مقایسه سیستم مالیاتی ایالات متحده آمریکا و مالیات در پرتغال

مقایسه سیستم مالیاتی ایالات متحده آمریکا و مالیات در پرتغالیکی از عوامل مهم در تصمیم گیری برای مهاجرت سیستم مالیاتی کشور مقصد می باشد. برای اجتناب از پرداخت مالیات های کمرشکن اطلاعات کافی در مورد رژیم های مالیاتی در کشورهای مختلف می تواند فرآیند تصمیم گیری را برای افراد، بسته به نوع دارایی و درآمد آنان، تسهیل نموده و از پرداخت مالیات هنگفت و برخی مواقع مضاعف اجتناب به عمل آورد.

مقایسه سیستم مالیاتی ایالات متحده آمریکا و مالیات در پرتغال

صد البته هیچگاه واقعیت به زیبایی تصویر نیست،  هنگام ثبت یک واقعه و یا یک منظره، یک عکاس حرفه ای به دنبال ثبت بهترین زاویه، بهترین انعکاس نور، و بهترین ترکیب بندی 100 ها فریم عکس می گیرد و سپس زیباترین آنها را در معرض تماشاگران قرار می دهد.

این امر در مورد ایالات متحده، یکی از مقاصد محبوب مهاجرت برای شهروندان ایرانی، نیز صدق می کند. شعار رویای آمریکایی که مکررا در فیلم های ساخته شده در هالیوود تبلیغ و منتشر می شود، قول زندگی آزاد و مرفه را به بینندگان خود بشارت می دهد. ولی آیا واقعیت زندگی در این کشور به زیبایی تصاویری است که این فیلم ها به نمایش می گذارند؟

یکی از عوامل مهم در تصمیم گیری برای مهاجرت سیستم مالیاتی کشور مقصد می باشد. برای اجتناب از پرداخت مالیات های کمرشکن اطلاعات کافی در مورد رژیم های مالیاتی در کشورهای مختلف می تواند فرآیند تصمیم گیری را برای افراد، بسته به نوع دارایی و درآمد آنان، تسهیل نموده و از پرداخت مالیات هنگفت و برخی مواقع مضاعف اجتناب به عمل آورد.

در ایالات متحده، شهروندان و مقیمان غیر آمریکایی درآمد خارج از آمریکا نیز مالیات پرداخت کنند. در واقع، حتی اگر شهروندان آمریکایی خارج از ایالات متحده زندگی کنند، بازهم باید به دولت ایالات متحده مالیات پرداخت کنند. علاوه بر آن، قانون حسابرسی مالیات بر درآمد خارجی (FATCA) از تمامی شهروندان ایالات متحده انتظار دارد که تمامی دارایی های خارج از کشور خود را گزارش داده و اطلاعات حساب های بانکی خارج از کشور خود را در اختیار سازمان مالیات قرار دهند.

به همین دلیل، بسیاری از شهروندان آمریکایی، عمدتا آنهایی که خارج از ایالات متحده زندگی می کنند، به دلیل مشکلات مالیاتی و اجبار به پرداخت مالیات در دو کشور، اقدام به ترک شهروندی ایالات متحده می کنند. در سه ماهه اول سال 2015، تعداد شهروندان آمریکایی که شهروندی آمریکا را ترک کردند بیشتر از هر زمان دیگری در طول تاریخ بوده است.

از سوی دیگر پرتغال، با ارائه قوانین انعطاف پذیر مالیاتی، به صورت روزافزون شمار بیشتری از افرادی را که تمایل دارند اقامت کشوری دیگر را داشته باشند، به خود جذب کرده است.

کشور پرتغال

جمهوری پرتغال، غربی ترین کشور قاره اروپا، در شبه جزیره ایبرین واقع شده است. کشور پرتغال در غرب و جنوب با اقیانوس اطلس و در شمال و  شرق با اسپانیا هم مرز است. جمعیت این کشور حدود 10.5 میلیون نفر می باشد.

پرتغال دارای مناظر طبیعی متفاوتی است، از جمله سواحل شنی با آبهای آبی درخشان اقیانوس اطلس، دشت های طلایی مملو از درختان زیتون، کوه های پر فراز و نشیب، و میراث تاریخی و معماری باستانی که چهره شهرهای پرجنب و جوش این کشور را مزین کرده اند.

پرتغال علاوه بر این که کشوری خوب برای سرمایه گذاری است، منطقه ای مطلوب و محبوب برای زندگی و یا سفر نیز به حساب می آید.


اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال


پرتغال کشوری با سطح مالیات دولتی پایین، قانون معافیت مالیاتی بر مقیمان غیر ساکن در پرتغال

طی دهه گذشته، پرتغال به مقصدی محبوب برای سرمایه گذاران غیر اروپایی که قصد دارند سرمایه گذاری مستقیم انجام دهند و افراد متمولی که قصد زندگی در یک کشور اروپایی دارند، تبدیل شده است. این کشور یکی از پایین ترین نرخ های هزینه زندگی در اروپای غربی را دارا می باشد. پرتغال همچنین دارای آب  وهوای مطلوب بوده و فرصت های سرمایه گذاری جذابی برای سرمایه گذاران ارائه کرده است.

در پرتغال یک رژیم مالیاتی ویژه برای افرادی که اقامت پرتغال را دارند طراحی شده است تا امکان صرفه جویی در مالیات جذابی برای کارآفرینان و سرمایه گذارانی که قصد دارند در پرتغال زندگی و کسب و کار کنند به وجود آورد.

این وضعیت ویژه تا 10 سال برای هر فرد اعتبار داشته و اعمال می گردد.

همانند بسیاری از کشورهای جهان، مالیات اقامت بر افرادی اعمال می گردد که بیش از 183 روز در سال در این کشور اقامت داشته باشند.

الزامات برای اعمال معافیت مالیات مقیمان غیر ساکن در پرتغال

  1. فرد باید واجد شرایط پرداخت مالیات در پرتغال به عنوان یک مقیم باشد

  2. فرد باید کمتر از حد اعمال مالیات اقامت در پرتغال در این کشور حضور داشته باشد

  3. فرد باید برای اخذ معافیت مالیاتی بر مقیمان غیر ساکن در پرتغال درخواست کند

نکات برجسته رژیم معافیت مالیاتی پرتغال 

درآمد حاصل از فعالیت های پردرآمد با شرح جزییات تحت 20% مالیات قرار می گیرد (به علاوه 3.5 درصد مالیات اضافه)، این در حالی است که مالیات بر درآمد ساکنین پرتغال می تواند به صورت صعودی به 59% نیز برسد.

بازنشستگان ممکن است تحت معافیت مالیاتی بر حقوق بازنشستگی خود قرار بگیرند، بخصوص اگر که محل درآمد بازنشستگی آنها از مناسب غیر دولتی باشد.

همچنین، درآمد منفعل خارج از پرتغال از پرداخت مالیات معاف است، البته در صورتی که شرایط مد نظر در سیستم معافیت مالیاتی را برآورده کرده باشد.

برخلاف رژیم مالیاتی ساکنین عادی پرتغال، رژیم مالیاتی برای مقیمان غیر ساکن معافیت های خاصی در نرخ مالیاتی را برای فرد به ارمغان می آورد.

این معافیت ها بر انواع خاصی از درآمد اعمال می شوند، بیشتر این درآمد ها از نوع منفعل می باشند مانند سود سهام، یا بهره، و حقوق بازنشستگی. مالیات بر درآمد برای این افراد اعمال می گردد.

همچنین این افراد از پرداخت مالیات بر ثروت معاف بوده و پرتغال هیچگونه مالیاتی بر دارایی های این افراد خارج از مرزهای پرتغال اعمال نمی کند.

به دلیل معافیت از مالیات بر ارث و هدیه از طرف اعضای خانواده، پرتغال یکی از محبوب ترین مناطق برای زندگی و اجتناب از پرداخت مالیات اضافه در مراحل مختلف زندگی می باشد.

پرتغال بیش از 60 قرارداد دوجانبه بین المللی مالیاتی امضا کرده است تا از پرداخت مالیات مضاعف توسط شهروندان و مقیمان اجتناب شود.

اقامت سرمایه گذاری پرتغال

اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری که به ویزای طلایی معروف است، به عنوان یک ویزای اقامت سرمایه گذاری برای شهروندان غیر اروپایی طراحی شده است، برای اخذ این نوع اقامت فرد باید یکی از شرایط سرمایه گذاری تعریف شده در برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال را برآورده سازد.

اقامت سرمایه گذاری پرتغال یکی از انواع اقامت از طریق سرمایه گذاری در اروپا است و ممکن است در نهایت به اخذ پاسپورت اروپایی منجر شود. از زمان به اجرا درآمدن این برنامه، ویزای طلایی صدها سرمایه گذار را به پرتغال جذب کرده است، و این امر باعث رونق بازار املاک و مستغلات در پرتغال گشته است.

ویزای طلایی و مشوق های مالی برای مقیمان غیر ساکن از جاذبه های اصلی این برنامه بوده و از عوامل اصلی رشد برخی بخش های اقتصادی پرتغال بوده اند.

"انعطاف پذیری" ویژگی اصلی برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال است. دارندگان این ویزا می توانند بدون ویزا در منطقه شنگن سفر کنند، و تا زمانی که تمایل دارند در پرتغال اقامت گزینند. این ویزا همچنین فرد را واجد شرایط اخذ اقامت دائم پرتغال می کنند، به شرطی که او حداقل 7 روز در سال اول و 14 روز در دو دوره دوساله آتی در پرتغال اقامت گزیند.

از آنجایی که ویزای طلایی، یک مجوز اقامت دائم نیست، حفظ سرمایه گذاری برای تمدید این ویزا اجباری می باشد. با این وجود، تا هنگامی که سرمایه گذاری در پرتغال حفظ شود، ویزای طلایی معتبر باقی می ماند.

برنامه ویزای طلایی، شامل اعضای خانواده فرد سرمایه گذار نیز می شود، همسران و فرزندان وابسته این افراد نیز می توانند از مزایای این ویزا، مانند سفر بدون ویزا به کشورهای منطقه شنگن، برخوردار شوند. اعضای خانواده فرد سرمایه گذار نیز می توانند با برآوردن شروط برنامه اقدام به اخذ اقامت دائم پرتغال کنند. در نهایت امکان اقدام برای اخذ شهروندی و پاسپورت پرتغال برای فرد سرمایه گذار و اعضای خانواده او نیز وجود دارد.

با توجه به اینکه برنامه ویزای طلایی فرد را مستلزم می داند که الف) یک سرمایه گذاری در کشور پرتغال انجام دهد و ب) سرمایه گذاری خود را در پرتغال تا هنگام تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم حفظ کند، لازم است که به شرح انواع سرمایه گذاری تعریف شده در این برنامه بپردازیم.

مفهوم سرمایه گذاری در برنامه ویزای طلایی پرتغال به شرح زیر می باشد:

  1. انتقال 1 میلیون یورو سرمایه به یک بانک یا موسسه مالی در پرتغال

  2. ایجاد حداقل 10 موقعیت شغلی

  3. خرید املاک و مستغلات به ارزش حداقل 500 هزار یورو

شهروندان غیر اروپایی می توانند سرمایه گذاری های نامبرده شده را به صورت فردی یا تحت نام یک کمپانی انجام دهند. تحقیقات نشان می دهند که تا کنون بیشتر ویزاهای طلایی از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات صادر شده اند. امکان مالکیت مشارکتی نیز در اختیار سرمایه گذاران در بازار املاک و مستغلات پرتغال قرار گرفته است، به شرطی که هرکدام از سرمایه گذاران حداقل 500 هزار یورو در ابتیاع ملک مشارکتی هزینه کرده باشند.

دارندگان ویزای طلایی ملزم به حضور دائم در کشور پرتغال نیستند. این افراد می توانند در هر نقطه ای که تمایل دارند زندگی کنند، و کماکان از مزایای ویزای طلایی پرتغال، مانند سفر بدون ویزا در منطقه شنگن، زندگی و کار در اتحادیه اروپا بهرمند گردند.

بنابراین، تا هنگامی که فرد سرمایه گذاری خود را حداقل 5 سال از زمان صدور کارت اقامت ویزای طلایی در پرتغال حفظ کند، دولت پرتغال  در محل اقامت وی و اعضای خانواده او مداخله نخواهد کرد.

با وجود انعطاف پذیری برنامه ویزای طلایی، مزیت سفر آزادانه در سراسر اروپا و منطقه شنگن، نیازمند زمانبندی دقیق و کنترل می باشد.

افراد مستلزم هستند حداقل 5 سال اقامت پرتغال را داشته باشند تا واجد شرایط درخواست اخذ شهروندی و پاسپورت پرتغال شناخته شوند.  پاسپورتی بسیار قوی بوده و با رتبه 3 در شاخص قدرت پاسپورت  (122 کشور بدون ویزا و 42 کشور ویزا در بدو ورود) آزادی حرکت بالایی در اختیار دارندگان خود قرار می دهد. این پاسپورت همچنین دارنده آن را مستحق برخورداری از حقوق شهروندان اروپایی می کند.


اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال


تابعیت و پاسپورت پرتغال

اتباع غیر اروپایی با تبار پرتغالی (والدین یا پدربزرگ مادربزرگ پرتغالی) می توانند موفق به اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغالی شوند، به شرط اینکه شرایط مستلزم را برآورده سازند. متقاضی باید دانش سطحی از زبان پرتغالی داشته باشد.

طبق متممی که به قانون قبلی اضافه شده است، اکنون کودکی که از والدین خارجی، در پرتغال متولد شود، در صورتی که والدینش، حداقل 2 سال در پرتغال زندگی کرده باشند، به صورت خودکار، پرتغالی محسوب می شوند و تمامی حقوق شهروندی پرتغال از جمله پاسپورت پرتغال را دریافت خواهند کرد. قانون قبلی، مدت زمان سکونت والدین در پرتغال را 5 سال ذکر کرده بود و همچنین شرط اقامت دائمی والدین در پرتغال برای احتساب شهروندی کودک وجود داشت.

هم اکنون، طبق این قانون، فرزندان کسانی که حداقل 2 سال به صورت قانونی در پرتغال زندگی کرده باشند (دانشجویی، کاری، سرمایه گذاری و ...)، درصورتی که در خاک پرتغال به دنیا بیایند، به صورت خودکار شهروند پرتغال محسوب میشوند، مگر والدین آن ها، به طور رسمی، بنا بر هر دلیلی شهروندی پرتغال را رد کنند.

شاید مهمترین نکته این قانون، برای فرزندان این افراد، عبارت "خودکار" برای اعطای شهروندی هست. در این صورت، این کودکان، در آینده می توانند حتی شغل های حساس دولتی (از جمله پلیس امنیتی یا کاندیدای ریاست جمهوری) اختیار کنند. امتیازی که هم اکنون، کسانی که بعد از اقامت  5 ساله، شهروندی پرتغال را دریافت میکنند دارا نیستند.

سرمایه گذاری در پرتغال

در سال های اخیر، پرتغال تغییرات اقتصادی زیادی را شاهد بوده است. از شورش علیه دیکتاتوری سالازار گرفته، تا رونق اقتصادی دهه 90، بحران اقتصادی اروپا در اواسط دهه 2000، و محبوبیت اخیر در جذب سرمایه خارجی.

علیرغم سختی های زیاد، دلایلی چند بر اینکه چرا کمپانی های بزرگ بین المللی در حال حاضر به سمت سرمایه گذاری در پرتغال متمایل شده اند وجود دارد. برای کارآفرینان، پرتغال یک محیط خوب، با ثبات، و رژیم مالیاتی مطلوب ارائه می دهد.

پرتغال در حال حاضر مقصدی محبوب برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می باشد. در واقع بازار املاک و مستغلات پرتغال گواه بر درخشش پرتغال پس از بحران های اقتصادی است. طی بحران اقتصادی ارزش ملک در پرتغال سقوط کرد و رشد قیمت ملک در پرتغال هنوز به نرخ قبل از بحران نرسیده است. در سه ماهه اول سال 2014، حدود 3,500 ملک توسط اتباع غیر اروپایی در پرتغال خریداری شد.

با توجه به این واقعیت که دولت پرتغال در جذب سرمایه خارجی از طریق موضع واضح در سیاست های مالیاتی می کوشد، مالیات مضاعف آشکارا نگرانی بزرگی است. برای اجتناب از این امر پرتغال بیش از 75 معاهده دو جانبه مالیاتی و چندین معاهده بین المللی برای تسهیل سرمایه گذاری خارجی را مورد تصویب قرار داده است.

هیچگونه محدودیت یا مقررات خاصی در رابطه با سرمایه گذاری خارجی یا بازپرداخت سود در پرتغال وجود ندارد. پرتغال به طور کامل اصل عدم تبعیض بر اساس ملیت افراد سرمایه گذار را اعمال می کند.

مهاجرانی که به فکر شروع فعالیت و کسب وکار در پرتغال هستند، می دانند که سیستم اداری پرتغال بر خلاف پیچیدگی های سابق، هم اکنون بدون در نظر گرفتن نوع فعالیت اقتصادی، به فرآیندی ساده و بدون پیچیدگی تبدیل شده است.  در واقع در حال حاضر، پروسه ثبت یک شرکت در پرتغال تنها چند ساعت به طول می انجامد.

افراد سرمایه گذار می توانند به صورت مستقیم در سهام نهاد های مختلف سرمایه گذاری کنند. با این حال، برای بهرمند شدن از حداقل میزان بدهی، بهترین راه سرمایه گذاری در کمپانی ها می باشد. قوانین پرتغال در حال حاضر ثبت شرکت های مشارکتی را مجاز نمی داند. بنابراین اغلب شرکت های خارجی که در پرتغال ثبت می گردند، از نوع سهامی خاص محدود و سهامی عام می باشد.

رایج ترین شرکت های ثبت شده در پرتغال، شرکت های شخصی با سهام محدود می باشند، که ساده ترین و کم هزینه ترین راه حل برای کمپانی های کوچک تا متوسط بوده و هیچگونه شرایط حداقل میزان سرمایه گذاری برای این نوع شرکت ها در قوانین پرتغال تعیین نشده است. شرکت های دارای سهمیه مستقل توسط تنها یک سهام دار تام به ثبت می رسند. در نهایت شرکت های سهامی عام نیاز به حداقل 5 سهامدار کل یا یک کمپانی سهامدار داشته و برای سرمایه گذاری های بزرگتر مناسب می باشند.

معمولا، انتخاب میان نوع شرکت به پیچیدگی نوع سرمایه گذاری و میزان آن مرتبط است. علاوه بر آن، قوانین ثبت شرکت پرتغال، وجود یک سهامدار یا مدیر ارشد پرتغالی را برای این امر الزامی نمی داند. استاندارهای حساب داری نیز همانند استاندارهای اکثر کشورهای اروپایی و ایالات متحده می باشد.

مالیات بر شرکت ها در پرتغال نیز سیاست فضای مالیاتی دوستانه را الگوی کار خود قرار داده است که دلیلی دیگر بر محبوبیت پرتغال برای جذب سرمایه در اروپا است.  

با توجه به معافیت از گزارش سود سهام برای اجتناب از مالیات مضاعف، و نرخ مالیات بر درآمد شرکت های کوچک پایین در پرتغال (21% در سال 2015) و در نظر گرفتن معاهدات دوجانبه مالیاتی با اکثریت کشورهای جهان، در حال حاضر پرتغال نه تنها مقصدی محبوب برای زندگی است، بلکه به عنوان یک مامن مالیاتی در اروپا نیز به حساب می آید.

سیستم بانکی و قوانین ارز خارجی

بدون در نظر گرفتن وخامت بحران، سیستم مالی پرتغال یکی از محفوظ ترین بخش های اقتصاد این کشور می باشد. بانک ها به طور مرتب مورد تست استرس و بازرسی قرار می گیرد، مقررات، دولت و بانک مرکزی اروپا از امنیت سپرده های بانکی به صورت مرتب اطمینان حاصل می کنند.

در واقع هرگونه سپرده نقدی در بانکهای پرتغال بیمه شده و بانک ها تا سقف 100 هزار یورو جبرای خسارت را برای دارندگان حساب تامین می کنند.

مقیمان پرتغال چه در این کشور ساکن باشند و چه خیر، بدون در نظر گرفتن ارز سپرده، می توانند حساب بانکی در این کشور باز کنند. بانک های پرتغال از ساعت 8:30 تا 15:00 از دوشنبه تا جمعه به ارائه خدمات بانکی به مراجعین می پردازند. استفاده از دستگاه های خودپرداز در پرتغال بسیار گسترده بوده و بهرمندی از سیستم بانکی اینترنتی بسیار محبوب می باشد.

در صورتی که دارندگان حساب بانکی مستلزم به پرداخت مالیات اقامت باشند، مالیات بر درآمد داخل پرتغال آنها توسط سود سپرده آنها در بانک های پرتغالی قابل پرداخت می باشد.

هیچ محدودیتی در میزان ورود و خروج ارز به/از پرتغال وجود ندارد، اما مبالغ هنگفت باید از طریق کانال های مناسب بانکی منتقل شوند.
برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.
مطالب مرتبط با مقایسه سیستم مالیاتی ایالات متحده آمریکا و مالیات در پرتغال

میانگین قیمت املاک خریداری شده برای اقامت سرمایه گذاری پرتغال چقدر است؟ برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال از عوامل رشد 2.7 درصدی سود ناخالص داخلی فروش اقامت اروپا و تابعیت یا پاسپورت اروپا چه تاثیری بر بازار املاک اروپا دارد؟ بله، قطعا می توانیم بگوییم اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در نهایت منجر به اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال می شود پرتغال به دنبال مهاجران جدید است ویزای Tier 1 انگلستان یا ویزای طلایی پرتغال افزایش 6.4 درصدی قیمت خانه ها در پرتغال اخذ اقامت پرتغال در برابر اخذ اقامت اسپانیا اقامت پرتغال یا اقامت اسپانیا؟ اقامت پرتغال و دلایل برتری آن اقامت پرتغال: بالاترین کیفیت زندگی بهترین کشور ها برای مهاجرت سرمایه گذاری در دنیا گزارش بانک های پرتغال حاکی از افزایش قیمت املاک در پرتغال طی سال های اخیر هستند منطقه آلگاروه پرتغال، ایده آل برای زندگی اقامت پرتغال- چرا پرتغال از نظر قوانین مالیاتی، باید اولین انتخاب برای مهاجران باشد؟ در سال پنجم چه اتفاقی می افتد؟ دارندگان اقامت پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) با نفس های حبس شده منتظر هستند. صنعت گردشگری در پرتغال به شدت رو به رشد است سرمایه گذاری در پرتغال بازار املاک پرتغال در رتبه بندی موسسه Henley & Partners برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری پرتغال بالاترین رتبه را به خود اختصاص داد هزینه های خرید ملک در پرتغال - اخذ اقامت پرتغال زندگی در پرتغال پرتغال، بهترین گزینه مالیاتی برای علاقمندان به اخذ اقامت اروپا بر طبق اخبار آنلاین پرتغال، خارجی ها یک چهارم املاک را در پرتغال خریداری می کنند پرتغال: فرصت طلایی برای اخذ اقامت اروپا و خرید ملک 25 دلیل برای خرید ملک و سرمایه گذاری در بازار املاک پرتغال و اخذ اقامت پرتغال افزایش سرعت رسیدگی به پرونده های اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری دولت پرتغال خطاب به منتقدان: برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال ماندنی است افزایش 35 درصدی درخواست اقامت سرمایه گذاری پرتغال نسبت به سال قبل برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال به 25 سال کسری بودجه پرتغال پایان می دهد در مورد دولت و اقتصاد کشور پرتغال در اتحادیه اروپا بیشتر بدانید اخذ اقامت اروپا از طریق برنامه اخذ اقامت پرتغال با سرمایه گذاری در خرید ملک پرتغال قوانین مربوط به اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال را آسان تر می کند قبل از انتخاب اقامت سرمایه گذاری پرتغال در مورد مدارس پرتغال بیشتر بدانید مقایسه سیستم مالیاتی ایالات متحده آمریکا و مالیات در پرتغال برنامه اقامت سرمایه گذاری انگلستان یا برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال، میانبری به سوی اخذ پاسپورت اروپا برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال محرک سرمایه گذاری در بخش املاک است پیش بینی افزایش قیمت املاک در پرتغال در سال 2018 به دلیل برنامه گلدن ویزا هزینه اقامت در پرتغال نسبت به اقامت در دیگر بخش های اروپا کمتر است برنامه اقامت پرتغال از طریق خرید ملک موجب رونق بازار املاک پرتغال شد قبل از اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال، با کشور پرتغال بیشتر آشنا شوید به دلیل برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال، بازار املاک در پرتغال پررونق است برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال برای بار اول از مرز 6,000 کارت اقامت گذشت برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال نوع 65A-d بهترین برنامه اقامتی است آیا اقامت از روش ثبت شرکت و تمکن مالی برای من مناسب است؟ بخش دوم: ثبت شرکت آیا اقامت از روش تمکن مالی و ثبت شرکت برای من مناسب است؟ بخش اول: تمکن مالی تغییر قانون تابعیت پرتغال برای کودکانی که والدین آن ها خارجی هستند روش های سرمایه گذاری در کشور پرتغال برای اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال آیا افزایش چشمگیر و سریع قیمت مسکن در کشور پرتغال، حباب است؟ رشد اقتصاد پرتغال در سال 2017 سریع تر از میانگین رشد اقتصاد در اتحادیه اروپا به منظور تسهیل اخذ اقامت پرتغال، شرکت کنکاش در پرتغال آغاز به کار کرد افزایش خانواده های مقیم در پرتغال به دلیل برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال پیش بینی می شود که قیمت ملک در پرتغال در سال 2018 افزایش بیابد اعطای هر اقامت سرمایه گذاری پرتغال به معنای ورود 3 نفر به پرتغال است گردشگری و اقامت در پرتغال در سال 2017، رکورد جدیدی را ثبت کرد بازار ملک پرتغال، جذاب ترین بازار ملک به منظور سرمایه گذاری است 10 دلیلی که نشان می دهد برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال بهترین است برنامه اخذ اقامت و پاسپورت پرتغال در صدر برنامه های اخذ اقامت و پاسپورت است پاسپورت پرتغال یکی از قدرتمندترین پاسپورت ها در سراسر جهان است پروسه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک به چه صورت است؟ در برنامه اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال، هزینه های جانبی به چه صورت است؟ مقایسه برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال و برنامه اقامت سرمایه گذاری اسپانیا قبل از اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال ، کمی بیشتر در مورد لیسبون بدانید حقایق، آمار و ارقامی در مورد کشور پرتغال در برنامه سرمایه گذاری پرتغال اخذ اقامت در لیسبون پرتغال، شهری با گذشته ی رمانتیک و آینده ی نویدبخش برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال در صدر برنامه های سرمایه گذاری اروپا نمونه ای از یک ملک بازسازی شده 90 متری دو خوابه در شهر لیسبون در پرتغال علاوه بر اخذ اقامت دائم پرتغال یا حتی پاسپورت پرتغال، سود هم کنید رونق برنامه اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال و در نهایت اخذ پاسپورت اروپا مهاجرت به پرتغال با برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال چه مزایایی دارد؟ تغییرات در پروسه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در ژانویه 2017 مهاجرت به پرتغال به معنای مهاجرت به سومین کشور امن در جهان است 10 دلیلی که نشان می دهد مهاجرت به پرتغال، بهترین انتخاب برای مهاجرت است اخذ اقامت دائم پرتغال از طریق برنامه اقامت پرتغال با خرید ملک شرایط اخذ اقامت دائم پرتغال و پاسپورت پرتغال از طریق سرمایه گذاری آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت و پاسپورت پرتغال اجباری است مهاجرت به پرتغال: بهترین موقعیت در دنیا برای زندگی و بازنشستگی برنامه اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری، ستاره برنامه های سرمایه گذاری صدور مجوز اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو یکی از معروف ترین دانشگاه های اروپا در کشور پرتغال پرسش و پاسخ در مورد برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری موفقیت برنامه اقامت پرتغال از طریق خرید ملک در طی سال های گذشته آشنایی با پرتغال قابل توجه متقاضیان اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک سال 2017، سالی طلایی برای برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال موجب افزایش قیمت املاک شده است چند نکته مهم برای خرید خانه و سرمایه گذاری در پرتغال و اسپانیا ویزای طلایی پرتغال با سرمایه گذاری 500,000 یورو در بخش املاک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک هزینه ی زندگی در پرتغال نمونه ای از یک ملک بازسازی شده 70 متری دو خوابه در شهر لیسبون در پرتغال نمونه ای از یک ملک بازسازی شده 100 متری دو خوابه در شهر لیسبون در پرتغال شماره ی شناسائی مالیات دهنده و نماینده ی مالیاتی در پرتغال نمونه ای از یک ملک بازسازی شده 115 متری سه خوابه در شهر لیسبون در پرتغال زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال اقامت اروپا مالیات در پرتغال مهاجرت به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش