مدیر عامل برنامه اقامت مالتا: برنامه اقامت مالتا به مرز 800 متقاضی رسید

مدیر عامل برنامه اقامت مالتا: برنامه اقامت مالتا به مرز 800 متقاضی رسیدمدیر اجرایی برنامه ویزای اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری، طی مجمع مجریان برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری سال 2018 در ژنوا، ابراز داشت که تعداد متقاضیان دریافت اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری به سرعت به مرز 800 درخواست نزدیک می شود.

اقامت مالتا سرمایه گذاری مالتا


 رودریک کوتاجار، مدیر اجرایی برنامه ویزای اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری، طی مجمع مجریان برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری سال 2018 در ژنوا، ابراز داشت که تعداد متقاضیان دریافت اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری به سرعت به مرز 800 درخواست نزدیک می شود. کوجاتار همچنین اظهار داشت که این محبوبیت زیاد منجر به افزایش زمان پردازش پرونده های درخواست متقاضیان شده است و اینکه بیشتر متقاضیان تمایل دارند به جای اجاره ملک، ملک را خریداری نمایند (از جمله شروط برنامه اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری، خرید یا اجاره ملک می باشد).

در پاسخ به درخواست به روزرسانی آمار برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری آقای کوجاتار اعلام کرد که: " در حال حاضر نهاد ما در حال پردازش و بررسی حدود 800 پرونده بوده و انتظار می رود حدود 300 درخوااست دیگر نیز به این تعداد اضافه شود. و همانند سایر برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، چینی ها اکثریت متقاضیان اخذ اقامت مالتا را به خود اختصاص داده اند. ولی ما خوشحالیم که اعلام کنیم که شهروندان کشورهای دیگری مانند آفریقای جنوبی، ترکیه و روسیه نیز به صورت روزافزون به متقاضیان اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری اضافه می شوند."

در خصوص مدت زمان پردازش پرونده ها آقای کوجاتار گفت: " با توجه به افزایش کم نظیر تقاضاها، در روند بررسی پرونده متقاضیان در نهاد برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری، کمی تاخیر ایجاد شده است. همانطور که همیشه گفته ایم، ما به دنبال بالاترین کیفیت در ارائه خدمات هستیم، و این امر مستلزم صرف وقت کافی برای حصول اطمینان از صحت اطلاعات داده شده توسط متقاضیان می باشد. این مسئله برای اعتبار برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری حیاتی بوده و موجب حفظ شهرت نیک ما در این خصوص می گردد."

وی در خصوص اینکه متقاضیان هم اکنون با چه بازه زمانی برای بررسی پرونده خود روبرو هستند پاسخ داد که در حالی که در ابتدا روند بررسی درخواست ها حدود 3 تا 4 ماه به طول می انجامید – به دلیل افزایش تعداد متقاضیان (500 درخواست تنها در سال 2017 و 15 تا 20 درخواست در هفته در سال 2018) – زمان بررسی پرونده های درخواست در حال حاضر به 5 تا 7 ماه افزایش پیدا کرده است، مدت زمانی که به گفته او با جذب مداوم نیروی انسانی آموزش دیده، کاهش خواهد یافت.

کوجاتار همچنین با خوشحالی اعلام کرد که بیشتر متقاضیان اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری، تمایل دارند که در مالتا ملک خریداری نمایند. به گفته وی حدود 100 پرونده که تا کنون با درخواست آنها موافقت شده است، منجر به 16 میلیون سرمایه گذاری خارجی در خرید ملک در مالتا شده است.  
برای مشاوره  رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت دائم مالتا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش