برنامه اخذ اقامت و پاسپورت پرتغال در صدر برنامه های اخذ اقامت و پاسپورت است

برنامه اخذ اقامت و پاسپورت پرتغال در صدر برنامه های اخذ اقامت و پاسپورت استمالتا به عنوان بهترین برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری و پرتغال به عنوان بهترین برنامه ی اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری بر اساس گزارشی که در سال 2017-2018 توسط شرکت مشاوره ای Henley & Partners منتشر شد، انتخاب شدند.

برنامه اخذ اقامت و پاسپورت پرتغال در صدر برنامه های اخذ اقامت و پاسپورت است


اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال

 در رتبه بندی سالانه  در زمینه ی اقامت و تابعیت از سوی Henley & Partners، پرتغال در صدر قرار گرفت

 برنامه ی اخذ اقامت و پاسپورت پرتغال از طریق سرمایه گذاری بر اساس گزارشی که در سال 2018 توسط شرکت مشاوره ای Henley & Partners منتشر شد به عنوان بهترین برنامه اخذ اقامت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری انتخاب شد. 

این گزارش، تحلیلی دقیق و جامع از برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری اصلی و عمده در جهان ارائه می دهد. این برنامه ها توسط تیمی شناخته شده، مستقل و متخصص متشکل از وکلای خبره در امر تابعیت و مهاجرت، اقتصاددانان، محققان دانشگاهی و دیگر متخصصان فعال در این حوزه بررسی شده و فاکتورهای زیادی را مدنظر قرار داده ند. 

تابعیت و اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری

برای سومین سال متوالی برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری مالتا با کسب 81 امتیاز از 100 امتیاز ممکن در مقام اول قرار گرفته است. بعد از این کشور قبرس در جایگاه دوم و کشور اتریش در جایگاه سوم قرار گرفته اند. کشور آنتیگوا و باربودا در جایگاه چهارم قرار گرفته است و کشور گرانادا با اختلافی اندک در مکان پنجم این رتبه بندی قرار گرفته است. 

هشت کشوری که دارای برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری هستند بر اساس 10 شاخص مورد ارزیابی قرار گرفتند: اعتبار، کیفیت زندگی، سفر بدون ویزا، مدت زمان بررسی پرونده و کم و کیف آن، انطباق، شرایط و الزامات مالی، شرایط اقامت، انعطاف در زمینه ی نقل مکان، شرایط حضور فیزیکی و شفافیت. هر کدام از این شاخص ها 10 امتیاز دارد که در مجموع 100 امتیاز برای هر کشور است. 

نکته: شهروندان ایرانی نمی توانند برای برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت مالتا اقدام کنند و تنها می توانند برای اخذ اقامت مالتا اقدام نمایند.

برنامه های اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری کشور: پرتغال در صدر باقی ماند

برنامه ی اخذ اقامت پرتغال برای سومین سال متوالی به عنوان بهترین برنامه با مجموع امتیاز 79 از 100 انتخاب شد. برنامه ی اقامت بلغارستان در رتبه ی آخر ( بیستم ) قرار گرفت. 

 این 20 کشور بر اساس 10 شاخص اعتبار، کیفیت زندگی، مالیات، سفر بدون ویزا، زمان بررسی پرونده و کم و کیف آن، انطباق، شرایط مالی، مجموع هزینه ها و  مدت زمان مورد نیاز برای اخذ اقامت و الزامات و شرایط اقامت مورد بررسی قرار گرفته است.برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال و اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش