روش های سرمایه گذاری در کشور پرتغال برای اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال

روش های سرمایه گذاری در کشور پرتغال برای اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغالطبیعی است که متقاضیان بنا به برنامه های در نظر گرفته شده شخصی و تخصصی خود در روند، نوع و نحوه ی سرمایه گذاری به دنبال املاک متفاوت از جمله زراعی، صنعتی، مسکونی و یا تجاری هستند.

روش های سرمایه گذاری در کشور پرتغال برای اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال


اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال


متقاضی محترم، شما اینک و پس از تصمیم گیری برای دریافت اقامت کشور پرتغال از طریق سرمایه گذاری، در مرحله دوم یعنی خرید ملک مورد نظرتان می باشید. طبیعی است که متقاضیان بنا به برنامه های در نظر گرفته شده شخصی و تخصصی خود در روند، نوع و نحوه سرمایه گذاری به دنبال املاک متفاوت از جمله زراعی، صنعتی، مسکونی و یا تجاری هستند. به طبع بالاترین امنیت و بیشترین سود و منافع اقتصادی  چه با حضور فیزیکی ایشان و چه نبود آن  نقش مهمی در انتخاب نوع سرمایه گذاری دارد. از آن جا که در گذشته کشور پرتغال، مقصد و کشوری نه چندان شناخته شده برای اکثر مردم جهان از جمله هموطنان بوده است بر آن شدیم که در این مورد توضیحاتی مختصر ارائه کنیم. امید است مفید واقع شود.

تجربه شرکت کنکاش از ابتدای شروعِ برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال، یعنی از سال 1391 حاکی از آن است که نزدیک به 90% متقاضیان علاقمند به خرید ملک مسکونی جهت اجاره بوده اند. شهرهای بزرگ و مناطق گرم جنوبی که در سال های اخیر رشد بسیار بالایی در صنعت پر رونق و سود آور توریست داشته است، مقصد اصلی این سرمایه گذاران بوده است. لذا در ادامه در این مورد بیشتر توضیح خواهیم داد.

روش های سرمایه گذاری در کشور پرتغال:

زراعی

کشور پرتغال به دلیل آب و هوای معتدل، نزدیکی به اقیانوس و همچنین باران مناسب شرایط مساعدی برای کشاورزی دارد. محصولات اصلی زراعی کشور پرتغال شامل زیتون، انگور، بادام، پرتقال و صیفی جات می باشد . لازم به ذکر است که اخیرا مزارع پسته، پرورش گل و گیاه و طیور با دست اندرکاران ایرانی در مناطق مختلف کشور به چشم می خورد.

در سال های اخیر و در پی رشد اقتصادی پرتغال و گذر از شرایط رکود اقتصادی، وضعیت صنایع کشاورزی بهبود یافته است و باعث شده است که قیمت زمین های کشاورزی حتی تا چند برابر افزایش یابد. به طور کلی، زمین های زیر کشت محصولات بسته به نوع کشت و نوع محصول به سه دسته زیر تقسیم می شوند که در ادامه اطلاعات کامل تری برای هر مورد آورده شده است.

زمین های زراعتی

این زمین ها برای کشت محصولاتی که معمولا نسبت به آب و هوا مقاوم تر هستند مانند صیفی جات مورد استفاده قرار می گیرند. مراحل کاشت، داشت و برداشت شامل بذر پاشی، آبیاری و برداشت محصول در این زمین ها به صورت نیمه مکانیزه و یا تمام مکانیزه انجام می گیرد. 

قیمت زمین های کشاورزی که برای این منظور استفاده می شوند در حدود 30 هزار یورو برای هر هکتار می باشد. دوری و نزدیکی به مراکز شهری یا جاده اصلی، مقدار آب فراهم شده و موقعیت جغرافیای زمین بر قیمت آن تاثیرگذار است. 

زمین های باغداری 

برای محصولاتی از قبیل زیتون، بادام و یا پسته زمین های معمولا غیر هموار مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت این زمین ها به گونه ای است که کاشت این محصولات در این زمین ها بسیار توجیه اقتصادی بالایی دارد.در نواحی شمالی کشور به علت سرمای بیشتر کشت محصولاتی مانند پسته و بادام طرفدار زیادی دارد. قیمت زمین در این نواحی معمولا کمتر از 20 هزار یورو برای هر هکتار است. 

گلخانه های صنعتی

یکی از امتیازات کشور پرتغال هوای آفتابی در اکثر روزهای سال می باشد و با توجه به نزدیکی به اقیانوس، بادهای منظم و رطوبت مناسب زمینه برای احداث گلخانه و کشت صنعتی کاملا مهیا است. در برخی از نواحی پرتغال، احداث گلخانه بدون هیچ گونه امکانات گرمایشی و سرمایشی میسر است. لازم به ذکر است در صورتی که مکانی برای ذخیره آب باران تعبیه شود مقدار بارندگی در یک سال برای آبیاری محصولات گلخانه کافی است. در این صورت هزینه انرژی و آب برای کشت به حداقل می رسد و سود برداشت محصول نسبت به اروپای جنوبی بسیار مناسب تر خواهد بود. قیمت زمین هایی که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرند حدود 50 هزار یورو برای هر هکتار می باشد. آماده سازی گلخانه پیشرفته صنعتی نیز در حدود 250 هزار یورو در هر هکتار هزینه دارد.

تجاری

رستوران و کافه به دلایل متعدد شاید یکی از پرسود ترین فعالیت های اقتصادی در پرتغال به ویژه در شهرهای بزرگ و ساحلی باشد.پرتغالی ها علاوه بر ورود سالیانه بیش از دوازده میلیون توریست خارجی و بیش از 4 میلیون توریست بومی خود حتی برای نوشیدن قهوه و در جمع بودن با همسایه و دوستان تمایل دارند به کافه ای در نزدیکی منزل خود مراجعه کنند. درصورتی که کافه و یا رستوران خدمات با کیفیت و قیمت مناسب ارائه دهد مشتریان بی شماری را جذب خواهد کرد. مکان یابی ایجاد رستوران و یا کافه و تعیین نوع غذاهای ارائه شده، تاثیر زیادی بر سودآوری این فعالیت خواهد داشت. لازم به ذکر است که در حال حاضر شدیدا نیاز به رستوران های ایرانی و یا خاورمیانه ای در کشوری گردشگرپذیر چون پرتغال احساس می شود. 

نیروگاه های خورشیدی

اگرچه قانون اتحادیه اروپا اجازه ی پرداخت مشوق های دولتی و سوبسید ( یارانه دولتی ) جهت ایجاد نیروگاه های انرژی های نو را لغو کرده است اما کماکان سرمایه گذاری در این صنعت سود مطمئن و مناسبی دارد. شرکت های بزرگ و پرقدرت در کشور پرتغال به صورت شراکتی نیروگاه های خورشیدی و بادی تاسیس می کنند و به صورت میانگین 7 درصد سود سرمایه گذاری سالیانه به سرمایه گذاران پرداخت می کنند. برای احداث یک نیروگاه 1 مگاواتی خورشیدی در حدود 700 هزار یورو سرمایه لازم است. برق تولیدی از این نیروگاه ها به اداره برق پرتغال و یا اسپانیا فروخته می شود. 

مرغداری

رطوبت مناسب، دمای مطلوب و بازار بزرگ اروپا و آفریقا از جمله عواملی هستند که صنعت مرغداری در پرتغال را جزو فعالیت های پرسود قرار می دهند. با توجه به زنجیره ی تولید مشخص ماکیان در پرتغال، ریسک انجام این فعالیت بسیار کم است. احداث یک مرکز پیشرفته تولید مرغ گوشتی با ظرفیت 30 هزار قطعه در حدود 250 هزار تا 350 هزار یورو هزینه دارد که البته تمامی محصولات به صورت قراردادی و تضمینی توسط شرکت های بزرگ کشتارگاهی خریداری می شوند. 

مسکونی

کشور پرتغال از دو جهت توسط اقیانوس اطلس احاطه شده است و به همین جهت تعداد زیادی شهر ساحلی یا بندر در آن وجود دارد. به طور کلی، قسمت جنوبی پرتغال گرم تر می باشد و هر چه به شمال نزدیک تر شوید هوا سردتر می شود.

مراکز اصلی شهری پرتغال عبارتند از: لیسبون، پورتو، براگا، کوایمبرا و فارو. در ادامه توضیحاتی مربوط به هر کدام از این شهرها آورده خواهد شد.

لیسبون

لیسبون پایتخت قدیمی و پرجمعیت ترین شهر کشور پرتغال است و مراکز مهم دولتی و تجاری در این شهر قرار دارد. 

هسته ی مرکزی شهر لیسبون (در نقشه زیر به رنگ زرد نشان داده شده است) شامل محله های قدیمی و مراکز تجاری سنتی می باشد که مقصد اصلی گردشگرانی هست که برای بازدید از این شهر به پرتغال می آیند. بسیاری از منازل در این منطقه صورت قدیمی عربی خود را حفظ کرده اند و به این ترتیب می توان چهره قدیمی زندگی در بخشی از اروپا را به خوبی در آن مشاهده کرد. آپارتمان هایی که در این مناطق یافت می شود معمولا در ساختمان های قدیمی می باشند و بعضا درون آن ها بازسازی شده است. درصورتی که آپارتمان شیک، آرام و با دید خوب به رودخانه که از وسط شهر عبور می کند باشد و یا در نزدیک ایستگاه مترو، بیمارستان ومراکز خرید و... باشد محل مناسبی برای اجاره می باشد. مشتریان اجاره های کوتاه و بلند مدت، گردشگران خارجی و یا مقیمان بلند مدت اروپایی هستند که جهت استفاده از آفتاب، آرامش، ارزانی و گاها فرار مالیاتی به پرتغال سفر می کنند.منطقه توسعه یافته ی شهر شامل مناطقی است که اطراف مرکز اصلی و قدیمی شهر قرار گرفته اند. قدمت این مناطق گاها به بیش از 100 سال می رسد اما خیابان بندی و ساختمان های آن ها به نسبت منظم تر طراحی و ساخته شده است. به علت قرار گرفتن دانشگاه ها و ادارات دولتی در این مناطق، اجاره بلند مدت ملک در این مناطق به ساکنین شهر (از جمله پرتغالی ها) میسر است.

منطقه جدید اکسپو 98 در لیسبون:

این منطقه در سال 1998 طراحی و ساخته شده است و تمامی ساختمان ها در این منطقه حداکثر 20 سال عمر دارند. خیابان بندی، طراحی منازل، تعدد مراکز خرید و دسترسی های متنوع به مرکز اصلی شهر و همچنین نزدیکی به فرودگاه از مزایای این منطقه است. قیمت ساختمان در این منطقه نسبت به مناطق دیگر شهر بالاتر می باشد و به طور کل منطقه مخصوص افراد پردرآمد می باشد. منازلی که در فاصله ی نزدیک تری به مترو قرار دارند فرصت بسیار مناسبی برای اجاره های کوتاه مدت دارند و منازلی که دورتر از مترو هستند برای اجاره های بلند مدت و یا زندگی بسیار مناسب هستند.

کشکایش و مناطق اطراف آن

کشکایش، اشتوریل و سینترا  جزو مناطق ییلاقی لیسبون می باشند. در این مناطق منازل ویلایی به وفور به چشم می خورند. اگر کسی تمایل به خرید ویلا و گذراندن قسمتی از سال در آن را داشته باشد، شاید بهترین منطقه برای این کار کشکایش باشد. فاصله کشکایش با لیسبون حدود 30 کیلومتر است که توسط 2 بزرگراه و یک خط قطار شهری به هم متصل هستند. اجاره کوتاه مدت برای این ویلاها، بیشتر در فصل تابستان میسر است. 

پورتو دومین شهر بزرگ پرتغال:

شهر پورتو دومین شهر پرجمعیت کشور پرتغال می باشد که عبور رودخانه از داخل شهر مناظر بسیار زیبایی به آن داده است. خانه هایی که در هسته مرکزی شهر پورتو (در شمال رودخانه دورو) وجود دارند قدیمی تر هستند و محله های با قدمت بیشتر در آن مناطق دیده می شوند. شهرک های زیادی اطراف شهر پورتو ساخته شده اند که در آن ها می توان آپارتمان های نوساز با قمیت مناسب تر از لیسبون یافت. قسمت غربی شهر پورتو در کنار ساحل اقیانوس قرار دارد. به طور کلی دمای هوا در پورتو از لیسبون کمتر می باشد. 

دانشگاه پورتو یکی از بزرگترین دانشگاه های کشور پرتغال می باشد و فرودگاه شهر پورتو نیز به اکثر شهرهای مهم دنیا پرواز مستقیم دارد. 

فارو

شهر فارو مرکز استان آلگاروه می باشد. این شهر و اطراف آن در تابستان پذیرای تعداد زیادی گردشگر از کل جهان می باشد. سواحل طولانی و زیبا، آب زلال اقیانوس اطلس و گرمای هوا در این منطقه باعث می شود که این شهر جزو مراکز مهم توریستی از اوایل بهار تا اواسط پاییز باشد. نوار ساحلی جنوبی کشور پرتغال به طور کل شامل شهرهای توریستی مهمی می باشد که در فصول مختلف سال و به ویژه در تابستان مسافران خارجی زیادی را به خود جذب می کند. 

نوار ساحلی جنوبی در پرتغال علاوه بر گردشگران خارجی محل سکونت بسیاری از بازنشستگان کشورهای اروپایی از جمله انگلیس، فرانسه و ایتالیا است که به علت آب و هوای مساعد، قیمت ارزان و امکانات خوب تصمیم به زندگی در این منطقه گرفته اند. حدود 10 درصد از جمعیت آلگاروه انگلیسی هستند که به علل یاد شده در این منطقه زندگی می کنند. 

 از سمت غرب به شرق نوار جنوبی که حرکت کنیم، اولین شهر مهم ساگرش می باشد. این شهر دارای سواحل شنی و صخره ای و همچنین پوشش گیاهی جنگل مانند می باشد. بعد از آن، شهر لاگوش یکی از مهمترین مراکز جمعیتی ساکن جنوب پرتغال است. ساحل های صخره ای و غارهای زیبا که در اقیانوس وجود دارند ازجمله مناطق دیدنی این شهر است. 

پورتیما منطقه بعدی در مسیر غرب به شرق این ناحیه می باشد. پورتیما شامل تعداد بسیار زیادی هتل و اقامتگاه برای گردشگران سطح بالا است که شاید یکی از بیشترین تراکم زمین های گلف و تنیس در جهان را دارد. سواحل شنی در این منطقه نیز به وفور وجود دارد. شهر فارو، بزرگترین مرکز جمعیتی نوار جنوبی پرتغال است. سومین فرودگاه بزرگ کشور پرتغال، دانشگاه بزرگ فارو و مراکز تفریحی (مانند پارک آبی) در این شهر وجود دارند. فاصله شهر فارو تا مرز اسپانیا در حدود 70 کیلومتر است. 

بسیاری از املاکی که در جنوب پرتغال برای خرید وجود دارند به صورت ویلایی هستند که محل مناسبی برای استراحت و گذراندن قسمتی از سال در آن ها است. اجاره این ویلاها به صورت کوتاه مدت در جنوب پرتغال بسیار مرسوم است. 

حضور کنکاش در پرتغال:

شرکت کنکاش فعالیت خود را بعد از تحقیقات اولیه، در ابتدا به صورت همکاری با تعدادی از شرکت ها و دست اندرکاران صنعت جدید التاسیس اقامت سرمایه گذاری آن زمان در پرتغال آغاز کرد.  درطی سال های بعد، شرکت کنکاش نظارت ویژه ای بر عملکرد همکاران و دست اندرکاران انجام روند اقامت جهت انتخاب بهترین آنها در آینده داشته است. 

سردرگمی های قانون گذاران و دست اندرکاران و همچنین متوقف کردن مقطعی برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال که به دنبال وسواس شدید دولت بر اجرای قوانین بعد از سو استفاده مالی وزیر مهاجرت وقت رخ داد باعث تعلل و ناهماهنگی و فشار به کلیه افراد ذینفع بود.

شرکت کنکاش نیز از فشارهای روانی و به خصوص به علت  فاصله  فیزیکی از جریانات  و اتفاقات مذکور بی نصیب نماند. بدین جهت و همچنین با مشاهده نیازهای متقاضیان و درخواست آنها به حضور شرکت کنکاش در پرتغال، به ویژه بعد از سرمایه گذاری، مطالعه شرکت در این مهم شروع شد و از نیمه دوم سال 2017 تحقق یافت.

در ادامه و پس از تجربیات بدست آمده از گروه ها و شرکتهای بومی در چند سال گذشته، بررسی های مجدد، مشاوره با مسئولین، وکلا و دیگر متخصصین، شرکت کنکاش در نهایت با به کارگیری تیمی مجرب (دریکی از بهترین مناطق شهر و در یکی از معروف ترین برج های لیسبون به عنوان مقر اصلی و دارا بودن شعبات در شهرهای پورتو و آلگاروه) متشکل از 50 وکیل و دیگر متخصصین فعالیت خود را رسما در پرتغال آغاز کرد.

در تیم کنکاش وکلا و دیگر مشاورینی که به صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت مورد نیاز متقاضیان ویزای طلایی، چه آنهایی که درپرتغال زندگی ،کار و فعالیت داشته باشند و یا خیر در نظر گرفته شده است.  وکلای مهاجرت، وکلای انتقال اسناد، املاک و دیگر رشته های حقوقی، مشاورین مالی، حسابداران خبره، نمایندگان دفترخانه ها، ثبت انواع شرکتها، بیمه، تهیه کنندگان و نمایندگان شماره مالیاتی و مالیات، آژانس های املاک محلی و بین المللی، شرکتهای خدماتی نگهداری املاک، بانک ها و کارگزاران بانکی، مشاوران سرمایه گذاری دربخش های متفاوت، هتل ها، کارخانجات وغیره.برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید. 


مطالب مرتبط با روش های سرمایه گذاری در کشور پرتغال برای اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال

میانگین قیمت املاک خریداری شده برای اقامت سرمایه گذاری پرتغال چقدر است؟ برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال از عوامل رشد 2.7 درصدی سود ناخالص داخلی فروش اقامت اروپا و تابعیت یا پاسپورت اروپا چه تاثیری بر بازار املاک اروپا دارد؟ بله، قطعا می توانیم بگوییم اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در نهایت منجر به اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال می شود پرتغال به دنبال مهاجران جدید است ویزای Tier 1 انگلستان یا ویزای طلایی پرتغال افزایش 6.4 درصدی قیمت خانه ها در پرتغال اخذ اقامت پرتغال در برابر اخذ اقامت اسپانیا اقامت پرتغال یا اقامت اسپانیا؟ اقامت پرتغال و دلایل برتری آن اقامت پرتغال: بالاترین کیفیت زندگی بهترین کشور ها برای مهاجرت سرمایه گذاری در دنیا گزارش بانک های پرتغال حاکی از افزایش قیمت املاک در پرتغال طی سال های اخیر هستند منطقه آلگاروه پرتغال، ایده آل برای زندگی اقامت پرتغال- چرا پرتغال از نظر قوانین مالیاتی، باید اولین انتخاب برای مهاجران باشد؟ در سال پنجم چه اتفاقی می افتد؟ دارندگان اقامت پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) با نفس های حبس شده منتظر هستند. صنعت گردشگری در پرتغال به شدت رو به رشد است سرمایه گذاری در پرتغال بازار املاک پرتغال در رتبه بندی موسسه Henley & Partners برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری پرتغال بالاترین رتبه را به خود اختصاص داد هزینه های خرید ملک در پرتغال - اخذ اقامت پرتغال زندگی در پرتغال پرتغال، بهترین گزینه مالیاتی برای علاقمندان به اخذ اقامت اروپا بر طبق اخبار آنلاین پرتغال، خارجی ها یک چهارم املاک را در پرتغال خریداری می کنند پرتغال: فرصت طلایی برای اخذ اقامت اروپا و خرید ملک 25 دلیل برای خرید ملک و سرمایه گذاری در بازار املاک پرتغال و اخذ اقامت پرتغال اداره مهاجرت پرتغال، تقریبا طی شش ماه صف طولانی درخواست های اخذ ویزای طلایی را برطرف کرده است دولت پرتغال خطاب به منتقدان: برنامه ویزای طلایی ماندنی است سرمایه گذاری در برنامه اخذ اقامت پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) در ماه ژوئن 35 درصد نسبت به زمان مشابه در سال گذشته افزایش یافته است کشور پرتغال به 25 سال کسری بودجه خود پایان می دهد دولت و اقتصاد پرتغال اقامت اروپا – اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری (ویزای طلایی پرتغال) پرتغال قوانین اخذ پاسپورت و شهروندی پرتغال را آسانتر می کند. مدارس بین المللی در پرتغال مشکلات مالیاتی بعضی کشورها و راه حل آن در کشور پرتغال ویزای Tier 1 انگلستان یا ویزای طلایی پرتغال اقامت پرتغال از طریق خرید ملک، میانبری به سوی اخذ پاسپورت اروپا برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک پیش بینی افزایش قیمت املاک در پرتغال در سال 2018 زندگی کم هزینه در دنیای تاریخی پرتغال رونق بازار املاک در پرتغال ادامه دارد - اخذ اقامت پرتقال از طریق خرید ملک کاوش دنیای قدیم در پرتغال فرح بخش بازار املاک و مستغلات در پرتغال همچنان پر رونق است در ماه مارس برنامه ویزای طلایی پرتغال برای اولین بار از مرز صدور 6000 کارت اقامت گذشت ویزای نوع 65A-d پرتغال – بهترین ویزای طلایی در جهان؟ آیا اقامت از روش ثبت شرکت و تمکن مالی برای من مناسب است؟ بخش دوم: ثبت شرکت آیا اقامت از روش تمکن مالی و ثبت شرکت برای من مناسب است؟ بخش اول: تمکن مالی تغییر قانون تابعیت پرتغال برای کودکانی که والدین آن ها خارجی هستند روش های سرمایه گذاری در کشور پرتغال برای اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال آیا افزایش چشمگیر و سریع قیمت مسکن در کشور پرتغال، حباب است؟ رشد اقتصاد پرتغال در سال 2017 سریع تر از میانگین رشد اقتصاد در اتحادیه اروپا به منظور تسهیل اخذ اقامت پرتغال، شرکت کنکاش در پرتغال آغاز به کار کرد افزایش خانواده های مقیم در پرتغال به دلیل برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال پیش بینی می شود که قیمت ملک در پرتغال در سال 2018 افزایش بیابد اعطای هر اقامت سرمایه گذاری پرتغال به معنای ورود 3 نفر به پرتغال است گردشگری و اقامت در پرتغال در سال 2017، رکورد جدیدی را ثبت کرد بازار ملک پرتغال، جذاب ترین بازار ملک به منظور سرمایه گذاری است 10 دلیلی که نشان می دهد برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال بهترین است برنامه اخذ اقامت و پاسپورت پرتغال در صدر برنامه های اخذ اقامت و پاسپورت است پاسپورت پرتغال یکی از قدرتمندترین پاسپورت ها در سراسر جهان است پروسه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک به چه صورت است؟ در برنامه اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال، هزینه های جانبی به چه صورت است؟ مقایسه برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال و برنامه اقامت سرمایه گذاری اسپانیا قبل از اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال ، کمی بیشتر در مورد لیسبون بدانید حقایق، آمار و ارقامی در مورد کشور پرتغال در برنامه سرمایه گذاری پرتغال اخذ اقامت در لیسبون پرتغال، شهری با گذشته ی رمانتیک و آینده ی نویدبخش برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال در صدر برنامه های سرمایه گذاری اروپا نمونه ای از یک ملک بازسازی شده 90 متری دو خوابه در شهر لیسبون در پرتغال علاوه بر اخذ اقامت دائم پرتغال یا حتی پاسپورت پرتغال، سود هم کنید رونق برنامه اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال و در نهایت اخذ پاسپورت اروپا مهاجرت به پرتغال با برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال چه مزایایی دارد؟ تغییرات در پروسه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در ژانویه 2017 مهاجرت به پرتغال به معنای مهاجرت به سومین کشور امن در جهان است 10 دلیلی که نشان می دهد مهاجرت به پرتغال، بهترین انتخاب برای مهاجرت است اخذ اقامت دائم پرتغال از طریق برنامه اقامت پرتغال با خرید ملک شرایط اخذ اقامت دائم پرتغال و پاسپورت پرتغال از طریق سرمایه گذاری آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت و پاسپورت پرتغال اجباری است مهاجرت به پرتغال: بهترین موقعیت در دنیا برای زندگی و بازنشستگی برنامه اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری، ستاره برنامه های سرمایه گذاری صدور مجوز اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو یکی از معروف ترین دانشگاه های اروپا در کشور پرتغال پرسش و پاسخ در مورد برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری موفقیت برنامه اقامت پرتغال از طریق خرید ملک در طی سال های گذشته آشنایی با پرتغال قابل توجه متقاضیان اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک سال 2017، سالی طلایی برای برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال موجب افزایش قیمت املاک شده است چند نکته مهم برای خرید خانه و سرمایه گذاری در پرتغال و اسپانیا ویزای طلایی پرتغال با سرمایه گذاری 500,000 یورو در بخش املاک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک هزینه ی زندگی در پرتغال نمونه ای از یک ملک بازسازی شده 70 متری دو خوابه در شهر لیسبون در پرتغال نمونه ای از یک ملک بازسازی شده 100 متری دو خوابه در شهر لیسبون در پرتغال شماره ی شناسائی مالیات دهنده و نماینده ی مالیاتی در پرتغال نمونه ای از یک ملک بازسازی شده 115 متری سه خوابه در شهر لیسبون در پرتغال زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال اقامت اروپا مالیات در پرتغال مهاجرت به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش