سرمایه گذاری در املاک پرتغال گزینه ای جذاب برای اخذ اقامت پرتغال

سرمایه گذاری در املاک پرتغال گزینه ای جذاب برای اخذ اقامت پرتغالپرتغال در جنوب غربی اروپا واقع شده و حضور آن در اتحادیه اروپا باعث رونق قابل توجه اقتصاد این کشور شده است. یکی از حوزه هایی که احتمالاً بیشترین نفع را از این رونق اقتصادی برده است، بازار املاک پرتغال است که به سرعت به مقصد برتر سرمایه گذاران بین المللی املاک و مستغلات تبدیل شده است.

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال


ثبات سیاسی، مالیات شرکتی پایین و معافیت های مالیاتی، بازار املاک پرتغال را تبدیل به گزینه ای جذاب و امن جهت سرمایه گذاری می کنند

پرتغال در جنوب غربی اروپا واقع شده و حضور آن در اتحادیه اروپا باعث رونق قابل توجه اقتصاد این کشور شده است. یکی از حوزه هایی که احتمالاً بیشترین نفع را از این رونق اقتصادی برده است، بازار املاک پرتغال است که به سرعت به مقصد برتر سرمایه گذاران بین المللی املاک و مستغلات تبدیل شده است. پرتغال از سمت غرب به اقیانوس اطلس می رسد و از مزیت داشتن خط ساحلی طویل با آب های تمیز و سواحل ماسه ای بکر برخوردار است؛ ترکیبی که جاذبه ای طبیعی برای گردشگران به حساب می آید. رونق گردشگری نیز به معنای تقاضای فزاینده برای اقامتگاه های لوکس و آپارتمان های مختص گذراندن تعطیلات است که هر دو آن ها فرصتی با ارزش را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهند. با این حال، تنها کسب و کار سنتی گردشگری نیست که خریداران خارجی املاک را جذب نموده است. تعداد روزافزونی از افراد که به دنبال خرید املاک در پرتغال می باشند، کسانی هستند که در پی داشتن خانه ای برای گذراندن دوران بازنشستگی خود هستند، خانه ای برای تعطیلات یا فقط یک خانه دوم. برخی نیز به دنبال املاک پرتغال هستند تا بتوانند سرمایه گذاری سودمندی داشته باشند و علاوه بر آن اقامت سرمایه گذاری پرتغال را دریافت کنند.

ثبات سیاسی، مالیات شرکتی پایین و معافیت های مالیاتی نیز بازار املاک پرتغال را تبدیل به گزینه ای جذاب و امن جهت سرمایه گذاری می کنند. پرتغال تقریباً از هر مکانی در جهان به آسانی از طریق هوایی قابل دسترسی است. بسیاری از خطوط هوایی برتر بین المللی دارای پرواز مستقیم به پرتغال هستند. به علاوه، بندرهای اصلی پرتغال در طول قرون متمادی از شهرت بالایی برخوردار و نقطه آغازین سفرهای اکتشافی برخی از معروف ترین کاوشگران جهان بوده اند. بسیاری از شرکت های برتر خطوط کروز در طی سفرهای خود با کشتی های کروز، در پرتغال توقف می کنند. علاوه بر این ها، تاریخ غنی پرتغال، این کشور را تبدیل به محل تلاقی بسیاری از فرهنگ ها مدیترانه ای و اروپایی کرده است.

با وجود آب و هوایی معتدل که بیشتر طول سال آفتابی است، بازار املاک پرتغال گزینه ای پر طرفدار برای خریداران ملکی است که به دنبال مکان های جایگزین هوای سرد زمستانی در بخش های شمالی اروپا هستند. نکته خوب این است که حتی اگر شخص قصد زندگی در پرتغال را ندارد و خانه یا آپارتمان را فقط به عنوان مقصدی برای تعطیلات خود می خواهد، نیازی به نگرانی درباره خانه ای که در طول سال بدون سکنه است و درآمدی تولید نمی کند، نمی باشد. تنها چیزی که نیاز دارید انجام دهید، شریک شدن با یک آژانس مسافرتی قابل اطمینان در پرتغال است که خانه شما را به عنوان یک اقامتگاه مناسب به توریست هایی که برای سفری کوتاه به این کشور می آیند، عرضه نماید. این کار مزیت ثانویه ای نیز برای شما فراهم می کند که خانه بر اثر غفلت و سهل انگاری شروع به خراب شدن نکند.

در این باره که اشخاص باید دقیقاً در چه مکانی از پرتغال سرمایه گذاری نمایند، طیف گزینه ها بسیار گسترده است. از آلگاروه در منطقه ساحلی جنوبی گرفته تا منطقه ساحل نقره ای لیسبون و نواحی روستایی مانند مناطق مرکزی پرتغال، بازار املاک پرتغال برای همه افراد گزینه های مناسبی دارد. برای مثال، آلگاروه مقصد توریستی مشهوری است که آپارتمان ها و خانه های شهری را مناسب گذراندن تعطیلات می کند.

از املاک مسکونی گرفته تا اقامتگاه های تفریحی و خانه های مخصوص تعطیلات، بازار املاک پرتغال به راستی طیف وسیعی از املاک را به سرمایه گذاران املاک ارائه می نماید که با بودجه آنان تناسب داشته و دلیل مستحکمی برای خرید ملک در این کشور برای این افراد به وجود می آورد.

  برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش