آیا افزایش قیمت در بخش مسکن پرتغال یک حباب است؟

آیا افزایش قیمت در بخش مسکن پرتغال یک حباب است؟سرمایه گذاری در بخش مسکن بالاتر از تولید خالص داخلی افزایش داشته و قیمت مسکن در سال 2017 روند رو به رشد خود را ادامه داده است.

قیمت مسکن به سرعت در پرتغال افزایش یافته است، آیا این افزایش چشمگیر یک حباب است؟

بانک پرتغال Bank of Portugal تاکید دارد که سرمایه گذاری در بخش مسکن بیشتر از سایر فعالیت های اقتصادی افزایش یافته است. 

سرمایه گذاری در بخش مسکن بالاتر از تولید خالص داخلی افزایش داشته و قیمت مسکن در سال 2017 روند رو به رشد خود را ادامه داده است. تعدادی از کارشناسان معتقدند که این یک حباب است و به زودی از بین خواهد رفت اما بانک مرکزی پرتغال این ادعا را رد می کند و معتقد است که هیچ دلیلی و مدرکی برای اثبات این ادعا وجود ندارد. 


خرید-ملک-سرمایه-گذاری-گلدن-ویزا


سرمایه گذاری در زمینه ی ملک با افزایش روبرو شده و در نتیجه قیمت ها افزایش یافته اند ( 7.9 درصد در سه ماهه ی اول سال 2017)، میزان وام های دریافتی برای خرید مسکن به اوج خود رسیده، و این در حالی است که نرخ بهره های بانکی بسیار پایین است. در سالهای اخیر با اینکه نرخ بیکاری کاهش یافته است، اما دستمزدها ثابت باقی مانده اند. قبل از هر چیز باید آمار و ارقام را به دقت تحلیل کرد. اگرچه میزان وام های درخواستی برای خرید مسکن در ژوئن 2017 با این میزان در سال 2011 برابر است اما این رقم بالاتر از این میزان قبل از بحران اقتصادی و مالی در پرتغال می باشد. 

در مورد افزایش قیمت ها، بانک پرتغال افزایش 7.9 درصدی را مهم قلمداد کرده و خاطر نشان می کند که با این افزایش، رکودی که در دوره ی بحران اقتصادی بین سال های 2008 تا 2013 اتفاق افتادجبران شده است. 

یک فاکتور کلیدی مهم دیگر نیز وجود دارد و آن "افزایش تقاضا از طرف غیرمقیمان" می باشد که به افزایش قیمت مسکن کمک کرده است. بخش زیادی از خرید مسکن و تزریق سرمایه از طرف سرمایه گذاران خارجی صورت می گیرد. در واقع این امر نشان دهنده ی هجوم سرمایه به بخش املاک برای احیا و بازسازی آن و افزایش فرصت های شغلی است.

همانگونه که درگزارش بانک مرکزی پرتغال قید شده است "در میزان خرید ملک افزایشی صورت گرفته است اما هیچ خطری وجود ندارد از آنجایی که این افزایش با اعتبار بانکی تامین مالی نمی شود". 

با این وجود اگر این اتفاق بیافتد بانک مرکزی پرتغال ممکن است اقدام به محدود کردن اعتباربخشی کند.


        برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماسحاصل فرمائید.مطالب مرتبط با آیا افزایش قیمت در بخش مسکن پرتغال یک حباب است؟

برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک پیش بینی افزایش قیمت املاک در پرتغال در سال 2018 زندگی کم هزینه در دنیای تاریخی پرتغال رونق بازار املاک در پرتغال ادامه دارد - اخذ اقامت پرتقال از طریق خرید ملک کاوش دنیای قدیم در پرتغال فرح بخش بازار املاک و مستغلات در پرتغال همچنان پر رونق است در ماه مارس برنامه ویزای طلایی پرتغال برای اولین بار از مرز صدور 6000 کارت اقامت گذشت ویزای نوع 65A-d پرتغال – بهترین ویزای طلایی در جهان؟ آیا اقامت از روش ثبت شرکت و تمکن مالی برای من مناسب است؟ بخش دوم: ثبت شرکت آیا اقامت از روش تمکن مالی و ثبت شرکت برای من مناسب است؟ بخش اول: تمکن مالی تغییر قانون شهروندی برای فرزندانی که در پرتغال به دنیا می آیند روش های سرمایه گذاری در کشور پرتغال آیا افزایش قیمت در بخش مسکن پرتغال یک حباب است؟ رشد اقتصاد پرتغال در سال 2017 دفتر کنکاش فعالیت خود را در پرتغال آغاز کرد افزایش تعداد خانواده های مقیم در پرتغال پیش بینی تداوم افزایش قیمت ملک پرتغال در سال 2018 هر گلدن ویزا برابر با ورود 3 نفر به پرتغال است ثبت رکوردی جدید در حوزه ی گردشگری برای پرتغال در سال 2017 بازار ملک پرتغال 10 دلیل برای انتخاب پرتغال پرتغال در صدر برنامه های اقامت و تابعیت پرتغال یکی از قدرتمندترین پاسپورت های جهان را در اختیار دارد اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری (برنامه گلدن ویزا) - مواردی که باید بدانید هزینه های جانبی خرید ملک در پرتغال مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین رتبه در کیفیت زندگی برای مهاجران رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال نمونه هایی از املاک واقعی قابل خرید در شهرهای مهم پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک شماره ی شناسائی مالیات دهنده و نماینده ی مالیاتی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش