سوالاتی در مورد مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و دریافت ویزای طلایی

سوالاتی در مورد مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و دریافت ویزای طلاییشرط حداقل زمان برای ماندن در اسپانیا وجود ندارد. بعد از کامل کردن خرید ملک می توانید ویزای سرمایه گذاری اسپانیا را بدست آورید. مجبور نخواهید بود زمانی را در اسپانیا سپری کنید اما هر دو سال یکبار برای تمدید ویزای خود باید چند روزی به اسپانیا سفر کنید.

اقامت اسپانیا

اخیراً سؤالات بسیاری در مورد حداقل زمان مورد نیاز ماندن در اسپانیا برای مهاجرت سرمایه گذاری اسپانیا دریافت کرده ایم. مالیات افراد مقیم در اسپانیا نیز مسئله ای است که گه گاه مطرح می شود:

شرط حداقل زمان برای ماندن در اسپانیا وجود ندارد. بعد از کامل کردن خرید ملک به ارزش حداقل 500,000 یورو می توانید ویزای سرمایه گذاری اسپانیا را بدست آورید. مجبور نخواهید بود زمانی را در اسپانیا سپری کنید اما هر دو سال یکبار برای تمدید ویزای خود نیاز است که چند روزی به اسپانیا سفر کنید.

اگر ملکی که خریداری می کنید را نگه دارید می توانید ویزای سرمایه گذاری خود را حفظ کنید. همچنین می توانید برای اقامت دائم اسپانیا اقدام کنید. برای این منظور باید به مدت 5 سال و در هر سال حداقل 6 ماه در اسپانیا زندگی کنید. بعد از به دست آوردن اقامت دائم اسپانیا به این شکل دیگر مجبور نخواهید بود ملک را نگه دارید.

برای اینکه برای شهروندی اسپانیا (و متعاقباً شهروندی اتحادیه اروپا که به شما اجازه کار و زندگی در همه نقاط اروپا را خواهد داد) اقدام کنید باید 5 سال از داشتن اقامت دائم شما گذشته باشد.

شما برای درآمدی که خارج از اسپانیا کسب می کنید نیازی به پرداخت مالیات نخواهید داشت مگر اینکه مقیم اسپانیا باشید ( یعنی بیش از 6 ماه در سال را در اسپانیا زندگی کنید).


نوشته شده توسط کیانوش محمودی

 برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری  با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش