چرا به وکلای حرفه ای برای طراحی  پلان کسب و کار مورد نظرتان احتیاج دارید؟

چرا به وکلای حرفه ای برای طراحی پلان کسب و کار مورد نظرتان احتیاج دارید؟اگر قصد اقدام مهاجرت سرمایه گذاری از طریق EB5 ، E2 در امریکا و یا مهاجرت سرمایه گذاری در فدرال کانادا، کبک، کار آفرینی و یا خوداشتغالی در استانهای کانادا یا گولدن ویزای اسپانیا، پرتغال و کلآ هر کشوری که قصد مهاجرت، اقامت و یا شهروندی دارید این نوشته را مطالعه نمایید.

 مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

اگر قصد اقدام مهاجرت سرمایه گذاری از طریق EB5 ،E2 در امریکا و یا مهاجرت سرمایه گذاری در فدرال کانادا، کبک، کار آفرینی و یا خوداشتغالی در استانهای کانادا همچنین گلدن ویزای اسپانیا، پرتغال، یونان و کلآ هر کشوری که قصد مهاجرت، اقامت و در بعضی کشورها، خرید شهروندی دارید با مطالعه این نوشته بیشتر به اهمیت استخدام افراد حرفه ای جهت تنظیم پلان تجاری تان آشنا خواهید شد.

قبلآ نیز یادآور شدم که ارائه پلان تجاری مد نظر، مستلزم توضیح دقیق چند مسئله کلیدی جهت شیپ دادن و صیقل کردن آن است.

صدور و یا رد ویزاهای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری بستگی به ارائه یک طرح تجاری حرفه ای دارد، یکی از موارد مهم و حیاتی نوشتن و تهیه پلان کسب مورد نظر بستگی به تاثیر گذاری در توضیحات، روی افسر کنسولی در اداره مهاجرت دارد. 

به دور از انتظار نیست که افسر پرونده شما اساسا آشنایی و یا تجربه و آگاهی به صنعت شما نداشته باشد و نداند که قرار است چه محصول و یا سرویسی و از چه روش بازار یابی و چه هزینه هایی استفاده کنید. این پلان شما است که باید قدم به قدم  افسر را وارد صنعت شما کند. این بار ایشان به خاطر کسب تجربه هم که شده، تشنه وار شنونده توضیحات فرا تر از پلان باشد و در نهایت پیروزی از آن شما باشد. موفقیت  پلان کسب مورد نظر می تواند حتی مشکل تر شود زمانی که افسر پرونده کاملا آشنا و واقف به صنعت مطرح شده باشد و بخواهد روی اصطلاحات خاص صنفی شما بحث کند. به خاطر داشته باشید که شما تا به حال در محیطی کاملا متفاوت و به راحتی صحبت از کار و صنعت خاصتان می کرده اید اما زمان دفاع از همان صنعت آشنا، با فرد نا آشنا به روش کاری و فکری شما، در جوی شاید سنگین کاملا متفاوت خواهد بود و اینجاست که طراح واقف و آشنا به این صنعت است که در پلان و آموزش به شما پاسخ گو بوده است.

عدم استفاده از افراد حرفه ای و نتایج آن قطعآ می تواند کل پرونده را به مخاطره انداخته و شانس رد شدن را هموار کند ولو اینکه دیگر مدارک کاملا با قوانین مطابقت داشته باشند.

شما نیز باید واقف باشید که افسران مهاجرت به طور کامل حق وتو در تصمیم گیریشان را در پرونده دارند. بطوری که متقاضی یا حق اعتراض نداشته و یا اگر به دادگاه رجوع کند شانس برنده شدن خیلی ضعیف است، اینجاست که متقاضی باید دوباره تقاضا داده که این خود مستلزم هزینه، وقت و دیگر مشکلات فنی این صنعت جهت اقدام مجدد خواهد بود.

تیم فعلی شرکت کنکاش در طی بیش از سی سال کار در صنعت مهاجرت سرمایه گذاری از وکلا، مشاوران سرمایه گذاری و متخصصین عقد قرارداد، مترجمین و حسابداران آشنا به این صنعت انتخاب شده اند و کاملا آگاهی و اشراف به شرایط مهاجرت داشته و قادرند پرونده هایی منطقی و قوی و در خور و متناسب با انتظارات قانون و افسران کنسولی مهاجرت سرمایه گذاری ارائه نمایند.

 به علاوه، اکثر همکاران شرکت کنکاش در کلیه کشورهای حوزه فعالیت، با تحصیل و تجربه و آموزش دیده اند تا بتوانند انتقال دهنده پیچیده ترین موضوعات حقوق صنایع، تجارت، قراردادها، املاک و مستغلات ، تعاریف مشاغل و قانون مهاجرت به دست اندرکاران حرفه ای در هر مقطع و سطحی مثل قضات، هیئت منصفه و .... باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.


 

 

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش