به منظور تسهیل اخذ اقامت پرتغال، شرکت کنکاش در پرتغال آغاز به کار کرد

به منظور تسهیل اخذ اقامت پرتغال، شرکت کنکاش در پرتغال آغاز به کار کرددفتر کنکاش مفتخر است اعلام کند که شاخه خود در پرتغال را به تازگی فعال کرده و آماده خدمت رسانی به متقاضیان محترم در پرتغال می باشد.

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال


دفتر کنکاش مفتخر است اعلام کند که شعبه خود در پرتغال را به تازگی فعال کرده و آماده خدمت رسانی به متقاضیان محترم در پرتغال می باشد. از این پس متقاضیان در سفر به پرتغال با هدف خرید ملک  به منظور اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال، خود را تنها نخواهند یافت زیرا کنکاش در تمامی مراحل آنها را همراهی خواهد کرد. یافتن ملک مورد نظر متقاضی در پرتغال بسیار آسان تر خواهد گشت زیرا که تیم مجرب کنکاش با تسلط کامل به زبان های انگلیسی و پرتغالی برای هر پرونده با دانش گسترده خود در مورد مناطق مختلف شهری به صورت جداگانه به تحقیقات میدانی مختص آن پرونده خواهد پرداخت تا بتواند بهترین گزینه ها را بسته به علایق و ترجیحات هر شخص حتی پیش از سفر به پرتغال به وی ارائه دهد. در زمان حضور متقاضی در پرتغال نیز همکاران کنکاش با همراهی او در هنگام بازدید از املاک به همفکری با متقاضی برای انجام به صرفه ترین خرید خواهد پرداخت. علاوه بر تمام این مزایا، همفکری یک هم زبان و هموطن تاثیر به سزایی در روحیه متقاضی نیز خواهد داشت که منجر به تسهیل روند تصمیم گیری  برای متقاضی خواهد گشت.


آدرس دفتر کنکاش در پرتغال

Praca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 1 Piso 1050-94 Lisbon, Portugal


برای مشاوره  رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقامت پرتغال از طریق خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش