تحقیقات نشان می دهند که دومینیکا بهترین کشور برای اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری می باشد

تحقیقات نشان می دهند که دومینیکا بهترین کشور برای اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری می باشدطبق تحقیقات نشریه فایننشال تایمز، دومینیکا در شاخص برنامه های اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری جهان، رتبه اول را کسب کرد.

تحقیقات نشان می دهند که دومینیکا بهترین کشور برای اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری می باشد

نشریه Professional wealth Management از مجله فایننشال تایمز، اخیرا مطالعه ای در مورد برنامه های تابعیت از طریق سرمایه گذاری انجام داده و بهترین گزینه ها را برای انجام سرمایه گذاری و اخذ پاسپورت دوم معرفی کرده است.

تیم تحقیقاتی این نشریه 12 کشوری که پاسپورت خود را به افراد متمول، در ازای سرمایه گذاری اعطا می کنند را مورد بررسی قرار داده است. در این مطالعات دومینیکا، کشوری کوچک در منطقه کارائیب، رتبه اول را به خود اختصاص داد. سایر کشورهایی که در این تحقیقات بررسی شدند شامل، اتریش، وانوآتو، قبرس، مالتا، کامبوج، کومورو، بلغارستان، سنت کیتس ونویس، آنتیگوا و باربودا، گرانادا و سنت لوچیا می باشند.

امتیاز کل بر اساس هفت معیار کلی ارزیابی شد: آزادی حرکت، استاندارد زندگی، حداقل میزان سرمایه گذاری، شرط حضور اجباری، جدول زمانبندی، سهولت فرآیند بررسی درخواست و روند بررسی صحت اطلاعات.

دومینیکا در این شاخص رتبه اول را به خود اختصاص داد

دومینیکا امتیاز کلی 63 از 70 (90% نمره کل) را از آن خود کرد. این کشور در چهار معیار بالاترین امتیاز را گرفت: روند بررسی صحت اطلاعات، حداقل میزان سرمایه گذاری، بدون شرط حضور یا سفر اجباری، و سهولت روند بررسی درخواست.


پاسپورت-دوم-دومینیکا

تیم تحقیقاتی شاخص برنامه های اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در گزارشات خود اظهار داشت در اینکه 5 کشور منطقه کارائیب بر این لیست سلطه کامل داشتند جای هیچ شگفتی نیست. خلاصه یافته های این محققان بر کشور دومینیکا – که برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری آن از سال 1991 اجرا شده است – از این قرار است که این کشور در حال حاضر به لطف سرعت در بررسی پرونده های درخواست و ارائه گزینه های سرمایه گذاری مقرون به صرفه موفقیت زیادی کسب کرده است. بر طبق این مطالعات محبوبیت روز افزون برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری کشور دومینیکا بسیار منطقی می باشد.روزولت اسکریت نخست وزیر دومینیکا، در واکنش به موفقیت برنامه پاسپورت دوم دومینیکا در نتیجه این مطالعات اظهار داشت که تلاش های چند دهه اخیر دومینیکا برای صیقل دادن برنامه پاسپورت دوم خود در حال به بار نشستن هستند.

وی افزود که " دومینیکا در طول چند دهه گذشته به طور خستگی ناپذیر تلاش کرده است تا به رهبری در صنعت تابعیت از طریق سرمایه گذاری برای افراد متمول و اعضای خانواده آنها دست پیدا کند"

اسکریت همچنین اظهار داشت: "سرمایه گذاری خصوصی نقشی مهم در تحقق بخشیدن به پتانسیل های دومینیکا دارد، بنابراین برنامه پاسپورت دوم ما باید از بالاترین کیفیت برخوردار باشد. نتایج بررسی شاخص برنامه های تابعیت از طریق سرمایه گذاری، شاهدی بر این تلاش ما می باشد"

در طول دوران فعالیت خود، برنامه اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری دومینیکا، مورد انتقاد های چندی قرار گرفته است که مهمترین آنها چگونگی روند بررسی صحت اطلاعات این برنامه می باشد. اسکریت در دفاع از این برنامه اعلام کرده است که بررسی صحت اطلاعت این برنامه بر اساس استاندارد های بین المللی انجام شده و تمامی متقاضیان به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرند. به نظر می رسد که رتبه اول این کشور در این شاخص نیز این امر را که دومینیکا از پارامترهای قوی برای ارزیابی برخوردار بوده و بر اساس استاندارهای جهانی به بررسی صحت اطلاعات می پردازد را اثبات کرده است.

نخست وزیر دومینیکا همچنین بر اینکه برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا همچنین به رشد خود ادامه خواهد داد تاکید کرد "ما به تطبیق و پیشرفت فرآیند های برنامه خود، به خصوص در زمینه روند بررسی صحت اطلاعات، ادامه خواهیم داد تا از مطابقت این برنامه با تنش های سیاسی و اقتصادی بین المللی اطمینان کامل حاصل شود"

برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا که از سال 1991 به اجرا درآمده است یکی از قدیمی ترین برنامه ها از این نوع در جهان می باشد. در طول 27 سال گذشته بیش از 2000 نفر موفق به اخذ پاسپورت دومینیکا شده اند. هزینه اخذ پاسپورت بسته به گزینه انتخابی متفاوت است، اما محبوب ترین گزینه های شهروندی از طریق سرمایه گذاری دومینیکا گزینه کمک بلاعوض به ارزش 100,000 دلار به صندوق مالی دولت برای متقاضی مجرد یا سرمایه گذاری به ارزش حداقل 200,000 دلار در املاک و مستغلات (پروژه ساخت هتل) می باشند.

در این شاخص سنت کیتس و نویس رتبه دوم و گرانادا رتبه سوم را به خود اختصاص دادند. در میان برنامه های تابعیت از طریق سرمایه گذاری کشورهای اروپایی قبرس (رتبه 7) و سپس مالتا و بلغارستان بالاترین رتبه ها را به دست آوردند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با تحقیقات نشان می دهند که دومینیکا بهترین کشور برای اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری می باشد

سوالات متداول راجع به برنامه پاسپورت دوم کشور دومینیکا دومینیکا: اولین کشور سازگار با تغییر اقلیم سفر بدون ویزا به روسیه با پاسپورت دومینیکا چرا باید به دریافت پاسپورت دوم فکر کرد؟ سیستم مالیاتی دومینیکا و مزایای آن: نکاتی که باید پیش از اقدام برای اخذ پاسپورت دومینیکا بدانید نخست وزیر دومینیکا: 52 درصد درآمد دولت در سال مالی 2018 از برنامه پاسپورت دومینیکا به دست می آید جزئیاتی درباره دومینیکا که سرمایه گذاران خارجی کنجکاو هستند پیش از دریافت پاسپورت آن بدانند تحقیقات نشان می دهند که دومینیکا بهترین کشور برای اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری می باشد پاسپورت دومینیکا: تمام آنچه که باید درباره آموزش، درمان و زندگی در این جزیره بدانید دومینیکا در شرف امضای توافق نامه سفر بدون ویزا به روسیه، امارات متحده عربی، و به احتمال زیاد چین دومینیکا بالاترین آمار رسمی اعلام شده برای متقاضی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در سال 2017 جایگاه نخست دومینیکا در بین کشورهای ارائه دهنده ی برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تغییرات جدید در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا هر آنچه درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا باید بدانید با دومینیکا بیشتر آشنا شویم- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا سوالات رایج درباره دومینیکا و برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری سوالات رایج درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری تجربیات من درباره خرید پاسپورت دوم از کشور دومینیکا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری خانواده های بیشتری را جذب می کند تغییرات جدید در مورد برنامه ی دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اسناد و مدارک لازم برای شهروندی و پاسپورت کشور مشترک المنافع دومینیکا از طریق سرمایه گذاری مزایای شهروندی و اخذ پاسپورت دومینیکا ارزان ترین انتخاب برای شهروندی دوم: پاسپورت دومینیکا مبلغ سرمایه گذاری برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا افزایش نخواهد یافت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اول ماه آگوست 2016 گران خواهد شد. ورود بدون ویزای اتباع دومینیکا و گرانادا به حوزه شنگن و افزایش متعاقب قیمت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا و پاسپورت گرانادا پاسپورت دومینیکا اقتصاد دومینیکا زندگی در دومینیکا آب و هوای دومینیکا آشنایی با دومینیکا- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش