مدارس بین المللی در پرتغال

مدارس بین المللی در پرتغالچندین مدرسه بین المللی و انگلیسی در پرتغال و آلگاروه وجود دارد که به کودکان و نوجوانان غیر پرتغالی و پرتغالی، خدمات آموزشی با استاندارهای عالی ارائه می دهند. برنامه های آموزشی این مدارس متنوع است.

مدارس بین المللی در پرتغال

چندین مدرسه بین المللی و انگلیسی در پرتغال و آلگاروه وجود دارد که به کودکان و نوجوانان غیر پرتغالی و پرتغالی، خدمات آموزشی با  استاندارهای عالی ارائه می دهند. برنامه های آموزشی این مدارس متنوع است از سیستم آزمون GCSE (General Certificate of Secondary Education) و GCE (General Certificate of Education ) بریتانیایی گرفته تا برنامه I.B (International Baccalaureate) همگی در این مدارس تدریس شده و به اجرا در می آیند.

مدارس بین المللی در آلگاروه

مدرسه-ویلامورا-پرتغال-اقامت-اروپا

Vilamoura International School

مدرسه بین المللی Vilamoura  در مجتمع بزرگ Vilamoura در غرب فارو واقع شده است. این مدرسه یک موسسه خصوصی روزانه است که هم بخش پرتغالی دارد و هم بخش بین المللی. دپارتمان بین المللی این مدرسه از سیستم آموزش بریتانیا تبعیت می کند و در بخش پرتغالی سیستم آموزشی داخلی به اجرا گذاشته می شود و تدریس به زبان پرتغالی صورت می پذیرد. این موسسه به کودکان از سن 3 سال تا 18 سال، خدمات آموزشی ارائه می دهد.

www.civ.com.pt

VVIS International School

مدرسه بین المللی Vale Verde در لاگوس، آلگاروه غربی واقع شده و در سطح ابتدایی و متوسطه خدمات آموزشی ارائه می دهد. بخش اصلی موسسه VVIS برای کودکان 5 تا 11 سال، برنامه ی آموزشی دو زبانه ارائه می دهد. دانش آموزان کلاس سوم ابتدایی تحت برنامه آموزشی گسترده و متعادل بر اساس برنامه ی درسی بریتانیا آموزش می بینند که منتهی به مدرک IGCSE (International Certificate of Secondary education) و ICE (international Certificate of Education) می گردد. دانش آموزان سال 12 ام و 13 ام برنامه های AS و A2 کمبریج را دنبال می کنند که ورود به دانشگاه را برای آنها میسر می سازد.

www.vvis.org 
 

Eastern Algarve International School of Tavira

EAST یک موسسه آموزش بین المللی جدید می باشد که در سپتامبر سال 2006 شروع به فعالیت کرده است. این مدرسه در حال حاضر به کودکان 4 تا 11 ساله آموزش می دهد، اما هدف موسسه بر این است که در سال های آتی فعالیت های خود را گسترش داده و خدمات آموزشی خود را به نوجوانان تا سن 18 سال ارائه دهد. این مدرسه نسخه ای متعادل شده از برنامه درسی بریتانیا را سرلوحه خدمات آموزشی خود قرار داده است.

www.csi-tavira.com
       

The International School of the Algarve

مدرسه بین المللی آلگاروه در Lagoa در جاده شرقی غربی اصلی در مرکز آلگاروه واقع شده و تنها نیم ساعت با فارو فاصله دارد. دانش آموزان در سطوح ابتدایی (کودکان 4 تا 10 سال) و متوسطه (11 تا 18 سال) از یک نسخه سازگار با سیستم آموزشی بریتانیایی بهرمند می شوند. در سن 16 سالگی دانش آموزان برای تست IGCSE آماده می شوند و در 17 و 18 سالگی سیستم آموزشی این موسسه دانش آموزان را برای ورود به دانشگاه تربیت می کند.

www.internationalschoolofthealgarve.com

Barlavento International Primary English School

مدرسه انگلیسی Barlavento در آلگاروه غربی و در نزدیگی Lagos و Portimao واقع گشته است. این مدرسه یک موسسه خصوصی بوده و به کودکان 4 تا 11 ساله در سطح ابتدایی آموزش می دهد. این مدرسه در بسیاری از درس ها از برنامه آموزشی بریتانیا تبعیت می کند.

www.internationalprimaryschoolalgarve.com

مدرسه-ویلامورا-پرتغال-اقامت-اروپا-1

مدارس بین المللی در Cascais

The Cascais International School

مدرسه بین المللی مسیحی Cascais واقع در شهر Cascais و در 30 کیلومتری لیسبون می باشد. آموزش این موسسه بر اساس اصول و آموزه های دین مسیحیت و اخلاق بوده و از سیستم آموزشی آمریکایی تبعیت می کند. این مدرسه به کودکان 4 تا 12 آموزش می دهد.

www.icsc.pt

International Preparatory School

موسسه آموزشی IPS در نیمه راه میان Cascais و لیسبون و در شهر Carcavelos قرار دارد. این موسسه به کودکان در سطح ابتدایی (2 تا 13 سال) آموزش داده و سیستم آموزش آن بریتانیای می باشد.

www.ipsschool.org

St. Julian’s School

مدرسه St. Julian’s در Carcavelos به دانش آموزان 3 تا 18 ساله آموزش داده و دارای دپارتمان های انگلیسی و پرتغالی می باشد. بخش پرتغالی طبق سیستم آموزشی کشور پرتغال عمل کرده و بخش انگلیسی در دو سطح ابتدایی و متوسطه دانش آموزان را برای آزمون های جامع GCSE و IGCSE آماده می کند.

www.stjulians.com

Cabo da Roca International English School

موسسه آموزش بین المللی  CIESدر شهر Cascais قرار دارد و برنامه هایی عالی در محیطی  آموزشی مبتنی بر رابطه نزدیک میان آموزگار و دانش آموز ارائه می دهد. این مدرسه یک موسسه خصوصی و با این حال مقرون به صرفه است که در سطوح متوسطه و لیسانس و فوق لیسانس (در رشته های بازرگانی و فناوری اطلاعات) به آموزش دانش آموزان و دانشجویان مشغول است.

www.cies.edu.pt

مدارس بین المللی لیسبون

مدرسه-بین-المللی-پرتغال-اقامت-اروپا-2

Carlucci American International School of Lisbon

مدرسه CAISL در پایتخت پرتغال وایع شده است و طبق سیستم آموزشی ایالات متحده به آموزش دانش آموزان 2 تا 18 ساله مشغول است، سیستم آموزشی این موسسه دانش آموزان را برای ورود به دانشگاه های پرتغال، بریتانیا و ایالات متحده آماده می سازد.

www.caislisbon.org

St. Dominic’s International School

مدرسه بین المللی St. Dominic’s در سال 1964 توسط خواهران ایرلندی دومینیکایی تاسیس شده و در فاصله 25  کیلومتری لیسبون قرار گرفته است. این موسسه به دانش آموزان 3 تا 18 ساله آموزش بین المللی داده و سیستم آموزشی آن منطبق بر برنامه دیپلم I.B می باشد.

www.dominics-int.org

Lycée Francais

تنها مدرسه فرانسوی پرتغال (ابتدایی و متوسطه) موسسه Lycée Francais در لیسبون می باشد. این مدرسه در ورودی شهر لیسبون از سمت Cascais واقع شده است. برای افرادی که در Estoril و یا Cascais زندگی می کنند تنها 25 دقیقه فاصله تا این مدرسه وجود دارد. همچنین این موسسه دارای سرویس دانش آموزی بسیار منظم از/به مدرسه می باشد.

www.lfcl-lisbonne.eu

Red Bridge School

مدرسه خصوصی Red Bridge یک موسسه موزشی مبتکر است ابتدایی است که در سپتامبر 2017 فعالیت خود را آغاز کرده و در محله Campo de Ourique در مرکز شهر لیسبون واقع شده است. 3 زبان اصلی در این موسسه تدریس می شوند، فرانسوی، پرتغالی، و انگلیسی. سیستم های تحصیلی کشورهای فرانسه و پرتغالی در این مدرسه به اجرا گذاشته شده اند. طبق خواسته والدین به دانش آموزان 6 تا 12 سال زبان انگلیسی آموزش داده می شود ولی درس ریاضی تنها به زبان های فرانسوی و پرتغالی تدریس شده و دانش آموزان حق انتخاب بین این دو زبان را دارند.

www.redbridgeschool.com

مدارس بین المللی Oeiras

Oeiras International School

مدرسه بین المللی Oeiras در سال 2010 تاسیس شده و زبان تدریس در این موسسه انگلیسی می باشد. سیستم آموزشی این مدرسه I . B بوده و در تمامی سطوح از این سیستم تبعیت می شود. این مدرسه به کودکان 6 تا 13 سال (سابقا 7 تا 12 سال) آموزش می دهد.

www.oeirasinternationalschool.com

مدارس بین المللی Sintra

مدرسه-بین-المللی-پرتغال-اقامت-اروپا-3

Prime School - Trilingual International School Sintra

مدرسه سه زبانه Sintra، به آموزش دانش آموزان در سه زبان انگلیسی، پرتغالی، و اسپانیایی مشغول است و در شهر Sintra قرار دارد. دانش آموزان این مدرسه 3 تا 19 ساله هستند. این موسسه در همکاری با دانشگاه کمبریج و تحت نظارت وزارت آمورش و پرورش پرتغال ساخته و تاسیس گشته است و تنها مدرسه تحت تایید دانشگاه کمبریج در حوزه لیسبون است که مجوز تدریس سیستم های آموزشی AS و A را، که به دیپلم افتخاری AICE (Advanced International Certificate of Education) منجر میشوند، دارا می باشد.

دانش آموزان این موسسه از یک برنامه درسی مشوق در محیطی چند فرهنگی بهرمند می شوند. در این مدرسه، دانش آموزان چه بومی کشور پرتغال و چه خارجی تشویق می شوند که حس کنجکاوی زکاوت و خلاقیت خود را پرورش دهند.

www.primeschool.pt

مدارس بین المللی Porto

The Oporto British School

مدرسه بریتانیایی Oporto قدیمی ترین مدرسه بریتانیایی در قاره اروپا می باشد. این موسسه به دانش آموزان 4 تا 18 ساله خدمات آموزشی بین المللی، براساس یک نسخه سازگار شده از سیستم آموزشی بریتانیا ارائه می دهد.

www.obs.edu.pt

Colégio Luso-Internacional do Centro

موسسه CLIP یک مدرسه انگلیسی برای دانش آموزان 5 تا 18 ساله است. این مدرسه دارای سه بخش کاملا مستقل است؛ مدرسه ابتدایی، مدرسه متوسطه و مدرسه عالی. این مدرسه همچنین برنامه و دوره های آموزشی متنوعی برای بزرگسالان ارائه می دهد.

www.clip.pt

برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.


مطالب مرتبط با مدارس بین المللی در پرتغال

سرمایه گذاری در پرتغال بازار املاک پرتغال در رتبه بندی موسسه Henley & Partners برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری پرتغال بالاترین رتبه را به خود اختصاص داد هزینه های خرید ملک در پرتغال - اخذ اقامت پرتغال زندگی در پرتغال پرتغال، بهترین گزینه مالیاتی برای علاقمندان به اخذ اقامت اروپا بر طبق اخبار آنلاین پرتغال، خارجی ها یک چهارم املاک را در پرتغال خریداری می کنند پرتغال: فرصت طلایی برای اخذ اقامت اروپا و خرید ملک 25 دلیل برای خرید ملک و سرمایه گذاری در بازار املاک پرتغال و اخذ اقامت پرتغال اداره مهاجرت پرتغال، تقریبا طی شش ماه صف طولانی درخواست های اخذ ویزای طلایی را برطرف کرده است دولت پرتغال خطاب به منتقدان: برنامه ویزای طلایی ماندنی است سرمایه گذاری در برنامه اخذ اقامت پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) در ماه ژوئن 35 درصد نسبت به زمان مشابه در سال گذشته افزایش یافته است کشور پرتغال به 25 سال کسری بودجه خود پایان می دهد دولت و اقتصاد پرتغال اقامت اروپا – اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری (ویزای طلایی پرتغال) پرتغال قوانین اخذ پاسپورت و شهروندی پرتغال را آسانتر می کند. مدارس بین المللی در پرتغال مشکلات مالیاتی بعضی کشورها و راه حل آن در کشور پرتغال ویزای Tier 1 انگلستان یا ویزای طلایی پرتغال اقامت پرتغال از طریق خرید ملک، میانبری به سوی اخذ پاسپورت اروپا برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک پیش بینی افزایش قیمت املاک در پرتغال در سال 2018 زندگی کم هزینه در دنیای تاریخی پرتغال رونق بازار املاک در پرتغال ادامه دارد - اخذ اقامت پرتقال از طریق خرید ملک کاوش دنیای قدیم در پرتغال فرح بخش بازار املاک و مستغلات در پرتغال همچنان پر رونق است در ماه مارس برنامه ویزای طلایی پرتغال برای اولین بار از مرز صدور 6000 کارت اقامت گذشت ویزای نوع 65A-d پرتغال – بهترین ویزای طلایی در جهان؟ آیا اقامت از روش ثبت شرکت و تمکن مالی برای من مناسب است؟ بخش دوم: ثبت شرکت آیا اقامت از روش تمکن مالی و ثبت شرکت برای من مناسب است؟ بخش اول: تمکن مالی تغییر قانون شهروندی برای فرزندانی که در پرتغال به دنیا می آیند روش های سرمایه گذاری در کشور پرتغال آیا افزایش قیمت در بخش مسکن پرتغال یک حباب است؟ رشد اقتصاد پرتغال در سال 2017 دفتر کنکاش فعالیت خود را در پرتغال آغاز کرد افزایش تعداد خانواده های مقیم در پرتغال پیش بینی تداوم افزایش قیمت ملک پرتغال در سال 2018 هر گلدن ویزا برابر با ورود 3 نفر به پرتغال است ثبت رکوردی جدید در حوزه ی گردشگری برای پرتغال در سال 2017 بازار ملک پرتغال 10 دلیل برای انتخاب پرتغال پرتغال در صدر برنامه های اقامت و تابعیت پرتغال یکی از قدرتمندترین پاسپورت های جهان را در اختیار دارد اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری (برنامه گلدن ویزا) - مواردی که باید بدانید هزینه های جانبی خرید ملک در پرتغال مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین رتبه در کیفیت زندگی برای مهاجران رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال نمونه هایی از املاک واقعی قابل خرید در شهرهای مهم پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک شماره ی شناسائی مالیات دهنده و نماینده ی مالیاتی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش