سرمایه گذاری در املاک پرتغال به منظور اخذ اقامت پرتغال با طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در املاک پرتغال به منظور اخذ اقامت پرتغال با طریق سرمایه گذاریپرتغال پتانسیل عظیمی ارائه می کند و ضمناً یکی از امن ترین مکان های جهان برای سرمایه گذاری است. ما بر این باور هستیم که پرتغال مکانی است که سرمایه گذاران عاقل برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند.

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال

سرمایه گذاری در پرتغال

برنامه اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال به عنوان بهترین برنامه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در جهان در سالهای اخیر محبوبیت بسیاری کسب کرده است به صورتی که بریتانیایی ها و ایرلندی های بسیاری در حال حاضر به دنبال مهاجرت به این کشور می باشند. دلایل این برتری متعدد بود و باعث می شود ما به این نتیجه برسیم که پرتغال پتانسیل عظیمی برای ارائه داشته و ضمناً یکی از امن ترین مکان های جهان برای سرمایه گذاری است. ما بر این باور هستیم که پرتغال مکانی است که سرمایه گذاران آینده نگر برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند.

اگر شرکت کنکاش را به عنوان مشاور مهاجرتی خود انتخاب کنید، ما به تفصیل سرمایه گذاری های جدید در پرتغال را به شما نشان داده و برایتان توضیح می دهیم، اما در این لحظه به صورت مختصر به شما می گوییم که به چه دلیل انتظار داریم ارزش املاک و مستغلات در پرتغال به رشد خود در آینده قابل پیش بینی ادامه خواهد داد.

منابع مالی اروپایی

تنها بازارهای شرقی نیستند که بر اثر رونقی بزرگ، از اتحادیه اروپا منتفع می شوند. آیا می دانستید که هر روز 8.8 میلیون یورو به اقتصاد و زیرساخت های پرتغال تزریق می گردد؟ با وجود فشار بر بخش های معمول بازار مانند کشاورزی و ماهیگیری، این بخش توریسم است که بیشترین درآمد را برای دولت ایجاد می کند و به همین دلیل است که بیشتر این پول به ارتقاء استانداردهای گردشگری اختصاص می یابد.

به سختی ممکن است مدتی را در پرتغال گذرانده و متوجه پیشرفت های عظیم مستمر در این کشور نشوید. از بزرگراه های تازه تاسیس گرفته تا گردشگاه های جدید، زمین های گلف جدید، کافه های جدید ساحلی، و پارکینگ های زیرزمینی مجهز و مدرن. در واقع در تمام نقاط پرتغال عزمی راسخ برای رسیدن به استانداردهای بالا وجود دارد. وزیر محیط زیست این کشور حتی تا آنجا پیش رفته که اظهار کرده پرتغال دارای برترین سواحل در اروپا است. این ادعایی شجاعانه است، اما وقتی به پرتغال سفر کنید، دلیل آن را خواهید یافت.


فرودگاه و خط قطار پرسرعت جدید (TGV)

فرودگاه بین المللی جدید لیسبون ظرفیت فعلی کشور را سه برابر خواهد کرد و از 11 میلیون مسافر در سال به رقم چشمگیر 33 میلیون می رساند. با وجود 25 میلیارد یورو سرمایه گذاری در منطقه، فرودگاه جدید به فناوری پیشرو خود می بالد و میزبان پروازهایی از سراسر جهان است. انتظار می رود تعداد اپراتورهای کم هزینه افزایش داده شود تا فرصت پرواز مستقیم به لیسبون برای بسیاری از فرودگاه های دیگر بریتانیا نیز فراهم گردد.

خط قطار پرسرعت جدید (TGV) – هزینه برآورد شده برای این پروژه 5 میلیارد یورو است که 80 درصد آن از محل بودجه اتحادیه اروپا تامین می شود. این خط زمان سفر از مادرید را به 3 ساعت کاهش داده و پرتغال را به نزدیک ترین مقصد ساحلی برای بیشترین بخش از جمعیت مادرید (تقریباً 6 میلیون) تبدیل می کند.

سایر حقایق کلیدی

بر اساس گزارش شرکت عظیم خدمات مشاوره، مالیاتی و ممیزی PricewaterhouseCoopers و شوی تلویزیونیA Place In The Sun، پرتغال در میان 3 کشور برتر اروپایی قرار دارد که به احتمال زیاد بیشترین پول را طی 10 سال آینده برای شما به ارمغان خواهد آورد.


علیرغم مشکلات اقتصادی فعلی، رئیس بانک پرتغال مدعی است که این کشور در برابر مسایل موجود ایستادگی خواهد کرد، گرچه متحمل چند خراش و کبودی می شود.


وام های مسکن شما را قادر می سازند با قرض گرفتن تا میزان 85 درصد از ارزش ملک، سرمایه گذاری خود را به حداکثر برسانید. با نرخ بهره کاهش یافته Euribor، اکنون وام ها با نرخ بهره 4.7 درصد برای متقاضیان تامین می شوند.

مجوز برنامه ریزی سختگیرانه که زیبایی طبیعی را حفظ کرده و عرضه املاک جدید را محدود می سازد و تقاضا را بالا نگاه می دارد.

پرتغال یکی از امن ترین کشورهای جهان است. این کشور هیچ مساله بین المللی در ارتباط با جنگ ندارد، هیچ تهدید تروریسم و مافیا برای مداخله در ثبات پرتغال وجود ندارد. لیسبون اخیراً به عنوان امن ترین شهر در اروپا انتخاب شده است.

و سرانجام فراموش نکنید که پرتغال یکی از زیباترین مناطق دنیاست، بنابراین صرفنظر از ملاحظات سرمایه گذاری، می توانید به سرعت ملک خود را به فروش برسانید، درآمد امنی از اجاره آن به دست آورید و هر زمان از سال از بازدید از خانه دوم خود لذت ببرید. این مزایا به طرز شگفت انگیزی در کنار یکدیگر جمع شده اند!

به ما اجازه دهید شما را به پرتغال ببریم

شرکت مهاجرتی کنکاش به شما کمک می کند رویاهای خود درباره املاک در پرتغال را به واقعیت تبدیل کنید.

       برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه  اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش