قیمت های بازار املاک و مستغلات مالتا به سرعت در حال رشد می باشند

قیمت های بازار املاک و مستغلات مالتا به سرعت در حال رشد می باشنددر رتبه بندی بالاترین رشد قیمت سالیانه املاک و مستغلات که توسط آژانس Knight Frank ارائه شده است، مالتا رتبه سوم را به خود اختصاص داد.طی یک سال قیمت های بازار املاک مستغلات مالتا حدود 15% رشد از خود نشان داده اند

قیمت های بازار املاک و مستغلات مالتا به سرعت در حال رشد می باشند

در رتبه بندی بالاترین رشد قیمت سالیانه املاک و مستغلات که توسط آژانس  Knight Frank ارائه شده است، مالتا رتبه سوم را به خود اختصاص داد.طی یک سال قیمت های بازار املاک مستغلات مالتا حدود 15% رشد از خود نشان داده اند، کشور اسرائیل با 23% رشد قیمت رتبه اول و هنک کنگ با 21% رشد قیمت رتبه دوم را از آن خود کردند. کارشناسان املاک و مستغلات معتقد هستند که برنامه های اقامت از طریق سرمایه گذاری اتباع کشورهای غیر اروپایی موجب این رشد قابل توجه شده است.

این کشور همچنین در میان کشورهای راهبر در بالاترین نرخ بازگشت سرمایه از طریق فروش یا اجاره ملک با نرخ 6.6 درصدی می باشد.این افزایش قیمت هم در املاک مسکونی و هم در املاک تجاره مشاهده شده است.

در عین حال، تعداد مجوزهای ساخت که به سازندگان مالتایی اعطا شده است نیز افزایش یافته – که طی یک تا دو سال آینده می تواند سرعت افزایش قیمت را به دلیل افزایش عرضه کاهش دهد.

شرایط اخذ اقامت دائم مالتا شامل خرید اوراق قرضه دولتی به ارزش حداقل 250,000 یورو و پرداخت 30,000 یورو برای هزینه های اجرایی به دولت می باشد. در عین حال لازم است که ملکی به ارزش حداقل 270,000 یورو خریداری شود یا اینکه یک ملک به مدت حداقل 5 سال با کرایه سالیانه حداقل 10,000 یورو اجاره شود. ملک می تواند پس از 5 سال (دوران حفظ اجباری ملک) به فروش برسد. در عین حال متقاضی باید اثبات کند که حداقل 100,000 یورو درآمد سالیانه داشته و یا حداقل 500,000 یورو دارایی دارد. 

در حال حاضر سایر کشورهای اروپا فقط اقامت موقت به سرمایه گذاران غیر اروپایی اعطا می کنند و برنامه های اخذ اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری زیادی در اروپا وجود ندارد. در واقع، پس از بسته شدن برنامه مجارستان، تنها برنامه مالتا در حال حاضر در این زمینه فعال می باشد. با ارائه درخواست، متقاضی می تواند در تنها 2 تا 4 ماه کارت اقامت دائم مالتا را برای خود و اعضای خانواده اش – حتی والدین خود – دریافت نماید. 

برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت دائم مالتا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.


مطالب مرتبط با قیمت های بازار املاک و مستغلات مالتا به سرعت در حال رشد می باشند

چرا اقامت مالتا؟ اقامت دائم مالتا جایگزین برنامه اقامت دائم مجارستان مالتا یک خانه دوم محبوب در میان سرمایه گذاران غیر اروپایی اخذ اقامت مالتا ارزانترین روش اخذ اقامت اروپا زندگی در مالتا سوالات متداول درباره برنامه اقامت دائم سرمایه گذاری مالتا و پاسخ به آنها پیشگامی مالتا در دنیای بلاک چین و بیت کوین برنامه اقامت مالتا در سال اول اجرا 440 متقاضی داشت مدیر اجرایی برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری: برنامه اقامت مالتا به مرز 800 متقاضی رسید مزایای زندگی در مالتا که با اخذ اقامت دائم مالتا بدست می آید اخذ اقامت مالتا کشوری با ریشه های باستانی و امکانات مدرن اخذ اقامت دائم مالتا - مالتا به عنوان یکی از بهترین کشورهای ارائه خدمات درمانی در جهان شناخته شد مراحل اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری مالتا در یک نگاه تغییر در چهره جزیره: مالتا در حال ساختن آینده قیمت های بازار املاک و مستغلات مالتا به سرعت در حال رشد می باشند برنامه اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری: مزایا، هزینه، و جزییات برنامه ی اقامت مالتا در اولین سال راه اندازی 440 درخواست را جذب کرد والتا Valetta، پایتخت مالتا آمار و ارقامی در مورد مالتا مالتا ، جواهر پنهان مدیترانه چرا مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری، بهترین نوع مهاجرت در اروپا است؟ چرا مالتا توانسته تا این حد در جذب مهاجران سرمایه گذاری موفق باشد؟ پاسخ به مهم ترین سوالات علاقه مندان به برنامه بسیار محبوب اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری اخذ اقامت دائم مالتا زندگی در مالتا اقتصاد در مالتا مراقبت های بهداشتی در مالتا کشور مالتا اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری آب و هوای مالتا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش