52 درصد درآمد دولت در سال مالی 2018 از برنامه پاسپورت دومینیکا به دست می آید

52 درصد درآمد دولت در سال مالی 2018 از برنامه پاسپورت دومینیکا به دست می آیدنخست وزیر دومینیکا، در سخنرانی خود در رابطه با بودجه کشور دومینیکا در پارلمان این کشور اعلام کرد که؛ دولت وی انتظار دارد که درآمد حاصل از برنامه اعطای پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، تقریبا 52 درصد کل درآمد دولت دومینیکا طی سال مالی آینده را تامین کند.

پاسپورت دومینیکا

روزولت اسکریت، نخست وزیر دومینیکا، در سخنرانی خود در رابطه با بودجه کشور دومینیکا در پارلمان این کشور اعلام کرد که؛ دولت وی انتظار دارد که درآمد حاصل از برنامه اعطای تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا، تقریبا 52 درصد کل درآمد دولت طی سال مالی آینده را تامین کند.

او همچنین اظهار داشت که کل درآمد پیش بینی شده برای دولت در این سال 788.8 میلیون دلار است که 406.6 میلیون دلار از این درآمد از برنامه اعطای تابعیت از طریق سرمایه گذاری در دومینیکا به دست خواهد آمد.

در پی طوفان های سال گذشته، تداوم برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری برای اقتصاد جزیره حیاتی می باشد.

اسکریت خطاب به پارلمان اعلام کرد: "طوفان ماریا  منجر به حدود 3.51 میلیارد دلار خسارت، برابر با 226 درصد از تولید ناخالص داخلی دومینیکا شد."

با توجه به تولید ناخالص ملی دومینیکا در سال 2017 که برابر با 1.55 میلیارد دلار بود، برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری این جزیره نه تنها بیش از نیمی از درآمد دولت را تامین می کند بلکه همچنی بیش از یک چهارم فعالیت اقتصادی این کشور را به طور کلی به خود اختصاص داده است. پیش از این سخنرانی نیز اسکریت در چند مصاحبه اعلام کرده بود که برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا به معنای واقعی کلمه این کشور را پس از طوفان های سال پیش نجات داده است.


هتل سازی در دومینیکا به سرعت در حال گسترش است

اسکریت همچنین در سخنرانی خود بر درآمد های حاصل از برنامه اخذ پاسپورت و تابعیت دومینیکا به گسترش و ساخت هتل های بسیار لوکس به عنوان یکی از بخش هایی که سرمایه متقاضیان اخذ تابعیت دومینیکا را جذب می کند اشاره کرد.

اسکریت در این زمینه اظهار داشت: "با در نظر گرفتن تمامی محدودیت ها، در طول سال آینده دومینیکا شاهد نتایج مثبتی در رابطه با پروژه های ساخت هتل تامین شده توسط برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری خواهیم بود." او در ادامه به صورت فهرست وار به توضیح وضعیت توسعه هتل های مربوطه پرداخت.

او در رابطه با پروژه بزرگ کمپانی ساخت و ساز Range که در حال ساخت اولین هتل 5 ستاره دومینیکا است توضیح داد: " ظرف چند هفته پس از طوفان، کار بر روی پروژه هتل بزرگ Kempinski از سر گرفته شد. تمامی سازه های مهم ساختمانی، به استثنای ساخت سقف که به دلیل وقوع طوفان ماریا دچار تاخیر شد، کامل شده اند. حدود 450 کارگر ساختمانی در حال حاضر در این پروژه مشغول به کار هستند و انتظار می رود که این هتل در سه ماهه دوم سال 2019 به بهره برداری برسد."

اسکریت همچنین در رابطه با پروژه Sam Raphael’s Jungle Bay اظهار داشت: " فاز یک این پروژه، که شامل ساخت 30 ویلا بوده است، تا ماه فوریه 2019 به بهره برداری خواهد رسید، و انتظار می رود که کل پروژه تا دسامبر سال 2019 تکمیل و آماده بهره برداری شود."

او همچنین اعلام کرد که پروژه هتل Anichi که توسط کمپانی Marriot در حال ساخت است، به سرعت در حال پیشرفت بوده و در زمان تکمیل 128 اتاق داشته ومی تواند برای 280 نیروی کار فرصت شغلی ایجاد کند." پروژه هتل ساحلی Tranquility نیز به گفته او به زودی برای شروع ساخت آماده خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت دومینیکا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

 

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش