امکان سفر بدون ویزا به امارات برای شهروندان دومینیکا

امکان سفر بدون ویزا به امارات برای شهروندان دومینیکابه گزارش سفارت دومنیکا در ابوظبی، توافقنامه لغو روادید بین دو کشور امارات و دومینیکا به اجرا درآمده است. بنابراین، شهروندان دومینیکا می توانند بدون ویزا به امارات سفر کنند و شهروندان امارات متحده عربی می توانند بدون ویزا به دومینیکا سفر کنند.

امکان سفر بدون ویزا به امارات برای شهروندان دومینیکا

به گزارش سفارت دومنیکا در ابوظبی، توافقنامه لغو روادید بین ۲ کشور امارات و دومینیکا به اجرا درآمده است. بنابراین، شهروندان دومینیکا می توانند بدون ویزا به امارات سفر کنند و شهروندان امارات متحده عربی هم می توانند بدون ویزا به دومینیکا سفر کنند.

دارندگان پاسپورت امارات متحده عربی اکنون می توانند بدون ویزا از دومنیکا بازدید کنند. همچنین، دارندگان پاسپورت دومینیکا برای ورود به امارات می توانند ویزای الکترونیکی دریافت کنند. کسانی که برای برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری (CBI) اقدام می کنند، می توانند برای دریافت پاسپورت این کشور درخواست دهند که به آن ها اجازه می دهد با ویزای الکترونیکی وارد امارات متحده عربی شوند.

سفیر دومینیکا در امارات، آقای هوبرت چارلز، در بیانیه ای اعلام کرد: «توافقنامه لغو روادید یکی دیگر از گام های مهم در توسعه روابط دو جانبه قوی بین مشترک المنافع دومینیکا و این کشور پویاست. این امر نه تنها سفر بین دو کشور را تسهیل می کند، بلکه به شهروندان علاقه مند به سفر با اهداف گردشگری، سرمایه گذاری، تجارت و امور فرهنگی از هر ۲ کشور اطمینان خاطر می دهد».

در ژانویه ۲۰۲۰، دومینیکا سفارت جدیدی در ابوظبی افتتاح کرد و اولین اقدام دیپلماتیک این کشور در خاورمیانه را رقم زد. همانطور که نخست وزیر دومینیکا، آقای روزولت اسکریت، در مراسم افتتاحیه ذکر کرد، این سفارت خدمات کنسولی را به جامعه «کوچک اما پویا» از شهروندان اقتصادی دومنیکا، که در امارات زندگی می کنند، ارائه می دهد.

دومینیکا سفارت جدیدی در ابوظبی افتتاح کرد

شرکت  کنکاش در ضیافت شام، به میزبانی آقای یان ادواردز سازنده پروژه نامدار هتل  هیلتون در کشور دومینیکا و با حضور پر افتخار آقای نخست وزیر دومینیکا،  رئیس دولت واحد تابعیت دومینیکا و آقای سفیر دومینیکا در ابوظبی

افرادی که سرمایه گذاری لازم را انجام می دهند، می توانند در مدت چند ماه تابعیت دومینیکا را بدست آورند. حداقل مبلغ سرمایه گذاری از ۱۰۰ هزار دلار آمریکا برای متقاضیان مجرد آغاز می شود که باید به صورت کمک بلاعوض به دومینیکا اهدا شود. مسیر دیگر برای رسیدن به تابعیت دومینیکا سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۲۲۰ هزار دلار آمریکا در پروژه های از پیش تأیید شده دولت مانند پروژه هتل هیلتون دومینیکا است. این پروژه از معدود پروژه های این چنینی در دنیا است که ساخت آن کاملا طبق  بیزینس پلان آن پیش می رود و به این  موضوع در سایت رسمی خود دولت دومینیکا  نیز اشاره شده است، در حالی که بسیاری از پروژه ها معمولا از بیزینس پلان  خود عقب هستند.

پروژه هتل هیلتون دومینیکا

متقاضیان می توانند سهام دار این  پروژه زیبا باشند، بعد از ۳ سال می توانند سهام خود را  بفروشند و بعد از ۵  سال می توانند سهام را به متقاضی بعدی اخذ تابعیت در  دومینیکا بفروشند. شرکت کنکاش در  فروش سهام به مشتری های خود کمک  می کند. بنابراین می توانید با خیال راحت  در یک پروژه نام دار و معتبر، که توسط دولت دومینیکا برای این برنامه معرفی  شده و توسط شرکت کنکاش از میان  همه پروژه های موجود برگزیده شده، سرمایه  گذاری نمایید و به این ترتیب هم  شهروندی و پاسپورت قدرتمند کشور دومینیکا را بدست آورید، هم سرمایه خود را حفظ نمایید و هم از سود سهام و مزایای  عضویت طلایی مجموعه هتل هیلتون در سراسر دنیا لذت ببرید.


مقاله مرتبط: پروژه هتل هیلتون دومینیکا

این پروژه های تایید شده دولت موجب رونق گردشگری در این جزیره طبیعت می شود و دومینیکا یکی از مقاصد برتر گردشگری در سال های آینده خواهد بود. در حال حاضر، شهروندان دومینیکا می توانند بدون ویزا یا با ویزای فرودگاهی/الکترونیکی به بیش از ۱۴۰ کشور در سراسر جهان سفر کنند.

به گزارش نشریه فایننشال تایمز، دومینیکا از سال ۲۰۱۷ تا امسال (۴ سال متوالی) به عنوان بهترین گزینه در جهان برای دریافت تابعیت از طریق سرمایه گذاری شناخته شده است. برنامه تابعیت دومینیکا از سال ۱۹۹۳ آغاز به کار کرده و جذاب ترین قیمت ها را برای اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ارائه می دهد.


مقاله مرتبط: دومینیکا بهترین کشور برای اخذ شهروندی از طریق سرمایه گذاری است

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه سرمایه گذاری دومینیکا با مشاوران کنکاش تماس بگیرید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش