پیش بینی افزایش قیمت املاک در پرتغال در سال 2018 به دلیل برنامه گلدن ویزا

پیش بینی افزایش قیمت املاک در پرتغال در سال 2018 به دلیل برنامه گلدن ویزاانتظار می رود در سال 2018، بازار املاک پرتغال رونقی واقعی را تجربه کند این افزایش در قیمت ها می تواند دلایل زیادی از جمله کمبود عرضه، کاهش نرخ بیکاری و بهبود کلی اقتصاد این کشور داشته باشد

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال

 انتظار می رود قیمت خانه ها در پرتغال دچار افزایش ناگهانی شود

انتظار می رود در سال 2018، بازار املاک پرتغال رونقی واقعی را تجربه کند این افزایش در قیمت ها می تواند دلایل زیادی از جمله کمبود عرضه، کاهش نرخ بیکاری و بهبود کلی اقتصاد این کشور داشته باشد.

بر اساس گزارشی که مشترکاً توسط RICS و Confidencial Imobiliário تهیه شده، تعداد عرضه املاک در پرتغال باز هم کاهش یافته، درحالی که تقاضا دچار افزایش شده است این روند که به مدت سه ماه ادامه داشت، منجر به افزایش قیمت مسکن شده است. ضمناً شتاب تورم در لیسبون کاسته شده، اما در پورتو و آلگارو ادامه دارد.

لازم به ذکر است که رشد تقاضا در مقایسه با رقم ماه می آرام تر شده است (16 درصد در مقابل 36 درصد).

کارشناسان معتقدند ظرف 12 ماه آینده قیمت خانه 3 درصد  بالا رفته و این رقم برای 5 سال آینده به 5 درصد خواهد رسید.

بازار املاک اجاره ای پرتغال نشان دهنده عملکردی با ثبات است: مستاجران تقاضای فزاینده ای برای املاک اجاره ای دارند، و این درحالی است که صاحبان املاک نیز، با کمال تعجب، تمایل زیادی  به اجاره دادن عمارت ها، آپارتمان ها و خانه ها نشان داده اند.

بازار املاک پرتغال در کل نشان گر علایم بهبود می باشد. بر طبق اظهارات ریکاردو گیمارش، مدیر Confidencial Imobiliário، قیمت خانه ها نه تنها مطابق گذشته در پایتخت و شهرهای اصلی رو به افزایش است، بلکه در سایر بخش های کشور نیز همین گونه می باشد.

به علاوه، امروز به دلیل کاهش بیکاری، تثبیت جایگاه پرتغال در اتحادیه اروپا و افزایش اعتماد مصرف کنندگان، این کشور به شرایط خوبی برای توسعه بیشتر اقتصاد کشور و بازار املاک دست یافته است.

برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال

جذب سرمایه خارجی به کشور و در نتیجه حمایت از اقتصاد پرتغال از جمله نتایج عملکرد موفق برنامه مجوز اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری (ویزای طلایی پرتغال) می باشد که در سال 2012 آغاز به کار کرده است. بر طبق اطلاعات رسمی در طی 5 سال، 5,412 مجوز اقامت برای متقاضیانی از سراسر جهان صادر شد.

خرید ملک در پرتغال فرصت مشارکت در برنامه دولتی این کشور را برای فرد سرمایه گذار فراهم می کند که درب اروپا را بر روی سرمایه گذاران گشوده و آنان را قادر می سازد از مزایایی که در دسترس اروپایی ها قرار دارد، بهره ببرند.

مزایای برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال

  1. سفر بدون ویزا به کشورهای عضو شنگن.

  2. عدم نیاز به حضور دائمی در پرتغال. یعنی سرمایه گذار می تواند از کارت مجوز اقامت خود تنها به عنوان مدارک سفر استفاده نماید. با این حال، شخص موظف است تنها به مدت 7 روز در طول سال در پرتغال حضور داشته باشد.

  3. استانداردهای بالای زندگی. ویزای طلایی پرتغال دسترسی به سیستم حقوقی توسعه یافته، پزشکی پیشرفته و نیز استانداردهای بالای آموزش را فراهم می نماید.

  4. امکان اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال پس از 5 سال.

همان طور که مشاهده می کنید، سرمایه گذاری در املاک در پرتغال، روشی مناسب جهت اخذ اقامت اروپا و کسب درآمد غیر فعال از طریق اجاره املاک است. ظرف 5 سال آینده ممکن است نگهداری املاک سودآورتر از فروش آن باشد، زیرا بازار خدمات گردشگری پرتغال در حال ترقی است و قیمت خانه به ازای متر مربع هر سال رشد می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش