اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس با سرمایه گذاری و خرید ملک در لیماسول

اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس با سرمایه گذاری و خرید ملک در لیماسوللیماسول قبرس به پشتوانه ی وضعیت خوب اقتصادی کشور که حاصل برنامه ی اعطای اقامت و شهروندی از طریق سرمایه گذاری است، در آستانه ی تبدیل شدن به شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده باشکوه در اروپا است.

تابعیت و پاسپورت قبرس

لیماسول قبرس به پشتوانه ی وضعیت خوب اقتصادی کشور که حاصل برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس است، در آستانه  تبدیل شدن به شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده و باشکوه در اروپا است.

افرادی که شهروند کشورهای اتحادیه اروپا نیستند، می توانند با سرمایه گذاری 2 میلیون یورویی در بازار مسکن تابعیت و پاسپورت قبرس را بدست بیاورند. 

اوایل سال 2017، صندوق بین المللی پول به قبرس هشدار داده بودکه اقتصاد قبرس به دلیل تقاضای زیاد نسبت به برنامه  شهروندی از طریق سرمایه گذاری، بیش از حد به بخش املاک وابسته است.

بلافاصله پس از معرفی برنامه  شهروندی از طریق سرمایه گذاری، تعدادی برج مجلل در کنار سواحل قبرس سر به فلک کشیدند و برج های باشکوه در شهر لیماسول سر برافراشتند. حالا این قطره کوچک به  موج عظیمی از توسعه چشمگیر تبدیل شده است که از زمان توسعه مجدد London Docklands و Central Warsaw اتفاق نیفتاده بود.

 منهتن کوچکی در قلب مدیترانه در حال شکل گیری است. در لیماسول یا اطراف آن، 16 برج 15 تا 39 طبقه ای در حال ساخت و یا در انتظار تاییدیه مقامات رسمی هستند. همه آن ها طبق برنامه تا 5 سال آینده و یا زودتر تکمیل خواهند شد. حداقل نصف سرمایه این ساخت و سازها از شهروندان کشورهای ثالثی که درخواست شهروندی از طریق سرمایه گذاری کرده بودند تامین می شود. برخی از سرمایه گذاران ازجمله پافیلیا، لیپتوس و سیبارکو در حال ساختن چندین برج هستند.برای مشاوره  رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری با مشاوران  کنکاش تماس حاصل فرمائید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش