دومینیکا در شرف سفر بدون ویزا به روسیه، امارات متحده عربی، و به احتمال زیاد چین

دومینیکا در شرف سفر بدون ویزا به روسیه، امارات متحده عربی، و به احتمال زیاد چیننخست وزیر دومینیکا آقای روزولت سکریت اعلام داشت که کشور او در مراحل پایانی قطعی ساختن توافقنامه سفر بدون ویزا با روسیه و امارات متحده عربی می باشد. او همچنین اظهار داشت که دومینیکا فعالانه در حال مذاکره برای اخذ توافقی مشابه با کشور چین نیز می باشد.

پاسپورت دومینیکا

23 ماه مه 2018

نخست وزیر دومینیکا آقای روزولت سکریت اعلام داشت که کشور او در مراحل پایانی قطعی ساختن توافقنامه سفر بدون ویزا با روسیه و امارات متحده عربی می باشد. او همچنین اظهار داشت که دومینیکا فعالانه در حال مذاکره برای اخذ توافقی مشابه با کشور چین نیز می باشد.

سکریت اضافه کرد که " ما در مراحل پیشرفته مذاکرات با مقامات امارات متحده عربی هستیم؛ ما موفق شده ایم توافق اولیه را کسب کنیم، و پیش نویس توافقنامه در حال حاضر در وزارت کشور دومینیکا قرار دارد. همین که بررسی وزارت کشور به پایان رسید، توافق نامه به امضای دو طرف خواهد رسید"

او همچنین در رویدادی که طبق گذارش ها در ماه آوریل در دبی برگزار شده بود اذعان داشت که " ما همچنین توافق اولیه با روسیه را نیز به دست آورده ایم و در حال حاضر منتظر هستیم که مقامات روسیه این توافق نامه را امضا کنند"

نخست وزیر سکریت همچنین اعلام کرد که دولت وی در حال مداکراتی مشابه با چین می باشد. " همانطور که می دانید، چین کشوری بسیار بروکراتیک است و درخواست توافق باید از کانال ها و مراحل بسیاری در سیستم اداری چین گذر کند تا موافقتی حاصل شود، بنابراین ما همچنان در حال مذاکره با کشور چین می باشیم"

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش