برنامه ی اقامت مالتا در اولین سال راه اندازی 440 درخواست را جذب کرد

برنامه ی اقامت مالتا در اولین سال راه اندازی 440 درخواست را جذب کردبرنامه ی ویزای اقامت مالتا، شروعی پرهیاهو داشته و توجهات بین المللی را به خود معطوف کرده است.

اقامت مالتا سرمایه گذاری مالتا


برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری، شروعی پرهیاهو داشته و توجهات بین المللی را به خود معطوف کرده است. بر اساس یک فرایند کارآمد و بررسی دقیق صحت اطلاعات، ظرف مدت کمتر از دو سال حدود 500 درخواست به دست موسسه  ویزای اقامتی مالتا رسیده است که از این رقم فقط حدود 440 درخواست در سال 2017 صورت گرفته است که این عدد از برنامه  اقامت دیگر کشورهای اتحادیه ی در اولین سال راه اندازی شان بیشتر است. 

اگرچه بسیاری از افراد متقاضی از قبل از حق و حقوق اقامتی خود برخوردار گشته اند، موسسه ویزای اقامتی مالتا در صدد است ظرف مدت یک سال آینده از لحاظ راهبردی و عملیاتی روند پروسه خود را بهبود بخشد. 

افسران بررسی صحت اطلاعات و حفاظت از مشتری، مشغول بررسی صدها درخواست هستند. 

این برنامه اقشار مختلف جامعه را به خود جذب می کند از جمله افراد ثروتمند که حسن شهرت دارند. بیشتر متقاضیان از کشورهای چین، روسیه، ترکیه و تونس هستند. کشورهای دیگری همچون کانادا و استرالیا نیز علاقه ی زیادی به این برنامه دارند. 

برای سال 2018 رشد و توسعه ی بیشتر این برنامه در دستور کار قرار گرفته است.

موسسه  ویزای اقامتی مالتا در صدد حفظ موقعیت فعلی و افزایش آن است. آنها قصد دارند که برنامه ی خود را به تمام کشورها از جمله هند، ژاپن و دیگر کشورهای آسیایی تا پایان سال 2018 معرفی کنند. 

این برنامه که چهارچوب قانونی محکمی دارد فرصت اقامت نامحدود در جزایر زیبای Malta و Gozo را فراهم می کند. متقاضی اصلی و افراد وابسته اش فرصت سفر بدون ویزا به منطقه ی شنگن را 6 ماه در سال به دست می آورند. 

وقتی که یک درخواست به دست این موسسه می رسد، بررسی صحت اطلاعات پرونده صورت می گیرد. این فرایند شامل صحت و انطباق اطلاعات است جایی که افسران بررسی صحت اطلاعات تمامی مدارک فرد متقاضی اصلی و وابستگانش را بررسی می کنند تا مطمئن شوند که " اعداد و ارقام" و اطلاعات در مورد منشا ثروت معقول و درست باشد. گواهی عدم سوء پیشینه نیز توسط آنان مورد بررسی قرار می گیرد. 

تیم موسسه  اقامت مالتا شرایط لازم برای ارتقای برنامه  اقامت از طریق سرمایه گذاری برای تحقق هم نیازهای فردی و هم خانوادگی را دارد. 

مهاجرانی غیر اروپایی که موفق به اخذ اقامت دائم مالتا از طریق این برنامه شده اند از مزایای هم چون رشد اقتصادی، هزینه ی زندگی مناسب، نظام آموزشی باکیفیت، زیرساخت های پیشرفته، دسترسی به مدارس معتبر انگلیسی زبان، مراکز درمانی معتبر و بیمارستان ها، سواحل ماسه ای یا صخره ای، آسمان آبی نفسگیر، تاریخ و فرهنگ و نهایتا جامعه ای که تنوع را می پذیرد و آن را ارج می نهد بهره مند می شوند. 


برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت دائم مالتا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش