اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال فرصتی طلایی برای اخذ اقامت اروپا است

اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال فرصتی طلایی برای اخذ اقامت اروپا استقیمت املاک در پرتغال به پایینی زمان شروع برنامه ویزای طلایی، وقتی که دفتر کنکاش تلاش برای معرفی این برنامه را شروع کرد، نیست، ولی این قیمت ها هنوز به نسبت سایر کشورهای اروپا بسیار منطقی باقی مانده اند.

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال

هر ساله جمع کثیری گردشگر از پرتغال بازدید می کنند. مجله Monocle ، در سال 2017 لیسبون را بین 25 کشور اول دنیا قرار داد. پرتغال به طور کلی بیشتر از هر وقت دیگری توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است. علی الخصوص به دلیل محبوبیت بالای برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال (ویزای طلایی پرتغال) خود که در حال حاضر در میان برنامه های مشابه اروپایی بی رقیب است. برخی از مزایای برخورداری از این ویزا حق اقامت در پرتغال بدون شرط حضور فیزیکی طولانی مدت، حق سفر بدون ویزا به تمامی کشورهای عضو پیمان شنگن، و امکان درخواست برای اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال پس از گذشت 5 سال از زمان گرفتن اقامت سرمایه گذاری پرتغال می باشد.یکی از راه های اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال، خرید ملک می باشد که در حال حاضر محبوبترین گزینه در میان گزینه های سرمایه گذاری تعریف شده در این برنامه می باشد. خرید ملک با شرایط تعریف شده در برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال نه تنها مزایای نام برده را با خود به همراه دارد بلکه می تواند برای فرد سرمایه گذار مزایای بیشتری به صورت درآمد حاصل از اجاره و یا سود حاصل از فروش ملک پس از گذشتن 5 سال را نیز به ارمغان آورد.

با وجود رشد قیمت ملک در پرتغال، قیمت ها همچنان منطقی و مقرون به صرفه هستند

قیمت املاک در پرتغال به پایینی زمان شروع برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال نیست، ولی قیمت ها هنوز به نسبت سایر کشورهای اروپا بسیار منطقی باقی مانده اند. اگر برای پیدا کردن ملک وقت بگذارید، به راحتی می توانید ملک مورد نظر خود را با قیمتی باور نکردنی پیدا کنید.

آنچه که واقعا پرتغال را از رقبای اروپایی اش در حال حاضر مجزا می کند، اخذ اقامت ویزای طلایی از طریق خرید ملک و مشوق های مالیاتی برای مقیمان غیر ساکن این کشور می باشد. بر طبق برنامه ویزای طلایی پرتغال، شما می توانید با حداقل 280 هزار یورو سرمایه گذاری در املاک اقامت پرتغال را به دست آورید. این مقدار حداقل برای خرید ملکی است که بیش از 30 سال قدمت داشته و در منطقه ای قرار داشته باشد که نیاز به بازسازی کلی دارد. با در نظر گرفتن اینکه بیشتر کشور به استثنای منطقه ساحلی از لیسبون تا Porto شامل این مسئله می شود، پیدا کردن املاک سی سال به بالا در پرتغال اصلا مشکل نیست با این حال، پیدا کردن یک ملک که حداقل هزینه را پوشش دهد به دلیل پایین بودن نسبی قیمت ملک در پرتغال مشکل است، اما شما می توانید با خرید بیش از یک ملک، حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز در برنامه را رعایت کرده و دارای صلاحیت اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال گردید.

خرید ملک یا املاکی که کمتر از سی سال قدمت داشته و در منطقه پرجمعیت یا خارج از محدوده های بازسازی قرار داشته باشد مستلزم حداقل 500 هزار یورو سرمایه گذاری می باشد. شما قطعا می توانید در لیسبون آپارتمان هایی به ارزش 500 هزار یورو یا بیشتر پیدا کنید. قیمت املاک در محله های اصلی توریستی حدود 7 تا 9 هزار یورو به ازای هر متر مربع به فروش می رسند؛ به این معنی که اغلب یک آپارتمان 75 متر مربعی می تواند فرد خریدار را واجد شرایط اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال کند. خرید ملک در مناطق کم جمعیت به ارزش حداقل 400 هزار یورو نیز فرد را واجد شرایط اخذ اقامت پرتغال می کند.

برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال راهی برای اخذ اقامت و پاسپورت اروپا

با توجه به اینکه برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال از منعطف ترین برنامه های اقامت اروپا در حال حاضر می باشد، این برنامه می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای افرادی باشد که امکان نقل مکان کامل به کشور مقصد را ندارند. بنابراین اگر به دنبال اخذ اقامت یک کشور اروپایی برای حوادث پیش بینی نشده هستید، یا به دنبال راهی برای اخذ تابعیت و پاسپورت اروپا می باشید ولی امکان حداقل 183 روز حضور در یک کشور اروپایی را ندارید، پرتغال برای شما بهترین گزینه خواهد بود. شرط حضور فیزیکی در کشور پرتغال تنها 7 روز در سال بوده که با در نظر گرفتن محبوبیت توریستی پرتغال می تواند زمانی مناسب برای استراحت بعد از یک سال پر مشغله باشد. دارندگان اقامت سرمایه گذاری پرتغال می توانند 5 سال پس از اخذ اقامت اقدام به اخذ پاسپورت پرتغال کنند و مزایای داشتن پاسپورت اروپایی بر همگان آشکار است. پاسپورت پرتغال به لحاظ قدرت رتبه سوم بین تمامی پاسپورت ها جهت سفر بدون ویزا می باشد و از ارزش بسیار بالایی برای افرادی که به دنبال آزادی حرکت بالا هستند، برخوردار است. همچنین دارنده پاسپورت پرتغال می تواند در هر کشور عضو اتحادیه اروپا به عنوان یک شهروند اروپایی اقامت گزیده یا مشغول به کسب و کار شود.

معافیت مالیاتی مقیمان غیر ساکن

برنامه مالیاتی NHR به مقیمان مالیاتی جدید در پرتغال (کمتر از 5 سال مقیم) اجازه می دهد تا به مدت 10 سال از پرداخت مالیات معاف گردند. این معافیت مالیاتی به این معنی است که بیشتر یا همه درآمدتان (درآمد خارج از کشور پرتغال) می تواند به مدت 10 سال در پرتغال معاف از مالیات باشد. علاوه بر این، اگر قصد دارید در کشور کار کنید، توجه داشته باشید که نرخ مالیات بر درآمد کشور پرتغال پایین تر از سایر کشورهای اروپای غربی می باشد.

ارزش ارز

در بازار بی ثبات ارزی، نگهداری سرمایه به شکل ملک در کشوری با ارز با ثبات راه حلی برای سرمایه گذارانی است که نگران بی ارزش شدن سرمایه خود می باشند. یورو با حفظ جایگاه خود در برابر دلار آمریکا، اثبات کرده است که اتحادیه اروپا می تواند مامنی مناسب برای سرمایه ی افرادی باشد که اقتصاد بی ثبات مایه نگرانی و سلب آرامش آنها می شود. 
برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش