پاسپورت دومینیکا: تمام آنچه که باید درباره آموزش، درمان و زندگی در این جزیره بدانید

پاسپورت دومینیکا: تمام آنچه که باید درباره آموزش، درمان و زندگی در این جزیره بدانیدبرنامه اخذ پاسپورت و تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، در سال 1993 آغاز به کار کرد. از زمان آغاز برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا، بیش از 12000 پاسپورت توسط دولت این کشور صادر شده است که امکان زندگی در دومینیکا و سفر به کل حوزه شنگن و انگلیس را فراهم می کند.

دومینیکا: تمام آنچه که باید درباره آموزش، درمان و زندگی در این جزیره بدانید

برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا در سال 1993 آغاز به کار کرد، اما در سال 2015 پس از این که کشورهای اتحادیه اروپا قراردادی برای سفر بدون ویزا با دومینیکا امضاء نمودند، به شهرت رسید. از زمان آغاز برنامه بیش از 12000 پاسپورت توسط دولت این کشور صادر شده است.

جدا از این که دومینیکا تابعیت دوم از طریق سرمایه گذاری به متقاضیان ارائه می کند، چه چیزی درباره این کشور می دانید؟ دومینیکا مهد اکوتوریسم جهان است و هر ساله علاقمندان به اکوتوریسم در فصل تعطیلات به سمت این جزیره دوست داشتنی روانه می شوند. جهت افزایش اطلاعات شما درباره این کشور، ما اطلاعات مهمی در رابطه با آموزش، درمان و پزشکی، سیستم حمل و نقل و اقتصاد دومینیکا را در این مقاله جمع آوری نموده و در اختیار شما می گذاریم.

آموزش

آموزش-در-دومینیکا-اخذ-پاسپورت-دومینیکا

دو بخش آموزشی در جزیره دومینیکا وجود دارد: دولتی (آموزش رایگان) و خصوصی (موسسات تجاری، مدارس خصوصی). سیستم آموزشی به طور سنتی به چهار سطح تقسیم شده است: آموزش پیش دبستانی، آموزش ابتدایی، آموزش متوسطه و آموزش عالی.

بیش از 80 موسسه آموزشی پیش دبستانی در دومینیکا وجود دارند. از آنجایی که کلیه این امکانات خصوصی می باشند، والدین باید برای آموزش فرزندان خود شهریه بپردازند. اکثر دانش آموزان، فرزندان والدینی با درآمدهای بالاتر از حد متوسط هستند.

تحصیلات مدرسه ای برای فرزندان بین 5 تا 16 سال رایگان و اجباری است. هزینه تحصیلات توسط دولت و جوامع مذهبی محلی پرداخت می گردد. بچه ها معمولاً در سن 12 (نرمال) تا 15 سالگی (اگر درس خواندن را در سن 5 سالگی شروع نکرده باشند) مدرسه ابتدایی را به پایان می رسانند. هنگام اتمام دوره، کلیه فارغ التحصیلان باید در امتحانات جامع قبول شوند.

تعداد کل مدارس در خاک دومینیکا 63 عدد می باشد و 5 عدد از این مدارس خصوصی هستند. دانش آموزان مدارس خصوصی نه تنها آموزش های سطح بالا دریافت می کنند، بلکه از تربیت خوبی نیز برخوردار می شوند. پیشرفته ترین مدارس خصوصی دومینیکا عبارتند از Convent Preparatory School و Pioneer Prep School Dominica.

پس از پایان مدرسه ابتدایی با قبولی در امتحانات، دانش آموزان به مدت 5 سال در سطح متوسطه به تحصیل می پردازند. جزیره دومینیکا برای کودکان با نیازهای مخصوص نیز موسسات آموزشی فراهم کرده است.

تحصیلات متوسطه سطح بالا در مدرسه خصوصی آکادمی Orion ارائه می شود. در این مدرسه تمرکز بر روی پرورش قوه ابتکار و نوآوری و آموزش رهبری می باشد. به علاوه دانش آموزان به تحصیل موسیقی، هنر و زبان های خارجی نیز می پردازند.

مدرسه گرامر دومینیکا (مدرسه دولتی) نیز استحقاق توجه ویژه ای را دارد. این مدرسه قدیمی ترین موسسه آموزشی جزیره است. کالج ها و مدارس مخصوص متعددی در کشور وجود دارند – کالج دولتی دومینیکا، کالج آموزش معلمان دومینیکا و مرکز آموزش بازرگانی.

از آنجایی که دومینیکا تنها 3 موسسه آموزش عالی دارد، افراد جوان اغلب برای ادامه تحصیل به خارج از کشور می روند: دانشکده پزشکی دانشگاه All Saints، دانشکده بیولوژی دریایی و موسسه اکولوژی دریایی استوایی. بریتانیا، ایالات متحده، فرانسه و سایر کشورهای حوزه کارائیب مشتاقانه پذیرای متقاضیان از دومینیکا هستند.

درمان و پزشکی

سطح خدمات درمانی در دومینیکا بسیار بالاست. با این وجود، برای درمان های پیشرفته و در موارد اورژانسی بیمار به مارتینیک یا باربادوس منتقل می گردد. افراد باید برای دریافت خدمات پزشکی در دومینیکا هزینه پرداخت کنند. شهروندان موظف به داشتن بیمه درمانی به صورت انفرادی هستند.

شرایط زندگی در دومینیکا: حمل و نقل، غذا، تفریح و سرگرمی


پاسپورت-دومینیکا

دومینیکا سیستم حمل و نقل توسعه یافته ای دارد. برخی جاده ها به خوبی آسفالت شده اند، اما جاده های استانی غالباً در وضعیت بسیار بدی هستند. رانندگی در دومینیکا همانند انگلستان در سمت چپ است.

تاکسی محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین وسیله حمل و نقل عمومی در دومینیکا است. راحت ترین روش رسیدن به شهری دیگر استفاده از اتوبوس است. برای اجاره ماشین در این جزیره باید دارای گواهینامه رانندگی موقت محلی باشید.

دو فرودگاه در دومینیکا وجود دارد: Melville Hall و Canefield، که پذیرای پروازهای خطوط هوایی داخلی هستند.

هر ساله دومینیکا میزبان فستیوال جهانی موسیقی Creole می باشد. افراد حرفه ای در زمینه ماهیگیری به صورت منظم به دومینیکا می آیند تا در مسابقات قهرمانی محلی شرکت کنند. محبوب ترین فعالیت ها عبارتند از غواصی، پیاده روی در طبیعت و دوچرخه سواری.

غذاهای دومینیکا ترکیبی از سنت های بومی آمریکایی، اسپانیایی، فرانسوی و انگلیسی است که با ویژگی های محلی آمیخته شده اند. در دومینیکا معمولاً از گوشت و جانوران دریایی برای آشپزی استفاده می شود. خوراک های محلی با گوشت جانوران محلی مانند سوسمار و ماهی کوچک تیتیری تهیه می شوند. خاک حاصلخیز جزیره دومینیکا منجر به تولید محصولاتی غنی از میوه جات و سبزیجات می شود که به تنوع غذایی در این کشور رنگ و بویی تازه می بخشند.

تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری: اگر الان این کار را انجام ندهید، پس چه زمانی؟!

پاسپورت دومینیکا مرزهای 119 کشور جهان را بر روی دارندگان آن باز می کند. تابعیت دوم فرصت کاهش بار مالیاتی را در اختیار افراد قرار می دهد، از سرمایه ها حمایت می کند (دارندگان پاسپورت کشورهای حوزه کارائیب حق باز کردن حساب در بانک های معتبر اروپایی را دارا می باشند)، برنامه دومی را در صورت وقوع شرایط اضطراری در کشور محل اقامت افراد برای آنان فراهم می کند این افراد همچنین می توانند برای اخذ ویزای بلند مدت آمریکا و کانادا اقدام نمایند. در مورد متقاضیان به صورت انفرادی، هزینه اخذ پاسپورت دومینیکا جذاب ترین هزینه در میان کلیه کشورهای حوزه کارائیب می باشد. تابعیت دومینیکا که از طریق کمک غیر قابل بازگشت به بودجه دولت اخذ شود، با در نظر گرفتن هزینه های اضافی 110 هزار دلار آمریکا خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.


مطالب مرتبط با پاسپورت دومینیکا: تمام آنچه که باید درباره آموزش، درمان و زندگی در این جزیره بدانید

اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری شاهد رشد بی سابقه بوده است پاسپورت دومینیکا: برنامه ای محبوب برای اخذ پاسپورت در سراسر جهان پاسپورت دومینیکا 34 درصد از افراد متمول، پاسپورت دوم دارند سوالات متداول راجع به برنامه پاسپورت دوم کشور دومینیکا دومینیکا: اولین کشور سازگار با تغییر اقلیم سفر بدون ویزا به روسیه با پاسپورت دومینیکا چرا باید به دریافت پاسپورت دوم فکر کرد؟ سیستم مالیاتی دومینیکا و مزایای آن: نکاتی که باید پیش از اقدام برای اخذ پاسپورت دومینیکا بدانید نخست وزیر دومینیکا: 52 درصد درآمد دولت در سال مالی 2018 از برنامه پاسپورت دومینیکا به دست می آید جزئیاتی درباره دومینیکا که سرمایه گذاران خارجی کنجکاو هستند پیش از دریافت پاسپورت آن بدانند تحقیقات نشان می دهند که دومینیکا بهترین کشور برای اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری می باشد پاسپورت دومینیکا: تمام آنچه که باید درباره آموزش، درمان و زندگی در این جزیره بدانید دومینیکا در شرف امضای توافق نامه سفر بدون ویزا به روسیه، امارات متحده عربی، و به احتمال زیاد چین دومینیکا بالاترین آمار رسمی اعلام شده برای متقاضی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در سال 2017 جایگاه نخست دومینیکا در بین کشورهای ارائه دهنده ی برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تغییرات جدید در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا هر آنچه درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا باید بدانید با دومینیکا بیشتر آشنا شویم- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا سوالات رایج درباره دومینیکا و برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری سوالات رایج درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری تجربیات من درباره خرید پاسپورت دوم از کشور دومینیکا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری خانواده های بیشتری را جذب می کند تغییرات جدید در مورد برنامه ی دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اسناد و مدارک لازم برای شهروندی و پاسپورت کشور مشترک المنافع دومینیکا از طریق سرمایه گذاری مزایای شهروندی و اخذ پاسپورت دومینیکا ارزان ترین انتخاب برای شهروندی دوم: پاسپورت دومینیکا مبلغ سرمایه گذاری برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا افزایش نخواهد یافت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اول ماه آگوست 2016 گران خواهد شد. ورود بدون ویزای اتباع دومینیکا و گرانادا به حوزه شنگن و افزایش متعاقب قیمت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا و پاسپورت گرانادا پاسپورت دومینیکا اقتصاد دومینیکا زندگی در دومینیکا آب و هوای دومینیکا آشنایی با دومینیکا- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش