قبل از انتخاب اقامت سرمایه گذاری پرتغال در مورد مدارس پرتغال بیشتر بدانید

قبل از انتخاب اقامت سرمایه گذاری پرتغال در مورد مدارس پرتغال بیشتر بدانیدچندین مدرسه بین المللی و انگلیسی در پرتغال و آلگاروه وجود دارد که به کودکان و نوجوانان غیر پرتغالی و پرتغالی، خدمات آموزشی با استاندارهای عالی ارائه می دهند. برنامه های آموزشی این مدارس متنوع است.

انتخاب کشور برای اخذ اقامت دوم مسئله ای حائز اهمیت است. از مواردی که در این انتخاب می تواند نقش به سزایی داشته باشد، سیستم آموزشی و مدارس آن کشور است. کشور پرتغال دارای مدارس بین المللی است. در این مقاله به معرفی مدارس بین المللی پرتغال می پردازیم تا اگر قصد اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال را داشتید، بتوانید اطلاعات جامع تری در مورد آموزش و تحصیل در پرتغال داشته باشید.

چندین مدرسه بین المللی و انگلیسی در پرتغال و آلگاروه وجود دارد که به کودکان و نوجوانان غیر پرتغالی و پرتغالی، خدمات آموزشی با  استاندارهای عالی ارائه می دهند. برنامه های آموزشی این مدارس متنوع است از سیستم آزمون GCSE )General Certificate of Secondary Education) و GCE )General Certificate of Education ) بریتانیایی گرفته تا برنامه I.B )International Baccalaureate) همگی در این مدارس تدریس شده و به اجرا در می آیند.

مدارس بین المللی در آلگاروه

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال

Vilamoura International School

مدرسه بین المللی Vilamoura  در مجتمع بزرگ Vilamoura در غرب فارو واقع شده است. این مدرسه یک موسسه خصوصی روزانه است که هم بخش پرتغالی دارد و هم بخش بین المللی. دپارتمان بین المللی این مدرسه از سیستم آموزش بریتانیا تبعیت می کند و در بخش پرتغالی سیستم آموزشی داخلی به اجرا گذاشته می شود و تدریس به زبان پرتغالی صورت می پذیرد. این موسسه به کودکان از سن 3 سال تا 18 سال، خدمات آموزشی ارائه می دهد.

www.civ.com.pt

VVIS International School

مدرسه بین المللی Vale Verde در لاگوس، آلگاروه غربی واقع شده و در سطح ابتدایی و متوسطه خدمات آموزشی ارائه می دهد. بخش اصلی موسسه VVIS برای کودکان 5 تا 11 سال، برنامه ی آموزشی دو زبانه ارائه می دهد. دانش آموزان کلاس سوم ابتدایی تحت برنامه آموزشی گسترده و متعادل بر اساس برنامه ی درسی بریتانیا آموزش می بینند که منتهی به مدرک IGCSE )International Certificate of Secondary education) و ICE )international Certificate of Education) می گردد. دانش آموزان سال 12 ام و 13 ام برنامه های AS و A2 کمبریج را دنبال می کنند که ورود به دانشگاه را برای آنها میسر می سازد.

www.vvis.org 
 

Eastern Algarve International School of Tavira

EAST یک موسسه آموزش بین المللی جدید می باشد که در سپتامبر سال 2006 شروع به فعالیت کرده است. این مدرسه در حال حاضر به کودکان 4 تا 11 ساله آموزش می دهد، اما هدف موسسه بر این است که در سال های آتی فعالیت های خود را گسترش داده و خدمات آموزشی خود را به نوجوانان تا سن 18 سال ارائه دهد. این مدرسه نسخه ای متعادل شده از برنامه درسی بریتانیا را سرلوحه خدمات آموزشی خود قرار داده است.

www.csi-tavira.com
       

The International School of the Algarve

مدرسه بین المللی آلگاروه در Lagoa در جاده شرقی غربی اصلی در مرکز آلگاروه واقع شده و تنها نیم ساعت با فارو فاصله دارد. دانش آموزان در سطوح ابتدایی (کودکان 4 تا 10 سال) و متوسطه (11 تا 18 سال) از یک نسخه سازگار با سیستم آموزشی بریتانیایی بهرمند می شوند. در سن 16 سالگی دانش آموزان برای تست IGCSE آماده می شوند و در 17 و 18 سالگی سیستم آموزشی این موسسه دانش آموزان را برای ورود به دانشگاه تربیت می کند.

www.internationalschoolofthealgarve.com

Barlavento International Primary English School

مدرسه انگلیسی Barlavento در آلگاروه غربی و در نزدیگی Lagos و Portimao واقع گشته است. این مدرسه یک موسسه خصوصی بوده و به کودکان 4 تا 11 ساله در سطح ابتدایی آموزش می دهد. این مدرسه در بسیاری از درس ها از برنامه آموزشی بریتانیا تبعیت می کند.

www.internationalprimaryschoolalgarve.com


اقامت پرتغال پاسپورت پرتغالمدارس بین المللی در Cascais

The Cascais International School

مدرسه بین المللی مسیحی Cascais واقع در شهر Cascais و در 30 کیلومتری لیسبون می باشد. آموزش این موسسه بر اساس اصول و آموزه های دین مسیحیت و اخلاق بوده و از سیستم آموزشی آمریکایی تبعیت می کند. این مدرسه به کودکان 4 تا 12 آموزش می دهد.

www.icsc.pt

International Preparatory School

موسسه آموزشی IPS در نیمه راه میان Cascais و لیسبون و در شهر Carcavelos قرار دارد. این موسسه به کودکان در سطح ابتدایی (2 تا 13 سال) آموزش داده و سیستم آموزش آن بریتانیایی می باشد.

www.ipsschool.org

St. Julian’s School

مدرسه St. Julian’s در Carcavelos به دانش آموزان 3 تا 18 ساله آموزش داده و دارای دپارتمان های انگلیسی و پرتغالی می باشد. بخش پرتغالی طبق سیستم آموزشی کشور پرتغال عمل کرده و بخش انگلیسی در دو سطح ابتدایی و متوسطه دانش آموزان را برای آزمون های جامع GCSE و IGCSE آماده می کند.

www.stjulians.com

Cabo da Roca International English School

موسسه آموزش بین المللی  CIESدر شهر Cascais قرار دارد و برنامه هایی عالی در محیطی  آموزشی مبتنی بر رابطه نزدیک میان آموزگار و دانش آموز ارائه می دهد. این مدرسه یک موسسه خصوصی و با این حال مقرون به صرفه است که در سطوح متوسطه و لیسانس و فوق لیسانس (در رشته های بازرگانی و فناوری اطلاعات) به آموزش دانش آموزان و دانشجویان مشغول است.

www.cies.edu.pt

مدارس بین المللی لیسبون

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال

Carlucci American International School of Lisbon

مدرسه CAISL در پایتخت پرتغال واقع شده است و طبق سیستم آموزشی ایالات متحده به آموزش دانش آموزان 2 تا 18 ساله مشغول است، سیستم آموزشی این موسسه دانش آموزان را برای ورود به دانشگاه های پرتغال، بریتانیا و ایالات متحده آماده می سازد.

www.caislisbon.org

St. Dominic’s International School

مدرسه بین المللی St. Dominic’s در سال 1964 توسط خواهران ایرلندی دومینیکایی تاسیس شده و در فاصله 25  کیلومتری لیسبون قرار گرفته است. این موسسه به دانش آموزان 3 تا 18 ساله آموزش بین المللی داده و سیستم آموزشی آن منطبق بر برنامه دیپلم I.B می باشد.

www.dominics-int.org

Lycée Francais

تنها مدرسه فرانسوی پرتغال (ابتدایی و متوسطه) موسسه Lycée Francais در لیسبون می باشد. این مدرسه در ورودی شهر لیسبون از سمت Cascais واقع شده است. برای افرادی که در Estoril و یا Cascais زندگی می کنند تنها 25 دقیقه فاصله تا این مدرسه وجود دارد. همچنین این موسسه دارای سرویس دانش آموزی بسیار منظم از/به مدرسه می باشد.

www.lfcl-lisbonne.eu

Red Bridge School

مدرسه خصوصی Red Bridge یک موسسه موزشی مبتکر است ابتدایی است که در سپتامبر 2017 فعالیت خود را آغاز کرده و در محله Campo de Ourique در مرکز شهر لیسبون واقع شده است. 3 زبان اصلی در این موسسه تدریس می شوند، فرانسوی، پرتغالی، و انگلیسی. سیستم های تحصیلی کشورهای فرانسه و پرتغالی در این مدرسه به اجرا گذاشته شده اند. طبق خواسته والدین به دانش آموزان 6 تا 12 سال زبان انگلیسی آموزش داده می شود ولی درس ریاضی تنها به زبان های فرانسوی و پرتغالی تدریس شده و دانش آموزان حق انتخاب بین این دو زبان را دارند.

www.redbridgeschool.com

مدارس بین المللی Oeiras

Oeiras International School

مدرسه بین المللی Oeiras در سال 2010 تاسیس شده و زبان تدریس در این موسسه انگلیسی می باشد. سیستم آموزشی این مدرسه I.B بوده و در تمامی سطوح از این سیستم تبعیت می شود. این مدرسه به کودکان 6 تا 13 سال (سابقا 7 تا 12 سال) آموزش می دهد.

www.oeirasinternationalschool.com

مدارس بین المللی Sintra

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال

Prime School - Trilingual International School Sintra

مدرسه سه زبانه Sintra، به آموزش دانش آموزان در سه زبان انگلیسی، پرتغالی، و اسپانیایی مشغول است و در شهر Sintra قرار دارد. دانش آموزان این مدرسه 3 تا 19 ساله هستند. این موسسه در همکاری با دانشگاه کمبریج و تحت نظارت وزارت آمورش و پرورش پرتغال ساخته و تاسیس گشته است و تنها مدرسه تحت تایید دانشگاه کمبریج در حوزه لیسبون است که مجوز تدریس سیستم های آموزشی AS و A را، که به دیپلم افتخاری AICE )Advanced International Certificate of Education) منجر می شوند، دارا می باشد.

دانش آموزان این موسسه از یک برنامه درسی مشوق در محیطی چند فرهنگی بهرمند می شوند. در این مدرسه، دانش آموزان چه بومی کشور پرتغال و چه خارجی تشویق می شوند که حس کنجکاوی زکاوت و خلاقیت خود را پرورش دهند.

www.primeschool.pt

مدارس بین المللی Porto

The Oporto British School

مدرسه بریتانیایی Oporto قدیمی ترین مدرسه بریتانیایی در قاره اروپا می باشد. این موسسه به دانش آموزان 4 تا 18 ساله خدمات آموزشی بین المللی، براساس یک نسخه سازگار شده از سیستم آموزشی بریتانیا ارائه می دهد.

www.obs.edu.pt

Colégio Luso-Internacional do Centro

موسسه CLIP یک مدرسه انگلیسی برای دانش آموزان 5 تا 18 ساله است. این مدرسه دارای سه بخش کاملا مستقل است؛ مدرسه ابتدایی، مدرسه متوسطه و مدرسه عالی. این مدرسه همچنین برنامه و دوره های آموزشی متنوعی برای بزرگسالان ارائه می دهد.

www.clip.ptبرای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش