دولت پرتغال خطاب به منتقدان: برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال ماندنی است

دولت پرتغال خطاب به منتقدان: برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال ماندنی استبرنامه ویزای طلایی پرتغال، محبوبترین از نوع خود در اروپا می باشد، و از سال 2014 حدود چهار میلیارد دلار سرمایه مستقیم خارجی را به این کشور جذب کرده است. این دستاورد با اینکه مایه فخر دولت گشته است، منتقدان آن در پارلمان پرتغال را خشنود نکرده است.

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال


حزب سوسیالیست حاکم بر دولت پرتغال، درخواست حزب Bloco Esquerda  – حزبی چپ افراطی که در پارلمان، ائتلافی "نرم" با حزب حاکم دارد – مبنی بر متوقف کردن برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال را رد کرد، زیرا که بنا به ادعای دولت "جذب سرمایه برای اقتصاد کشور بسیار حیاتی می باشد"

برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال، محبوبترین از نوع خود در اروپا می باشد، و از سال 2014 حدود چهار میلیارد دلار سرمایه مستقیم خارجی را به این کشور جذب کرده است. این دستاورد با اینکه مایه فخر دولت گشته است، مئتلفان آن در پارلمان پرتغال را خشنود نکرده است. حزب BE مدتی است که، با ادعا بر اینکه چنین برنامه ای برای متقاضیان مهاجرتی که متمول نیستند، منصفانه نیست، اصرار بر توقف این برنامه دارند.

حزب BE لایحه ای مبتنی بر توقف برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال به پارلمان کشور پرتغال تقدیم کرد. لایحه ای که به دلیل عدم حمایت حزب سوسیالیست راه به جایی ختم نکرد. سخنگوی حزب سوسیالیست در پارلمان کارلوس پریرا با اظهار اینکه: "جذب سرمایه برای اقتصاد کشور بسیار حیاتی است"، عدم حمایت حزب خود از این لایحه را توجیه کرد.

با این حال، این لایحه نافرجام کماکان حمایت گروه های برابری خواه را دارا می باشد، ولی با توجه به برنامه ریزی های اقتصادی دولت پرتغال، تصویب آن در پارلمان در بهترین حالت نا محتمل می باشد.
 
 برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.

 

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش