برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال، بالاترین رتبه را به خود اختصاص داد

برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال، بالاترین رتبه را به خود اختصاص داداین گزارش به عنوان استاندارد جهانی برای سنجش جذابیت برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری شناخته شده و هر ساله توسط موسسه Henley & Partners منتشر می گردد.

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال


طبق گزارش سال 2017-2018 در باره بهترین برنامه های اقامت از طریق سرمایه گذاری موسسه Henley & Partners، برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال رتبه اول را به خود اختصاص داده است. این گزارش به عنوان استاندارد جهانی برای سنجش جذابیت برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری شناخته شده و هر ساله توسط موسسه Henley & Partners منتشر می گردد. سی و چهارمین گزارش برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، یک تحلیل سیستماتیک و ارزیابی جامع از برنامه های مهاجرتی در جهان را فراهم آورده است. این برنامه ها توسط یک هیئت متشکل از کارشناسان مستقل – از جمله وکلا و مشاوران مهاجرت و شهروندی، اقتصاددانان، کارشناسان ریسک، محققان دانشگاهی و سایر متخصصین – و با در نظر گرفتن طیف وسیعی از عوامل موثر در اینگونه برنامه ها، مورد ارزیابی قرار گرفته اند. نتیجه حاصل از این تحقیقات یک دید کلی از صنعت مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و یک رتبه بندی از برنامه های موجود در این رابطه می باشد.

دکتر Christiann H. Kalin کارشناس حقوق بین المللی مهاجرت و شهروندی و رییس گروه Henley & Partners می گوید: "انتشار گزارش بر برنامه های اقامت و تابعیت دنیا در حال حاضر ابزاری ضروری می باشد، نه تنها برای افرادی که علاقمند به اخذ اقامت یا شهروندی جایگزین هستند، بلکه برای افرادی مانند مشاوران خصوصی، بانکداران خصوصی، و وکلا و همچنین برای دولت هایی که در حال اجرای چنین برنامه هایی هستند نیز بسیار مفید می باشند."

برنامه های اقامت از طریق سرمایه گذاری: پرتغال همچنان در صدر است

برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال برای سومین سال متوالی به عنوان بهترین برنامه اقامت از طریق سرمایه گذاری جهان با امتیاز 79 از 100 شناخته شد. رتبه دوم به برنامه اتریش (با امتیاز 78 از 100) تعلق داشته و آخرین جایگاه متعلق به برنامه اقامت بلغارستان می باشد.

20 برنامه اقامت از طریق سرمایه گذاری بررسی شده در این گزارش، بر اساس 10 شاخص ارزیابی شده اند، این فاکتور های عبارتند از: اعتبار، کیفیت زندگی، رژیم مالیاتی، دسترسی بدون ویزا، زمان بررسی پرونده و کیفیت بررسی پرونده، سازگاری، نیازمندی های مالی، هزینه های کلی، مدت زمان مورد نیاز برای اخذ شهروندی، و شرایط اخذ شهروندی.

علاقه رو به رشد به برنامه های اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری

همانطور که دکتر Kalin توضیح می دهد، نیاز به یک ابزار به عنوان مرجع و ارزیاب برنامه های این چنینی، مانند گزارش ارزیابی گروه Henley & Partner، نشانگر رشد قوی صنعت مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در سال های اخیر می باشد. "علاقه به این صنعت در طول دهه گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است و ما پیش بینی می کنیم که این روند ادامه پیدا خواهد کرد، در واقع، ما در این در کنفرانس جهانی اقامت و شهروندی در هنگ کنگ، شاهد مشارکت بیش از 40 کشور هستیم."

این رویداد سالیانه تبدیل به بزرگترین و مهمترین کنفرانس های مرتبط با مهاجرت از طریق سرمایه گذاری جهان شده است. این رویداد میزبان روسای جمهور، نخست وزیران، مقامات ارشد دولتی، دانشگاهیان برجسته، متخصصان این صنعت، و همچنین رسانه ای مالی و تجاری بلند پایه می باشد. طبق گفته دکتر Kalin، کنفرانس امسال فرصت مشارکت و معرفی ایده های پیشرو در روند رو به رشد برنامه های اقامت و تابعیت از طریق سرمایه گذاری را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد.

سخنرانان اصلی این کنفرانس شامل؛ مفسر مالی جیم راجرز، که نامی آشنا در صنعت مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است، می باشد که قصد دارد در رابطه با روند و مسائل مرتبط به شهروندی جهانی و سرمایه گذاری سخنرانی ایراد کند. نخست وزیر مالتا دکتر Joseph Muscat در رابطه با مزایای برنامه  اقامت از طریق سرمایه گذاری مالتا برای سرمایه گذاران آسیایی صحبت خواهد کرد.Gaston Brown نیز در رابطه با چالش های تغییرات آب و هوایی و اینکه چگونه برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری می توانند به حل این بحران کمک کنند به سخنرانی خواهد پرداخت. پروفسور دکتر Dimitry Kochenov در مورد آخرین تحقیقات گروه Henley & Partners صحبت خواهد کرد – شاخص کیفیت تابعیت Kochenov – و ایکه چگونه کیفیت تابعیت منجر به جهت گیری حرکت استعداد ها و تجارت می گردد. John Wong رییس بخش خدمات خصوصی مشتریان شرکت PwC در چین و هنگ کنگ، نیز به شرح آخرین دانسته ها در برنامه ریزی های مالیاتی برای مشتریان خصوصی چینی خواهد پرداخت.

در خاتمه دکتر kalin اظهار داشت که: "پیرو موفقیت بی سابقه این رویداد طی سالهای گذشته، ما انتظار داریم که کنفرانس های آتی فراگیر تر و تاثیر گذارتر نیز بشوند."
برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.
 

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش