برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری در سال اول اجرا 440 متقاضی داشت

برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری در سال اول اجرا 440 متقاضی داشتبرنامه اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری که سال 2016 به اجرا درآمد، شروعی پر سروصدا داشت و در حال حاضر همچنان در حال جذب علاقمندان بیشتری به خود می باشد.

اقامت مالتا سرمایه گذاری مالتا


برنامه اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری که سال 2016 به اجرا درآمد، شروعی پر سروصدا داشت و در حال حاضر همچنان در حال جذب علاقمندان بیشتری به خود می باشد. با داشتن یک فرآیند بررسی پرونده بسیار کارآمد، و روند بررسی صحت اطلاعات کاملا معتبر، تنها دوسال پس از شروع، این برنامه بیش از 500 درخواست اخذ اقامت مالتا را مورد بررسی قرار داده است که 440 عدد از این درخواست ها در سال 2017 ارائه و بررسی شده اند. این آمار سال اول اجرا در میان برنامه های مهاجرتی اروپا بی سابقه بوده است.

اگر چه تعداد زیادی از متقاضیان موفق به اخذ اقامت مالتا شده اند، با توجه به تعداد بالای متقاضیان، قرار است که آژانس برنامه اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری، در طول 12 ماه آینده به لحاظ استراتژیک و عملیاتی توسعه بیشتری پیدا کند. افسران این نهاد که مسئول بررسی صحت اطلاعات پرونده، و پاسخگویی به متقاضیان هستند، در حال حاضر مشغول پردازش صدها پرونده می باشند.

البته اصلا جای تعجب نیست که این برنامه در جذب افراد متمول خوش نام بسیار موفق بوده است. با توجه به شفافی برنامه و پاسخگویی و صراحت افسران آژانس خوش نامی برنامه اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری کاملا قابل درک می باشد. اکثریت متقاضیان اخذ اقامت دائم مالتا، از کشور چین بوده و شهروندان کشورهای روسیه، ترکیه، و تونس در رتبه های بعدی قرار گرفته اند. این برنامه به تازگی در میان شهروندان کشورهای کانادا و استرالیا نیز محبوبیت زیادی کسب کرده است.

توسعه عمده در برنامه اخذ اقامت دائم مالتا در سال 2018

تیم راهبر برنامه اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری قصد دارد که در سال 2018 نه تنها به اهداف طراحی شده این برنامه جامه عمل بپوشاند، بلکه از آنها پیشی نیز بگیرد. از جمله اهداف این تیم، معرفی برنامه به صورت گسترده در کشور هند و پس از آن کشورهای ژاپن، ویتنام، و سایر کشورهای خاور دور تا پایان سال 2018 می باشد.

برنامه اخذ اقامت دائم مالتا که بر اساس یک چارچوب قانونی و حقوقی قوی طراحی شده است، اقامت نا محدود در جزایر زیبای مالتا و Gozo  به سرمایه گذاران واجد شرایط، اعطا می نماید.  متقاضی اصلی و اعضای خانواده وی از مزیت سفر بدون ویزا در منطقه شنگن به مدت سه ماه در هر دوره شش ماهه برخوردار خواهند بود. علاوه بر آن کشور مالتا محیطی بسیار زیبا، تاریخی، و در عین حال پیشرفته برای افرادی است که قصد زندگی و تجارت در این جزایر داشته باشند.

همینکه درخواست اخذ اقامت دائم مالتا به آژانس ارائه شد، یک روند چهار مرحله ای بررسی سحت اطلاعات پرونده به اجرا گذاشته می شود. این پروسه شامل یک روند صحت و سازگاری است که افسران بررسی پرونده را قادر می سازد که از اعتبار اسناد و مدارک ارائه شده توسط متقاضی اصلی و اعضای خانواده وی ، به خصوص اطلاعات مربوط به منبع ثروت، اطمینان حاصل کنند. پس از این مرحله، بازرسی عدم سوءپیشینه بر متقاضی اصلی و اعضای خانواده او صورت می پذیرد. با توجه به فرآیند های توضیح داده شده، رد شدن تعداد از درخواست ها در این آژانس اصلا دور از ذهن نمی باشد.

تیم بررسی پرونده آژانس برنامه اقامت دائم مالتا، دارای ترکیبی مناسب از تمامی عوامل موثر در موفقیت برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. این خصوصیت از چشم سرمایه گذارانی که به دنبال توسعه افق امکانات، و یافتن بهترین شرایط زندگی برای خود و اعضای خانواده خود هستند، دور نمانده است. مهاجران غیر اروپایی که موفق به اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری شده اند، هم اکنون نیز در حال بهرمندی از مزایای این برنامه می باشند؛ اقتصاد در حال رشد؛ هزینه زندگی متعادل؛ سیستم تحصیلی بی نظیر؛ زیر ساخت های به روز شده؛ دسترسی به مدارس و دانشگاه های انگلیسی زبان معتبر و مراکز پزشکی و درمانی مجهز و پیشرفته؛ سواحل زیبا، ماسه ای و در برخی نقاط صخره ای جزیره؛ آسمان های آبی زیبا؛ تاریخ و فرهنگ؛ و جامعه ای دوستانه و مهمانواز که پذیرای تمامی اقوام، نژاد ها، و فرهنگ ها است، از برخی مزایای این برنامه می باشند. 

برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذاقامت دائم مالتا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش