شرکت کنکاش نماینده رسمی برنامه HQA در ایران است

شرکت کنکاش نماینده رسمی برنامه HQA در ایران استشرکت کنکاش نماینده رسمی برنامه HQA در ایران است. این برنامه ترکیبی از برنامه های سرمایه گذاری و استارت آپ است و مسیری استراتژیک برای راه اندازی یک شرکت استارت آپی در پرتغال مهیا می کند.

شرکت کنکاش نماینده رسمی برنامه HQA در ایران

نمونه کارت اقامت پرتغال کلاس ۶۱ که از طریق برنامه ویزای انجل برای یکی از کلاینت های شرکت کنکاش دریافت شده است

شرکت کنکاش نماینده رسمی برنامه HQA (ویزای انجل پرتغال) در ایران است. این برنامه ترکیبی از برنامه های سرمایه گذاری و استارت آپ است و مسیری استراتژیک برای راه اندازی یک شرکت استارت آپی در پرتغال مهیا می کند.

روند این برنامه به این صورت است که ابتدا یک شرکت استارت آپی برای متقاضی تاسیس می شود و شرکت انکوباتور با تحقیق و بررسی این استارت آپ را تا ۳ سال پشتیبانی می کند. سپس متقاضی به انتخاب خود می تواند تصمیم بگیرد که شرکت خود را اداره کند یا آن را بفروشد. در هر صورت، اقامت پرتغال به متقاضی اعطا می شود.

این برنامه شرط حضور ندارد و متقاضی حتی یک روز هم مجبور به حضور در پرتغال نیست.

دارندگان کارت اقامت این کشور حق زندگی، کار و تحصیل در کشور پرتغال و حق سفر بدون ویزا به تمام کشور های اروپایی خواهد داشت.

این برنامه مسیری شفاف به سوی اخذ شهروندی پرتغال است و افراد می توانند پس از ۵ سال برای اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال اقدام کنند.

هزینه این برنامه بسیار مقرون به صرفه تر از برنامه ویزای طلائی است (نصف کمتر کل هزینه ویزای طلائی) و در صورتی که درخواست متقاضی رد شود، کل هزینه بازگشت داده می شود.


مقاله مرتبط: فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری در لیسبون و پورتو  

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های سرمایه گذاری در پرتغال با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش