لیماسول شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده در اروپا

لیماسول شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده در اروپالیماسول قبرس به پشتوانه ی وضعیت خوب اقتصادی کشور که حاصل برنامه ی اعطای اقامت و شهروندی از طریق سرمایه گذاری است، در آستانه ی تبدیل شدن به شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده باشکوه در اروپا است.

اقامت از طریق سرمایه گذاری، لیماسول را به پایتختی با آسمان خراش های فراوان درمنطقه ی مدیترانه تبدیل می کند.

 اقامت از طریق سرمایه گذاری، لیماسول را به پایتختی با آسمان خراش های فراوان درمنطقه ی مدیترانه تبدیل می کند.
لیماسول قبرس به پشتوانه ی وضعیت خوب اقتصادی کشور که حاصل برنامه ی اعطای اقامت و شهروندی از طریق سرمایه گذاری است، در آستانه ی تبدیل شدن به شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده باشکوه در اروپا است.

افرادی که شهروند کشورهای اتحادیه اروپا نیستند می توانند با سرمایه گذاری 2 میلیون یورویی در بازار مسکن شهروندی قبرس را بدست بیاورند. در حالی که با سرمایه گذاری 300 هزار یورویی می توانند اجازه ی اقامت بگیرند که اصطلاحا ویزای طلایی گفته می شود. از سال 2013 که این برنامه آغاز به کار کرده است تا ماه آوریل 2017 برنامه ی اقامت از طریق سرمایه گذاری به تنهایی 4 میلیارد یورو درآمد عاید این کشور کرده است که اکثرا املاک مسکونی لوکس را شامل می شود.
اوایل سال 2017، صندوق بین المللی پول به قبرس هشدار داده بودکه اقتصاد قبرس به دلیل تقاضای زیاد نسبت به برنامه ی شهروندی از طریق سرمایه گذاری، بیش از حد به بخش املاک وابسته است.
بلافاصله پس از معرفی برنامه ی شهروندی از طریق سرمایه گذاری، تعدادی برج مجلل در کنار سواحل قبرس سر به فلک کشیدند، و برج های باشکوه در شهر لیماسول سر برافراشتند. حالا این قطره ی کوچک به  موج عظیمی از توسعه ی چشمگیر تبدیل شده است که از زمان توسعه ی مجدد London Docklands و Central Warsaw اتفاق نیفتاده بود.
 منهتن کوچکی در قلب مدیترانه در حال شکل گیری است، در لیماسول یا اطراف آن، 16 برج 15 تا 39 طبقه ای در حال ساخت و یا در انتظار تاییدیه ی مقامات رسمی هستند. همه ی آن ها طبق برنامه تا 5 سال آینده و یا زودتر تکمیل خواهند شد. حداقل نصف سرمایه این ساخت و سازها ازشهروندان کشورهای ثالثی که درخواست شهروندی از طریق سرمایه گذاری کرده بودند تامین می شود. برخی از سرمایه گذاران ازجمله پافیلیا، لیپتوس و سیبارکو در حال ساختن چندین برج هستند.


برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت قبرس با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.مطالب مرتبط با لیماسول شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده در اروپا

9 دلیل مهم برای انتخاب برنامه ی تابعیت قبرس چرا مهاجرت به قبرس زندگی شما را بهتر می کند؟ اقتصاد قبرس قبرس مقصدی محبوب برای سرمایه گذاری و زندگی تاریخ و فرهنگ جزیره قبرس 6 مزیت اساسی خرید ملک در قبرس قبرس در شرف تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز سرمایه گذاری جدید در اروپا چگونه بدون پرداخت پولی بیش از ارزش واقعی املاک، پاسپورت قبرس را به دست آوریم املاک و مستغلات در قبرس: راهنمای کامل خرید ملک در قبرس جهت اخذ اقامت و پاسپورت قبرس مالیات خرید ملک در قبرس ( اقامت و پاسپورت قبرس) تغییرات اخیر در برنامه تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری رئیس سازمان دریانوردی بین الملل: قبرس بازیگری اصلی در دنیای دریانوردی است فایننشال تایمز: پروژه های ساخت و ساز قبرس پاسپورتی به سوی آینده ای روشن عرضه می کنند اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری لیماسول شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده در اروپا برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری احیاکننده ی اقتصاد قبرس مقایسه ی برنامه ی تابعیت و اخذ پاسپورت قبرس با دیگر برنامه های مشابه در اروپا پروسه ی اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس 20 دلیل اصلی برای خرید ملک در قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ پاسپورت قبرس گردشگری قبرس آمار و ارقامی در مورد قبرس اقتصاد قبرس در حال رشد روزافزون اخذ پاسپورت قدرتمند و ارزشمند قبرس تنها در 6 ماه با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو انتخاب بین اخذ تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری یا اقامت دائم قبرس از طریق سرمایه گذاری دارندگان پاسپورت قبرس به زودی بدون ویزا به آمریکا سفر می کنند. پاسپورت برای فروش به سرمایه داران پاسپورت قبرس نظام بهداشتی درمانی قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک نظام آموزشی قبرس شهرهای مهم قبرس اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک آشنایی با قبرس

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش