بازار املاک و مستغلات در پرتغال همچنان پر رونق است

بازار املاک و مستغلات در پرتغال همچنان پر رونق استبا افزایش قیمت ملک در پرتغال، سرمایه گذاران غیر اروپایی بیشتری به این کشور جذب می شوند. متقاضی واجد شرایط با مشارکت قابل توجه در اقتصاد پرتغال می تواند موفق به اخذ ویزای طلایی پرتغال شود، و این امر بر فرصت های طلایی دیگری مانند امکان اخذ شهروندی اروپا را میسر می سازد.

بازار املاک و مستغلات در پرتغال همچنان پر رونق است: چگونه با خرید ملک به ارزش 500,000 € موفق به اخذ اقامت یک کشور اروپایی شویم

با افزایش قیمت ملک در پرتغال، سرمایه گذاران غیر اروپایی بیشتری به این کشور جذب می شوند. متقاضی واجد شرایط با مشارکت قابل توجه در اقتصاد پرتغال می تواند موفق به اخذ ویزای طلایی پرتغال شود، و این امر بر فرصت های طلایی دیگری مانند امکان اخذ شهروندی اروپا را میسر می سازد. 

تعداد قراردادهای امضا شده در سال 2018 به اوج خود می رسد


بازار املاک و مستغلات پرتغال از سال 2014 رو به رشد نهاده است. این امر موجب بهبود وضعیت اقتصادی کشور، کاهش بیکاری، و روند افزایشی قیمت املاک گشته است. از سوی دیگر افزایش تعداد گردشگران نیز نقش بسزایی در رونق بازار ملک در پرتغال داشته است. علاوه بر آن خرید ملک در پرتغال، به فرد امکان این را می دهد که اقامت این کشور را به دست آورده و از فرصت های ناشی از آن بهره ببرد.

اکثر متقاضیان افراد متمول غیر اروپایی هستند.

براساس آمار ارائه شده توسط فرناندو فریرا، سرپرست بخش بازاریابی و امور مالی در JLL، در سال 2017، 80 درصد از املاک و مستغلات به سرمایه گذاران خارجی فروخته شد، و فقط 20 درصد از فروش به اتباع داخلی پرتغال تعلق داشته است. سرمایه گذاران خارجی نه تنها به خرید املاک مسکونی بلکه به فضاهای تجاری، و ساختمان های اداری نیز علاقه مند هستند.

در سال 2017، شاخص خرید رکورد جدیدی را ثبت کرده، افزایشی 50 درصدی داشته است. انتظار می رود که در سال 2018 این شاخص از 1،900،000 یورو در سال گذشته به 2،500،000 تا 3,000,000 یورو افزایش پیدا کند.

 اقامت-پرتغال-گلدن-ویزا


بازار املاک و مستغلات پرتغال قوی تر می شود.

تقاضای زیاد و کمبود عرضه منجر به افزایش قیمت مسکن شد. در سپتامبر 2017، میزان فعالیت بازار خرید و فروش املاک و مستغلات پرتغال كه شامل خريد و اجاره مي شد به اوج خود رسید. کارشناسان در زمینه سرمایه گذاری مهاجرت مطمئن هستند که تقاضا و قیمت ها در سال های آینده همچنان به رشد خود ادامه خواهند داد.

براساس گزارش موسسه Confidencial Imobiliário، قیمت املاک و مستغلات در سال جاری 5 درصد افزایش می یابد و در یک دوره پنج ساله، 6 درصد ديگر نیز افزایش خواهد یافت. شهر چشمه هاي معدني پورتو به مرکزی برای جذب سرمایه گذاران متمول تبدیل خواهد شد.

در اکتبر 2017، 43 درصد از کارشناسان املاک و مستغلات متوجه افزایش قیمت املاک مسکونی شدند. این افزایش قیمت به رکوردی که در ماه سپتامبر ثبت شده بود (54%) بسیار نزدیک بود.

شاخص اعتماد مصرف کننده در ماه اکتبر از 41 به 36 کاهش یافت، زیرا انتظارات مربوط به تعداد معاملات در پورتو برآورده نشدند و در لیسبون انتظارات قیمت افت پیدا کردند. از ماه سپتامبر، تقاضا در میان متقاضیان اجاره ملک کاهش یافت، اما این کاهش بر افزایش قیمت اجاره ها تاثیری نگذاشت.

همانطور که رئیس Confidencial Imobiliário عقیده دارد، رشد اعتباري تاثیر مثبتی بر بازار املاک و مستغلات محلی داشته، و قیمت ها تقریبا به سطح پیش از بحران رسیده است. در عین حال، تقاضا برای خرید ملک در پرتغال همچنان بر روال سابق بالا می باشد. مکان های محبوب لیسبون و آلگاروه هستند. قیمت خانه در اینجا به بیش از € 1،500 برای هر متر مربع رسیده و کماکان به رشد خود ادامه می دهد.

اقامت دائم پرتغال با سرمایه گذاری: هر چیزی که یک سرمایه گذار باید در مورد برنامه - شرایط، هزینه ها، و آمار ها بداند.


لیسبون-خرید-ملک-گلدن-ویزا


بحران مالی جهانی در سالهای 2007-2008 بر اقتصاد پرتغال تاثير داشت. حکومت یک سری اقدامات بهبودی را برای نجات کشور از نقصان انجام داد.یکی از این ابتکارات، راه اندازی برنامه اجازه اقامت طلایی بود که در سال 2012 شروع به کار کرد.

بحران مالی جهانی سالهای 2007 تا 2008 بر اقتصاد پرتغال نیز تاثیر بسزایی داشت. دولت به اجرای یک سری اقدامات اقتصادی برای نجات کشور از این بحران پرداخت. یک از این اقدامات نوآورانه برنامه اقامت ویزای طلایی پرتغال بود که در سال 2012 به اجرا در آمد.

از زمان اجرای برنامه، کل سرمایه جذب شده به 3،360،000،000 € رسیده است. و دولت بیش از 5000 ویزای طلایی را طی مدت پنج سال صادر کرده است.

اقامت پرتغال با برنامه سرمایه گذاری، فرصت ورود به جامعه اتحادیه اروپا و بهره مندي از منافع ملموس آن را در اختیار متقاضی واجد شرایط قرار می دهد.

مزایای این برنامه به شرح زير می باشد:

 1. آزادی حرکت در سراسر منطقه شنگن. دارندگان کارت اقامت ویزای طلایی پرتغال، می توانند به راحتی و بدون ویزا به کشورهای شنگن سفر کنند.
 2. مجوز اقامت برای تمام اعضای خانواده. همسر، فرزندان و والدین (هر دو همسر) می توانند برای اقامت همراه با متقاضی اصلی درخواست دهند.
 3. شرایط کسب وکار تجاری مطلوب.
 4. بدون شرط حضور فیزیکی طولانی مدت. برای رعایت شرایط برنامه متقاضی و افراد خانواده او کافی است که سالیانه فقط 7 روز در پرتغال حضور داشته باشند.
 5. دسترسی به خدمات تحصیلی، خدمات بهداشتی با کیفیت و نظام حقوقی تحت استاندارد های اتحادیه اروپا.
 6. شانس دریافت شهروندی بعد از گذشت 6 سال. اقامت پرتغال برای مدت یک سال صادر می شود. پس از انقضای کارت، می توان آن را دو بار برای 2 سال تمدید کرد. پس از گذشت 5 سال ، متقاضی می تواند اقامت دائم خود را دریافت کرده و در سال ششم، برای شهروندی پرتغال درخواست کند.

سه راه سرمایه گذاری در اقتصاد پرتغال:

 • سرمایه گذاری در املاک ومستغلات: متقاضی باید ملکی با ارزش حداقل 500،000 یورو خریداری کند. یک گزینه ارزان تر وجود دارد: ميتوان املاكي خريداري كرد که بیش از 30 سال پیش ساخته شده و یا آنهایی که نیاز به نوسازی دارند، در این صورت، حداقل مبلغ سرمایه گذاری به € 350،000 کاهش می یابد.

 • سرمایه گذاری در اقتصاد کشور. باید 1 میلیون یورو در بورس سهام سرمایه گذاری شود.

 • راه اندازی یک شرکت خصوصی و ایجاد حداقل 10 موقعیت کاری کشور پرتغال. تخمين مقدار دقیق سرمایه گذاری مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار دشوار است.

چرا از میان این طرق مختلف سرمایه گذاران ترجیح می دهند گزینه املاک و مستغلات را انتخاب کنند؟

در طول پنج سالی که از اجرای این برنامه گذشته است، اکثر متقاضیان - 5،105 نفر – گزینه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را انتخاب کرده اند. چرا؟

حداقل سه مزیت دریافت اقامت با خرید ملک در ادامه مطرح می شوند:


آلگاروه-خرید-ملک-پرتغال

 • سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سرمایه گذاری براي آینده شما است. از آنجائيكه اقتصاد کشور پایدار است، ارزش دارایی به رشد خود ادامه خواهد داد. طبق آمار ارائه شده از سوی موسسه كشوري توسعه ملی، متوسط قیمت مسکن در نیمه اول سال 2017 به میزان 8 درصد افزایش یافته است.

 • فرصت دریافت درآمد اضافی. از آنجا که تقاضا برای املاک اجاره ای در حال افزایش است، با اجاره دادن املاک در پرتغال می توان سود قابل توجهی به دست آورد.

 • فرصت بازگشت سرمایه. پس از پایان دوره اجباری حفظ ملک (5 سال اول)، می توان ملک را به فروش رساند و كل هزينه ي صرف شده اوليه براي اقامت  و يا بخشي از آن را بازیابی کرد.

خواسته های نامعقول در برنامه ویزای طلایی پرتغال وجود ندارد. شخص سرمایه گذار باید یک فرد بزرگسال، بدون سابقه کیفری، و ممنوعیت ورود به قلمرو اتحادیه اروپا به هر دلیلی باشد. عدم داشتن هرکدام از این شرایط، می تواند دلیل محکمی برای رد درخواست متقاضی باشد.

ویزای طلایی پرتغال یک قدم به سمت پاسپورت اروپایی است

پس از دریافت ویزای طلایی پرتغال، می توانید شروع به آماده شدن برای دریافت شهروندی کشور کنید. اما قبل از آن لازم است که اقامت دائم (در 5 سال) دریافت شود و یک سال بعد این شخص می تواند برای پاسپورت پرتغالی درخواست کند. تابعیت پرتغال برای اشخاص حق آزادی اقامت، تحصیل و کار در هر کشور از اتحادیه اروپا را فراهم می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط با بازار املاک و مستغلات در پرتغال همچنان پر رونق است

اقامت پرتغال: بالاترین کیفیت زندگی بهترین کشور ها برای مهاجرت سرمایه گذاری در دنیا گزارش بانک های پرتغال حاکی از افزایش قیمت املاک در پرتغال طی سال های اخیر هستند منطقه آلگاروه پرتغال، ایده آل برای زندگی اقامت پرتغال- چرا پرتغال از نظر قوانین مالیاتی، باید اولین انتخاب برای مهاجران باشد؟ در سال پنجم چه اتفاقی می افتد؟ دارندگان اقامت پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) با نفس های حبس شده منتظر هستند. صنعت گردشگری در پرتغال به شدت رو به رشد است سرمایه گذاری در پرتغال بازار املاک پرتغال در رتبه بندی موسسه Henley & Partners برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری پرتغال بالاترین رتبه را به خود اختصاص داد هزینه های خرید ملک در پرتغال - اخذ اقامت پرتغال زندگی در پرتغال پرتغال، بهترین گزینه مالیاتی برای علاقمندان به اخذ اقامت اروپا بر طبق اخبار آنلاین پرتغال، خارجی ها یک چهارم املاک را در پرتغال خریداری می کنند پرتغال: فرصت طلایی برای اخذ اقامت اروپا و خرید ملک 25 دلیل برای خرید ملک و سرمایه گذاری در بازار املاک پرتغال و اخذ اقامت پرتغال اداره مهاجرت پرتغال، تقریبا طی شش ماه صف طولانی درخواست های اخذ ویزای طلایی را برطرف کرده است دولت پرتغال خطاب به منتقدان: برنامه ویزای طلایی ماندنی است سرمایه گذاری در برنامه اخذ اقامت پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) در ماه ژوئن 35 درصد نسبت به زمان مشابه در سال گذشته افزایش یافته است کشور پرتغال به 25 سال کسری بودجه خود پایان می دهد دولت و اقتصاد پرتغال اقامت اروپا – اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری (ویزای طلایی پرتغال) پرتغال قوانین اخذ پاسپورت و شهروندی پرتغال را آسانتر می کند. مدارس بین المللی در پرتغال مشکلات مالیاتی بعضی کشورها و راه حل آن در کشور پرتغال ویزای Tier 1 انگلستان یا ویزای طلایی پرتغال اقامت پرتغال از طریق خرید ملک، میانبری به سوی اخذ پاسپورت اروپا برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک پیش بینی افزایش قیمت املاک در پرتغال در سال 2018 زندگی کم هزینه در دنیای تاریخی پرتغال رونق بازار املاک در پرتغال ادامه دارد - اخذ اقامت پرتقال از طریق خرید ملک کاوش دنیای قدیم در پرتغال فرح بخش بازار املاک و مستغلات در پرتغال همچنان پر رونق است در ماه مارس برنامه ویزای طلایی پرتغال برای اولین بار از مرز صدور 6000 کارت اقامت گذشت ویزای نوع 65A-d پرتغال – بهترین ویزای طلایی در جهان؟ آیا اقامت از روش ثبت شرکت و تمکن مالی برای من مناسب است؟ بخش دوم: ثبت شرکت آیا اقامت از روش تمکن مالی و ثبت شرکت برای من مناسب است؟ بخش اول: تمکن مالی تغییر قانون شهروندی برای فرزندانی که در پرتغال به دنیا می آیند روش های سرمایه گذاری در کشور پرتغال آیا افزایش قیمت در بخش مسکن پرتغال یک حباب است؟ رشد اقتصاد پرتغال در سال 2017 دفتر کنکاش فعالیت خود را در پرتغال آغاز کرد افزایش تعداد خانواده های مقیم در پرتغال پیش بینی تداوم افزایش قیمت ملک پرتغال در سال 2018 هر گلدن ویزا برابر با ورود 3 نفر به پرتغال است ثبت رکوردی جدید در حوزه ی گردشگری برای پرتغال در سال 2017 بازار ملک پرتغال 10 دلیل برای انتخاب پرتغال پرتغال در صدر برنامه های اقامت و تابعیت پرتغال یکی از قدرتمندترین پاسپورت های جهان را در اختیار دارد اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری (برنامه گلدن ویزا) - مواردی که باید بدانید هزینه های جانبی خرید ملک در پرتغال مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال اقامت دائم پرتغال و پاسپورت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال نمونه هایی از املاک واقعی قابل خرید در شهرهای مهم پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک شماره ی شناسائی مالیات دهنده و نماینده ی مالیاتی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال اقامت اروپا مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش