سرمایه‌ گذاری در پورتو قبل از اعمال قوانین جدید پرتغال

سرمایه‌ گذاری در پورتو قبل از اعمال قوانین جدید پرتغالبه دنبال اعلام اصلاحات جدید برنامه پرتغال که از ژانویه ۲۰۲۲ اعمال می‌شود، بسیاری از سرمایه‌گذاران قصد دارند قبل از این تاریخ پروسه را شروع کنند تا بتوانند با سرمایه‌گذاری در پورتو برای اخذ اقامت اقدام کنند.

سرمایه گذاری در پورتو قبل از اعمال قوانین جدید پرتغال

برنامه ویزای طلایی پرتغال یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های اخذ اقامت در اتحادیه اروپا است. این برنامه گزینه‌های مختلفی برای خرید ملک دارد و دریچه‌ای برای اخذ شهروندی اتحادیه اروپا است.

به دنبال اعلام اصلاحات جدید این برنامه که از ژانویه ۲۰۲۲ اعمال می‌شود، بسیاری از سرمایه‌گذاران قصد دارند قبل از این تاریخ پروسه را شروع کنند تا بتوانند با سرمایه‌گذاری در پورتو برای اخذ اقامت اقدام کنند.

قوانین جدید این برنامه، اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک را به بخش‌های داخلی و مرکزی پرتغال با تراکم کم محدود می‌کند. به بیان دیگر، از این تاریخ به بعد، خرید ملک در لیسبون و پورتو سرمایه‌گذاران را واجد شرایط دریافت ویزای طلایی نمی‌کند.


مقاله مرتبط: قوانین جدید برنامه ویزای طلایی پرتغال تا ژانویه ۲۰۲۲ اعمال نخواهد شد

اگر قصد سرمایه‌گذاری در بازار املاک و مستغلات پورتو دارید، نکات زیر را به هنگام تصمیم‌گیری خود در نظر بگیرید:

موقعیت ملک

پورتو مزایای زیادی به خریداران ملک ارائه می‌دهد و به همین دلیل، مقصد اصلی سرمایه‌گذاری برای بسیاری از سرمایه‌گذاران بین‌المللی است.

پورتو دارای زیبایی بی‌نظیر، فرهنگ دوستانه، غذاهایی با کیفیت بسیار بالا و شهروندان فعال و پر جنب و جوش است. این منطقه یکی از بهترین مناطق سرمایه‌گذاری املاک در سراسر جهان و دارای قیمت‌های فوق العاده است.

به همین ترتیب، افرادی که آماده هستند و می‌توانند سرمایه‌گذاری را قبل از اعمال قوانین جدید انجام دهند، پتانسیل بیشتری برای سود بهتر دارند.

انتخاب بهترین ملک

اگر به دنبال بهترین بازده سرمایه هستید، باید بهترین گزینه را از گزینه‌های موجود انتخاب کنید.

چه به دنبال یک آپارتمان مسکونی پر زرق و برق و باشکوه باشید و چه به دنبال سرمایه‌گذاری در املاک قدیمی باشید، در هر صورت سرمایه‌گذاری در پورتو می‌تواند زودتر از تصور شما نتیجه بدهد.

بازگشت سرمایه

هدف شما از سرمایه‌گذاری در بازار املاک و مستغلات پورتو باید علاوه بر دریافت ویزای طلایی بر بازگشت سرمایه متمرکز باشد. بنابراین، بهتر است ملکی انتخاب کنید که مبلغ اجاره خوبی داشته باشد و احتمال رشد قیمت هم داشته باشد.

لازم به ذکر است که پورتو یکی از مناطقی است که همواره در رشد بوده است.

در حالی که خیلی از شهرها در طی پندامیک کرونا در سال ۲۰۲۰ با افت قیمت املاک و مستغلات روبرو شدند، پورتو افزایش ارزش قابل توجه ۶/۷۷ درصدی داشته است. این میزان بالاتر از میانگین کل پرتغال است.مقاله مرتبط: چگونه با قوانین جدید پرتغال هماهنگ شویم و بیشترین سود را ببریم؟

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های سرمایه‌گذاری پرتغال با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش