رئیس سازمان دریانوردی بین الملل: قبرس بازیگری اصلی در دنیای دریانوردی است

رئیس سازمان دریانوردی بین الملل: قبرس بازیگری اصلی در دنیای دریانوردی استامروز قبرس یک بازیگر کلیدی در دنیای کشتیرانی بین الملل بوده و یکی از مدرن ترین، با کیفیت ترین و کامل ترین ناوگان های کشتیرانی را در اختیار دارد

رئیس سازمان دریانوردی بین الملل: قبرس بازیگری اصلی در دنیای دریانوردی است

کیتاک لیم، دبیر کل سازمان دریانوردی بین الملل (IMO) در نشست عمومی سالیانه در لیماسول به انجمن کشتیرانی قبرس (CSC) گفت: قبرس شاید کشور کوچکی باشد، اما بازیگری اصلی در دنیای دریانوردی است. لیم خطاب به حاضرین در بیست و نهمین نشست عمومی سالیانه انجمن کشتیرانی قبرس گفت: «قبرس منزلگاه یازدهمین ناوگان بزرگ جهان و یک از تامین کنند گان مهم خدمات در صنعت دریانوردی بین الملل است و به همین دلیل مشارکت قبرس در مسایل دریانوردی و به ویژه کارهای سازمان دریانوردی بین الملل از اهمیتی جهانی برخوردار است».

لیم در ارتباط با تصویب استراتژی اولیه توسط کمیته حفاظت از محیط زیست سازمان دریانوردی بین الملل برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای از کشتیرانی بین الملل اظهار کرد که این تصمیم «به عنوان پیشرفتی با اهمیت جهانی تاریخی» اعلام شده است. او گفت: « در راستای توافق نامه پاریس و مجموعه ای از برنامه های بلند پروازانه برای اولین بار تعهدی شفاف نسبت به توقف تدریجی کامل انتشار گازهای گلخانه ای از کشتی ها در حال به اجرا در آمدن است، که شامل کاهشی حداقل 50 درصدی در انتشار گازها در این بخش تا سال  2050می باشد» . لیم نتیجه گیری کرد که: «ما در سازمان دریانوردی بین الملل باید وظیفه خود را انجام دهیم تا آینده پایداری برای کره زمین تضمین کنیم».


قبرس-تابعیت-اقامت-سرمایه-گذاری

رئیس جمهور قبرس، نیکوس آناستاسیادس نیز طی سخنرانی خود به تمجید از نقش بسزای کشتیرانی در اقتصاد قبرس پرداخته و تاکید کرد که دولت مشوق های مالیاتی بیشتری را برای حفظ قبرس به عنوان یک از مراکز کشتیرانی کلیدی در نظر خواهد گرفت. او گفت: «امروز قبرس یک بازیگر کلیدی در دنیای کشتیرانی بین الملل بوده و یکی از مدرن ترین، با کیفیت ترین و کامل ترین ناوگان های کشتیرانی را در اختیار دارد». او همچنین اظهار داشت که تاسیس یک وزارت خانه برای کشتیرانی با استقبال گسترده ای از نهاد های سیاست گذاری سیاسی قرار گرفت، و این امر یک بار دیگر نشان داد که کشتیرانی بخشی است که دولت، احزاب سیاسی و ذینفعان خصوصی دارای خط فکری، اهداف و دیدگاه های مشترکی درباره آن هستند.

به علاوه، آناستاسیادس متعهد شد که دولت در چارچوب قوانین اتحادیه اروپا به بررسی روش های معرفی مشوق های مالیاتی بیشتر و سایر مشوق ها ادامه دهد تا تضمین کند که قبرس کماکان قادر باشد به عنوان یک مرکز کشتیرانی مهم، بی رقیب باقی بماند. علاوه بر این، آناستاسیادس اظهار کرد که تلاش ها جهت رفع اقدامات غیر قانونی و محدود کننده ی تحمیل شده توسط ترکیه بر کشتی های قبرسی که به بنادر ترکی می روند، ادامه یافته و تشدید خواهد شد، وی در عین حال تاکید کرد که: «هدف تغییر ناپذیر ما حل و فصل کامل مشکل سیاسی قبرس خواهد بود، پیشرفتی که مسلماً چشم اندازهای تازه ای برای توسعه بیشتر کشتیرانی و به طور کلی اقتصاد قبرس ایجاد خواهد کرد».

رئیس انجمن کشتیرانی قبرس، تمیس پاپادوپولوس بیان کرد که پس از بحران مالی بین المللی و آشفتگی متعاقب آن در کشتیرانی جهانی، سال 2017 منجر به ایجاد تعادل میان عرضه و تقاضا در این صنعت شده و چشم اندازی خوش بینانه در آینده نزدیک فراهم کرده است. پاپادوپولوس همچنین اظهار داشت «سیستم مالیاتی باثبات ما که مورد پذیرش اتحادیه اروپا می باشد، به علاوه زیرساخت های عملیاتی کارآمد و عملکرد استوار پیوسته ناوگان کشتیرانی قبرس، باعث شده است که شرکت های زیادی یا به طور کامل به قبرس نقل مکان کنند، یا دفاتر شعبه خود را در اینجا راه اندازی نمایند». پاپادوپولوس با استقبال از راه اندازی وزارت کشتیرانی اظهار کرد که با ارتقاء مناسب خدمات و پشتیبانی ارائه شده توسط وزارتخانه به شرکت های مقیم و کاربران ناوگان کشتیرانی قبرس، ما شاهد رشد بیشتری نیز خواهیم بود.


برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت قبرس یا اقامت قبرس با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.


مطالب مرتبط با رئیس سازمان دریانوردی بین الملل: قبرس بازیگری اصلی در دنیای دریانوردی است

9 دلیل مهم برای انتخاب برنامه ی تابعیت قبرس چرا مهاجرت به قبرس زندگی شما را بهتر می کند؟ اقتصاد قبرس قبرس مقصدی محبوب برای سرمایه گذاری و زندگی تاریخ و فرهنگ جزیره قبرس 6 مزیت اساسی خرید ملک در قبرس قبرس در شرف تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز سرمایه گذاری جدید در اروپا چگونه بدون پرداخت پولی بیش از ارزش واقعی املاک، پاسپورت قبرس را به دست آوریم املاک و مستغلات در قبرس: راهنمای کامل خرید ملک در قبرس جهت اخذ اقامت و پاسپورت قبرس مالیات خرید ملک در قبرس ( اقامت و پاسپورت قبرس) تغییرات اخیر در برنامه تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری رئیس سازمان دریانوردی بین الملل: قبرس بازیگری اصلی در دنیای دریانوردی است فایننشال تایمز: پروژه های ساخت و ساز قبرس پاسپورتی به سوی آینده ای روشن عرضه می کنند اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری لیماسول شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده در اروپا برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری احیاکننده ی اقتصاد قبرس مقایسه ی برنامه ی تابعیت و اخذ پاسپورت قبرس با دیگر برنامه های مشابه در اروپا پروسه ی اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس 20 دلیل اصلی برای خرید ملک در قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ پاسپورت قبرس گردشگری قبرس آمار و ارقامی در مورد قبرس اقتصاد قبرس در حال رشد روزافزون اخذ پاسپورت قدرتمند و ارزشمند قبرس تنها در 6 ماه با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو انتخاب بین اخذ تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری یا اقامت دائم قبرس از طریق سرمایه گذاری دارندگان پاسپورت قبرس به زودی بدون ویزا به آمریکا سفر می کنند. پاسپورت برای فروش به سرمایه داران پاسپورت قبرس نظام بهداشتی درمانی قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک نظام آموزشی قبرس شهرهای مهم قبرس اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک آشنایی با قبرس

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش