برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری احیاکننده ی اقتصاد قبرس

برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری احیاکننده ی اقتصاد قبرساگر چه بخش گردشگری قبرس در حال شکوفایی و رونق گرفتن است و اخیرا ذخایر گازی به ارزش 50 میلیارد یورو در این کشور کشف شده است اما فعالیت اقتصادی کشور دچار انقباض اقتصادی شدیدی می شد در صورتی که آمادگی لازم برای اعطای تابعیت به سرمایه گذاران را نداشت.

تابعیت از طریق سرمایه گذاری احیاکننده ی اقتصاد قبرس 

علیرغم اعتراضات سازندگان ملک، اقتصاد قبرس به لطف برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری از وضعیت مطلوبی برخوردار است. اگر چه بخش گردشگری قبرس در حال شکوفایی و رونق گرفتن است و اخیرا ذخایر گازی به ارزش 50 میلیارد یورو در این کشور کشف شده است اما اگر قبرس آمادگی لازم برای اجرای برنامه اعطای تابعیت به سرمایه گذاران را نداشت، فعالیت های اقتصادی این کشور دچار انقباض اقتصادی شدیدی می شد. 

وزیر اقتصاد قبرس، Harris Georgiades، اخیرا تایید کرده است که تعداد 2,000 پاسپورت از طریق برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری از زمان اصلاح برنامه در سال 2013 تا آوریل 2017 صادر شده است. قبرس به صورت پیوسته و منظم آمار دقیق مقادیر سرمایه گذاری را که از طریق این برنامه افزایش یافته اند را منتشر نمی کند اما بیانیه های رسمی که در فواصل زمانی مختلف منتشر می شوند اطلاعات کلی را در اختیار مردم قرار می دهند.


تابعیت-پاسپورت-قبرس-سرمایه-گذاری


بیانیه ای که توسط Socratis Hasikos، وزیر امور داخلی، در سال 2015 منتشر شد نشان داد که حد فاصل سالهای 2013 تا نوامبر 2015، این برنامه 2،5 میلیارد یورو برای اروپا درآمدزایی داشته است. تا آگوست 2016 مجموع مبلغ سرمایه گذاری شده در این برنامه به 3 میلیارد یورو افزایش یافت و تا آوریل 2017 به رقم 4 میلیارد یورو رسید. 

اقتصاد قبرس در حال خروج از بحران اقتصادی سال 2013 است که این امر بیشتر به سبب  240 میلیون دلار سرمایه گذاری است که در بین بالاترین میزان سرمایه گذاری ها در اروپا جای دارد. 

قبرس ( بررسی بر اساس برآوردهای رسمی بالا ) در سال 2016، سرمایه گذاری مستقیم خارجی از طریق برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تقریبا 1.5 میلیارد یورو به دست آورده است. بر اساس نرخ مبادله ی فعلی، اگر سرمایه گذاری مستقیمی که برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری فراهم کرده است وجود نداشت، اقتصاد قبرس 1.5 میلیارد دلار آمریکا متضرر شده و نرخ رشد منفی 7.6 درصدی را تجربه می کرد.

برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت قبرس با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید. مطالب مرتبط با برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری احیاکننده ی اقتصاد قبرس

راهنمای پرسش و پاسخ برای اخذ پاسپورت و شهروندی قبرس از طریق سرمایه گذاری در قبرس 9 دلیل مهم برای انتخاب برنامه ی تابعیت قبرس چرا مهاجرت به قبرس زندگی شما را بهتر می کند؟ اقتصاد قبرس قبرس مقصدی محبوب برای سرمایه گذاری و زندگی تاریخ و فرهنگ جزیره قبرس 6 مزیت اساسی خرید ملک در قبرس قبرس در شرف تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز سرمایه گذاری جدید در اروپا چگونه بدون پرداخت پولی بیش از ارزش واقعی املاک، پاسپورت قبرس را به دست آوریم املاک و مستغلات در قبرس: راهنمای کامل خرید ملک در قبرس جهت اخذ اقامت و پاسپورت قبرس مالیات خرید ملک در قبرس ( اقامت و پاسپورت قبرس) تغییرات اخیر در برنامه تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری رئیس سازمان دریانوردی بین الملل: قبرس بازیگری اصلی در دنیای دریانوردی است فایننشال تایمز: پروژه های ساخت و ساز قبرس پاسپورتی به سوی آینده ای روشن عرضه می کنند اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری لیماسول شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده در اروپا برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری احیاکننده ی اقتصاد قبرس مقایسه ی برنامه ی تابعیت و اخذ پاسپورت قبرس با دیگر برنامه های مشابه در اروپا پروسه ی اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس 20 دلیل اصلی برای خرید ملک در قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ پاسپورت قبرس گردشگری قبرس آمار و ارقامی در مورد قبرس اقتصاد قبرس در حال رشد روزافزون اخذ پاسپورت قدرتمند و ارزشمند قبرس تنها در 6 ماه با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو انتخاب بین اخذ تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری یا اقامت دائم قبرس از طریق سرمایه گذاری دارندگان پاسپورت قبرس به زودی بدون ویزا به آمریکا سفر می کنند. پاسپورت برای فروش به سرمایه داران پاسپورت قبرس نظام بهداشتی درمانی قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک نظام آموزشی قبرس شهرهای مهم قبرس اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک آشنایی با قبرس

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش