ویزای نوع 65A-d پرتغال – بهترین ویزای طلایی در جهان؟

ویزای نوع 65A-d پرتغال – بهترین ویزای طلایی در جهان؟به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین برنامه های اقامت و شهروندی از طریق سرمایه گذاری (RCbI) در جهان، ظرف کمتر از شش سال، بیش از پنج هزار سرمایه گذار رقم تقریبی سه و نیم بیلیون یورو در بازار املاک پرتغال سرمایه گذاری کرده اند.

از زمان آغاز برنامه ویزای طلایی پرتغال در سال 2012، این برنامه به طور کلی به عنوان یکی از بهترین و محبوب ترین برنامه های اقامت و شهروندی از طریق سرمایه گذاری (RCbI) در جهان مطرح شده است. ظرف کمتر از شش سال، بیش از پنج هزار سرمایه گذار رقم تقریبی سه و نیم بیلیون یورو در بازار املاک پرتغال سرمایه گذاری کرده اند. اثرات این برنامه را همه جا می توان احساس کرد، اما این اثرات در هیچ کجا بیشتر از لیسبون– کلان شهر بین المللی و پایتخت باستانی پرتغال - محسوس نیستند. شهر لیسبون با سر و صدای ساخت و ساز و هیجان بازسازی بناهای قدیمی که در فضا پیچیده، سرزنده و سرحال است.

مفهوم «Reabilitação» (به معنی احیا و نوسازی) که از ارکان برنامه گلدن ویزای پرتغال است، احترامی عمیق برای تاریخ، فرهنگ و معماری در خود نهادینه کرده است؛ و ویژگی خاصی است که برنامه ویزای طلایی پرتغال را از سایر برنامه های موجود در جهان جدا می کند. برخلاف بسیاری دیگر از برنامه های اقامت و شهروندی از طریق سرمایه گذاری، برنامه پرتغال منجر به ساختن آسمان خراش های با ابهت یا عمارت های پر زرق و برق و مبتذل نمی شود، بلکه نوسازی شهری را بر عهده گرفته است که از نظر معماری، یکی از روح افزاترین شهرهای جهان است.ویزای-طلایی-پرتغال-خرید-ملک

نمودار: تعداد ویزاهای نوع 65A-d که تا کنون صادر شده اند.

معرفی برنامه ویزای طلایی 65A-d در پایان سال 2015، گواه اهمیتی است که دولت برای نوسازی قایل است. در حالی که برنامه ویزای طلایی سنتی (نوع 65A-c) نیازمند سرمایه گذاری به مبلغ پانصد هزار یورو می باشد، قانون ویزای 65A-d تصریح می کند که این ویزا می تواند برای افرادی که فقط مبلغ سیصد و پنجاه هزار یورو سرمایه گذاری نمایند، صادر شود، به شرطی که این مبلغ در ملکی با بیش از سی سال قدمت، جهت بازسازی سرمایه گذاری شود یا اینکه ملک در مناطق تعیین شده برای نوسازی شهری واقع شده باشد.


قوانین مرتبط با نحوه نوسازی بسیار دقیق و سختگیرانه هستند و اطمینان یافتن از تحقق شرایط می تواند فرآیندی سخت و دشوار باشد. با این وجود، این ویزا با گذشت هر روز توجه بیشتری را به خود جلب می کندکه دلیل آن به آسانی قابل درک است. سرمایه گذاران در جستجوی املاک قدیمی و غالباً متروکه ای در  بهترین مناطقِ شهرهای تراز اول پرتغال هستند که با بالاترین استانداردها در لوله کشی، سیم کشی برق، کفپوش، عایق سازی و پنجره های جدید بازسازی شده ، ولی در عین حال نمای خارجی آنها بدون تغییر و دست نخورده باقی مانده و معماری سنتی و اصول زیبایی شناسی آنها حفظ شده باشد.


پتانسیلِ افزایش قابل توجه سرمایه بدیهی است و به دلیل مکان و سبک معماری املاک، درآمد حاصل از اجاره می تواند به طرز استثنایی بالا باشد. شاید مهم ترین نکته در این فرمت سرمایه گذاری این باشد که شرط حداقل سرمایه گذاری به مبلغ سیصد و پنجاه هزار یورو، نه تنها می تواند هم شامل ارزش ملک شود، و هم هزینه نوسازی را دربرگیرد.


اولین ویزای طلایی نوع 65A-d در ماه ژوئیه 2016 صادر شد. ظرف تنها هجده ماه، این تعداد به سرعت رشد کرده و تعداد کل متقاضیان موفق اخیراً از صد نفر نیز فراتر رفته است. با وجود بیش از پنج هزار و پانصد ویزای طلایی که تا به امروز صادر شده است، بدیهی است که این قانون جدید هنوز در ابتدای راه خود قرار دارد. با این حال، روند آن مشخص است: در فوریه 2017، ویزاهای نوع 65A-d تنها 0.39 درصد کل تعداد ویزاهای طلایی صادره توسط مقامات پرتغالی را تشکیل داده بودند.

گلدن-ویزا-پرتغال-اقامت-با-خرید-ملکظرف فقط یک سال، این نرخ بیش از پنج برابر رشد کرده و به 2.05 درصد رسیده است. مزایای برنامه از هر دو منظر سرمایه گذاری و قانونی نشان می دهد که انتظار افزایش و تداوم این رشد طی ماه ها و سال های آینده، پر بیراه نیست. با فشار فزاینده ای که بر روی برنامه های اقامت و شهروندی از طریق سرمایه گذاری در سراسر جهان وجود دارد، برنامه پرتغال (و به ویژه قانون ویزای نوع 65A-d) نمونه درخشانی است گواه بر اینکه چگونه یک برنامه ویزای طلایی می تواند نه تنها برای سرمایه گذاران، بلکه برای جمعیت محلی نیز مفید واقع گردد.تغییرات عمده و اخیر پروسه درخواست (شامل آنلاین کردن پروسه)، نیز بر جذابیت این برنامه افزوده، و در عین حال نشان می دهند که سرویس مهاجرت پرتغال (SEF) ضعف ها و کمبودهای گذشته خود را تشخیص داده و به منظور بهبود مستمر برنامه، مایل است آن را مدرن و تعدیل نماید.


مجموعه ای از ساختمان های صورتی، آبی، سبز و زرد رنگ در کنار آسمان پهناور آبی رنگ و بر فراز رودخانه فیروزه ای رنگ تاگوس، قد علم کرده اند. خیابان های باریک و سنگفرش شده Alfama و Baixa با ساختمان های چندرنگ و بالکن های زیبا با نرده های آهنی و جای جایی نیز ساختمان هایی با نمای سرامیک،  هویت و ماهیت معماری لیسبون را تعریف می کنند – معماری، تاریخ و فرهنگی که برنامه ویزای نوع 65A-d نه تنها به دنبال حمایت از آنها است، بلکه در صدد احیا و نو سازی آنها نیز می باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط با ویزای نوع 65A-d پرتغال – بهترین ویزای طلایی در جهان؟

برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک پیش بینی افزایش قیمت املاک در پرتغال در سال 2018 زندگی کم هزینه در دنیای تاریخی پرتغال رونق بازار املاک در پرتغال ادامه دارد - اخذ اقامت پرتقال از طریق خرید ملک کاوش دنیای قدیم در پرتغال فرح بخش بازار املاک و مستغلات در پرتغال همچنان پر رونق است در ماه مارس برنامه ویزای طلایی پرتغال برای اولین بار از مرز صدور 6000 کارت اقامت گذشت ویزای نوع 65A-d پرتغال – بهترین ویزای طلایی در جهان؟ آیا اقامت از روش ثبت شرکت و تمکن مالی برای من مناسب است؟ بخش دوم: ثبت شرکت آیا اقامت از روش تمکن مالی و ثبت شرکت برای من مناسب است؟ بخش اول: تمکن مالی تغییر قانون شهروندی برای فرزندانی که در پرتغال به دنیا می آیند روش های سرمایه گذاری در کشور پرتغال آیا افزایش قیمت در بخش مسکن پرتغال یک حباب است؟ رشد اقتصاد پرتغال در سال 2017 دفتر کنکاش فعالیت خود را در پرتغال آغاز کرد افزایش تعداد خانواده های مقیم در پرتغال پیش بینی تداوم افزایش قیمت ملک پرتغال در سال 2018 هر گلدن ویزا برابر با ورود 3 نفر به پرتغال است ثبت رکوردی جدید در حوزه ی گردشگری برای پرتغال در سال 2017 بازار ملک پرتغال 10 دلیل برای انتخاب پرتغال پرتغال در صدر برنامه های اقامت و تابعیت پرتغال یکی از قدرتمندترین پاسپورت های جهان را در اختیار دارد اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری (برنامه گلدن ویزا) - مواردی که باید بدانید هزینه های جانبی خرید ملک در پرتغال مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین رتبه در کیفیت زندگی برای مهاجران رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال نمونه هایی از املاک واقعی قابل خرید در شهرهای مهم پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک شماره ی شناسائی مالیات دهنده و نماینده ی مالیاتی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش