مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک

مهاجرت به یونان از طریق خرید ملکیونان یکی از اعضای محدوده ی شنگن است، پس فردِ دارنده ی اقامت یونان، می تواند آزادانه در اتحادیه ی اروپا سفر کند. سرمایه گذار می تواند ملک را به شهروند خارجی دیگری بفروشد، و اجازه ی اقامت و ملک را با هم واگذار کند.

مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک

اقامت-یونان-سرمایه-گذاری-یونان


دولت یونان تغییراتی را در برنامه ی ویزای طلایی اعمال نموده است. این قوانین جدید به سه نسل از اعضای خانواده اجازه ی استفاده از ویزای طلایی اقامت در یونان را می دهد. فقط با 250,000 یورو سرمایه گذاری در ملک، متقاضی، همسر، فرزندان، پدر و مادر متقاضی و پدر و مادر همسر برای دریافت اقامت یونان واجد شرایط خواهند بود. این ویزای اقامت 5 ساله است و بعد از این مدت باید تمدید شود. هیچ گونه محدودیتی برای اقامت متقاضیان وجود ندارد. یونان یکی از اعضای محدوده ی شنگن است، پس فردِ دارنده ی اقامت یونان، می تواند آزادانه در حوزه شنگن سفر کند. سرمایه گذار می تواند ملک را به شهروند خارجی دیگری بفروشد، و اجازه ی اقامت و ملک را با هم واگذار کند.

یکی از جنبه های تغییر قوانین این است که راه دریافت شهروندی بهتر شده ولی همچنان سخت است. با این تغییرات قوانین دریافت شهروندی، سرمایه گذار می تواند بعد از 7 سال اقامت، برای شهروندی اقدام کند اما باید هر سال بیش از 6 ماه در یونان زندگی کند و در امتحان زبان یونانی قبول شود.

ارزش ملک در یونان به علت بحران اقتصادی تا 50 درصد کاهش داشته است اما اکنون نشانه هایی از ثبات قابل مشاهده است. بسیاری از سازندگان بنا در یونان معتقد هستند که تقاضا برای خرید املاکی که امکان اجاره در روزهای تعطیلات برای آنها وجود دارد و منظره خوبی دارند، بالا است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به یونان از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک

مهاجرت به اروپا از طریق برنامه اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری آنچه سرمایه گذاران ترکیه را به برنامه اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری جذب می کند آیا سرمایه گذاری در املاک یونان سودآور است؟ اقامت یونان در مقایسه با اقامت پرتغال: کدام یک توجیه اقتصادی بیشتری دارد؟ قیمت املاک در یونان از آغاز سال 2018 رو به افزایش است مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک 15 دلیل برای سرمایه گذاری در یونان سوالات متداول در مورد اقامت یونان ویزای طلایی یونان: ارزان ترین برنامه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در اروپا اگر پول دارید، ویزا می گیرید؛ مقامات یونانی به دنبال سرمایه گذاران در میان پناهندگان سوری شهروندی از طریق سرمایه گذاری چیست؟ مهاجرت سرمایه گذاری کشورهای مختلف دریافت ویزای طلایی از طریق خرید ملک در کدام کشورهای اروپایی امکان پذیر است؟

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش