6 مزیت اساسی سرمایه گذاری در قبرس از طریق خرید ملک در این کشور اروپایی

6 مزیت اساسی سرمایه گذاری در قبرس از طریق خرید ملک در این کشور اروپاییآیا تابحال رویای داشتن یک ویلا در کنار ساحل را داشته اید؟ البته که اینطور است قبرس برای جامه عمل پوشاندن به این رویای شما گزینه های استثنایی می باشد. محبوبیت بازار املاک و مستغلات قبرس در سالهای اخیر گواهی بر این ادعا است.

تابعیت و پاسپورت قبرس

آیا تابحال رویای داشتن یک ویلا در کنار ساحل را داشته اید؟ البته که اینطور است ...

قبرس برای جامه عمل پوشاندن به این رویای شما گزینه ای استثنایی می باشد. محبوبیت بازار املاک و مستغلات قبرس در سالهای اخیر گواهی بر این ادعا است. 9 ماه در سال روزهای آفتابی، آب و هوای عالی، وضعیت بازار فوق العاده و برنامه های جذاب مهاجرتی برای مالکین ملک در قبرس (به شرط اینکه ملک آنها با نیازمندی های این برنامه ها هماهنگی داشته باشد)، درک این مسئله که چرا این همه خواهان خرید ملک و نقل مکان به قبرس هستند را آسان می کند. در ادامه به اختصار به برخی از مزیت های این جزیره زیبای مدیترانه ای می پردازیم:

قبرس مکانی فوق العاده برای تعطیلات بوده وگردشگرهای بسیاری به آن سفر می کنند

سواحل شنی این جزیره زیبا، آب و هوای آن ایده آل و مردمانش  مهمان نواز و مهربان می باشند. این ویژگی ها که به جذب سالیانه صدهاهزار گردشگر به قبرس کمک می کنند، برای افرادی که دنبال خانه ای خارج از کشور خود می باشند هم جذاب هستند. تصور زندگی در این جزیره نزدیکی بسیار به رویایی دارد که همگی ما در سر می پرورانیم، محیطی زیبا و آرامش بخش در ساحل مدیترانه.

 آب و هوای مطلوب، روزهای آفتابی 

قبرس مکانی دلخواه برای افرادی است که از برف و هوای سرد در بیشتر طول سال خسته شده اند. آقتاب درخشان و سواحل این جزیره مامن بسیاری از افراد است که به توصیه پزشک خود از فواید تابش آفتاب و خواص درمانی آب دریا برای درمان ناخوشی های خود بهره می برند.

 یکی از پایین ترین نرخ های ارتکاب جرم در اروپا 

 همه ما می خواهیم در مکانی امن زندگی کنیم و مطمئنم که شما هم همین عقیده را دارید. اگر به دنبال سبک زندگی آرام و با آسایش هستید، قبرس با یکی از پایین ترین نرخ های ارتکاب جرم در اروپا بازهم گزینه ای مناسب برای شما می باشد.

  گزینه های ملکی لوکس فراوان

 اگر به دنبال خرید یک ویلای لوکس ساحلی هستید، یافتن آن در قبرس بسیار آسان است. شما می توانید ملک مورد نظر خود را با توجه به نیازها و بودجه تان و در مکان مورد نظر خود پیدا کنید زیرا که طی سال های اخیر ساخت و ساز در این جزیره رشد چشمگیری داشته و تنوع املاک ساخته شده طبق استانداردهای ایمنی و رفاهی روز بسیار بالا است. فقط کافی است که بودجه خود را مشخص کرده و تصمیم بگیرید چه منظره ای باب طبع شما است؛ کوه یا دریا؟ مسافت ها در قبرس خیلی کم اند و لازم نیست حتی بعد مسافت را در پروسه تصمیم گیری خود در نظر بگیرید. کافی است بدانید که فاصله منطقه کوهستانی قبرس از ساحل دریا تنها 30 دقیقه است.

اگر تابعیت غیر اروپایی دارید، می توانید از برنامه های مهاجرتی که دولت قبرس برای غیراروپایی ها ارائه کرده است بهره مند شوید

 این برنامه ها به شما این فرصت را می دهند تا به طور دائم در جزیره زندگی کنید، به این شرط که ملکی با قیمت حداقل 300,000 یورو به اضافه VAT(مالیات بر ارزش افزوده) خریداری کرده باشید. همینطور، شما می توانید با سرمایه گذاری 2 میلیون یورو در خرید ملک، شهروندی اروپایی (و یک پاسپورت اروپایی) به دست آورید که برابر است با حق زندگی نه تنها در خود جزیره بلکه در هر کشور دیگر عضو اتحادیه اروپا. پاسپورت قبرس به عنوان یک کشور اروپایی همچنین به شما آزادی حرکت بسیار بالایی خواهد. هر دو این گزینه ها در حال حاضر از بهترین های نوع خود در دنیا می باشند.

می توانید ملکی خریده و آن را اجاره دهید

 این کار راهی برای سرمایه گذاری در املاک قبرس و کسب درآمد همزمان است. این ایده خوبی در مکان های محبوب است تا بیشتر از سرمایه گذاریتان کسب کنید. شما می توانید ملک خود را برای چندین سال اجاره دهید تا زمانی که بخواهید به جزیره نقل مکان کنید و خود در آنجا زندگی کنید. یا اینکه می توانید ملک خود را به صورت کوتاه مدت به گردشگران بیشماری که هر ساله از این جزیره دیدن می کنند اجاره دهید که بازهم منبع درآمدی قابل توجه می باشد.

سرمایه گذاری در املاک قبرس راهی ایده آل برای بهترین استفاده از پول تان در بهترین شرایط ممکن است. این جزیره مکانی ایده آل برای زندگی و کار به همراه فرصت های تجاری بسیار بوده و همچنین فرصتی تکرار نشدنی برای افرادی است که تنها به دنبال آرامش و لذت بردن از زندگی هستند.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت قبرس یا اقامت قبرس با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.

 
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش