برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال محرک سرمایه گذاری در بخش املاک است

برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال محرک سرمایه گذاری در بخش املاک استدر حال حاضر سرمایه گذاری در بخش ملک و گردشگری در پرتغال به اوج خود رسیده است. تقاضا برای خرید ملک در پرتغال منعکس کننده ی افزایش تعداد گردشگرانی است که مایل به بازدید از پرتغال هستند. هوای آفتابی، رستوران های معروف متعدد به همراه تاریخ کهن و آثار باستانی فراوان هیجان و جذابیت زیادی را در پرتغال به وجود آورده است.

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال


در حالی که گردشگری در پرتغال محبوبیتی روزافزون دارد، سرمایه گذاران زیادی برای بهره مند شدن از مزایای برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال در تکاپو برای سرمایه گذاری در پرتغال هستند. 

هوای آفتابی، رستوران های معروف، تاریخ کهن و بناهای تاریخی متعدد به جذب سرمایه ی خارجی در پرتغال کمک می کند. 

در حال حاضر سرمایه گذاری در بخش ملک و گردشگری در پرتغال به اوج خود رسیده است. تقاضا برای خرید ملک در پرتغال منعکس کننده ی افزایش تعداد گردشگرانی است که مایل به بازدید از پرتغال هستند. هوای آفتابی، رستوران های معروف متعدد به همراه تاریخ کهن و آثار باستانی فراوان هیجان و جذابیت زیادی را در پرتغال به وجود آورده است. 

پرتغال یکی از امن ترین کشورهای جهان و یکی از بهترین کشورهای جهان از حیث مهمان نوازی است. پرتغالی ها که در قرن 15 میلادی به تمامی کشورهای جهان سفر می کردند و با فرهنگ های مختلف در تعامل بودند به زندگی در محیط بین المللی خو گرفته اند. همین پیشینه فرصت های سرمایه گذاری در این کشور را برای شهروندان غیر اروپایی، جذاب تر می کند. 

 پرتغال مقصد محبوب برای علاقمندان اخذ اقامت اروپا

خرید و فروش ملک نقش مهمی در اقتصاد پرتغال ایفا می کند. در واقع توانایی تبدیل هر ملک مسکونی به آپارتمانی اجاره ای این کشور را قادر می سازد تا ظرفیت اقامتی خود را افزایش دهد. مالیات اندک املاک اجاره ای کوتاه مدت و املاک اجاره ای پردرآمد در بخش گردشگری، املاک این کشور را برای سرمایه گذاری جذاب می کند. 

برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال بیش از پیش کمک می کند که ظرفیت سرمایه گذاری و جذب سرمایه در بخش املاک پرتغال افزایش یابد، این برنامه در عین حال به بازسازی و نوسازی مراکز شهر کمک کرده و آنها را جذاب تر و بهتر می سازد. تا ژانویه ی 2018 میزان سرمایه گذاری در زمینه ی ملک در پرتغال از مبلغ 2.9 میلیارد یورو فراتر رفته است و بیش از 5,000 سرمایه گذار از مزایای اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک بهره مند شده اند. 

از آنجایی که گردشگری پرتغال در سال 2017 در مقایسه به سال 2016 رشد 10 درصدی را تجربه کرده است، انتظار می رود این رقم در سالهای آتی افزایش داشته باشد. این عدد نشان دهنده ی افزایش جذابیت پرتغال به عنوان یک مقصد گردشگری است. افزایش گردشگری در پرتغال متضمن افزایش سرمایه گذاری در این کشور است. در واقع فرصت های سرمایه گذاری خارجی در پرتغال بسیار زیاد است بخصوص که سرمایه گذاران پرتغالی توان سرمایه گذاری در بازار ملک پرتغال را ندارند. 

به لطف فرصت های سرمایه گذاری همچون برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال، پرتغال دیگر صرفا یک مقصد گردشگری رویائی برای تعطیلات نیست بلکه به مقصدی رویائی و بی نظیر برای سرمایه گذاری تبدیل شده است. 
برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش