با اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری، وارد دنیای بیت کوین و بلاک چین شوید

با اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری، وارد دنیای بیت کوین و بلاک چین شویدمالتا در دنیای بلاک چین و بیت کوین پیشگام است و استارتاپ ها و شرکت های فناوری مالی را از سراسر دنیا به خود جذب می کند. مالتا برای رسیدن به ثروت بر خلاقیت تکیه کرده است و وجود شرکت های زیاد فناوری های کامپیوتری و بیت کوین در مالتا برای افرادی که در این زمینه ها فعال هستند زمینه های شغلی فراوانی فراهم می کند.

اقامت مالتا سرمایه گذاری مالتا


مالتا در  دنیای بلاک چین و بیت کوین پیشگام است و استارتاپ ها و شرکت های فین تک (فناوری مالی) را از سراسر دنیا به خود جذب می کند. شما با اخذ اقامت سرمایه گذاری مالتا وارد دنیای بلاک چین و بیت کوین می شوید.

 سواحل زیبا، آثار باستانی، و حالا بیت کوین - مالتا کشوری است که سعی دارد شرایط قدیمی را حفظ کند و در عین حال پذیرای موقعیت های جدید باشد.

مالتا که در دریای مدیترانه بین ایتالیا، تونس و لیبی قرار دارد، در طول تاریخ، تحت حکومت روم شرقی، اعراب، اسپانیا، فرانسه و انگلستان بوده و در نهایت در سال 1964 استقلال خود را بدست آورده است.

این جزیره کوچک با پیروی از سیاست بی طرفی از صلح نسبی پس از استقلال کشور بهره می برد.

در سال 1989، مالتا میزبان جورج بوش، رئیس جمهور ایالات متحده  و میخائیل گورباچف، رهبر اتحاد شوروی بود. آنها در مالتا به توافق رسیدند تا جنگ سرد را پایان دهند. بوش گفت: " ما  می توانیم شاهد صلحی بادوام باشیم  و رابطه غرب و شرق را به یکی از همکاری های پایدار تبدیل کنیم. این همان آینده ای است که من و رهبر گورباچف در اینجا یعنی مالتا آغاز می کنیم."

پس از جنگ جهانی دوم، اقتصاد این کشور در بحران جدی بود اما پس از جلسه ای در مالتا که بین جورج بوش و میخائیل گورباچف در مالتا پس از سقوط دیوار برلین تشکیل شد، اقتصاد به صورت اساسی رشد کرد.

" این کشور در بردارنده منابع طبیعی نسبتا کم است، 20 درصد از غذایش را تولید می کند و هیچ منبع انرژی ندارد."

از دهه 90، مالتا برای رسیدن به ثروت بر خلاقیت تکیه کرده است و وجود شرکت های زیاد تکنولوژی و فناوری های کامپیوتری و بیت کوین در مالتا برای افرادی که در این زمینه ها فعال هستند زمینه های شغلی فراوانی فراهم می کند.  همچنین هر ساله 1.7 میلیون توریست به این جزیره جذب می شوند و فرصت های شغلی در صنعت توریسم نیز در مالتا فراوان است.

 این کشور در صنعت بازی های کامپیوتری به صورت آنلاین نیز پیشتاز است که در حال حاضر، 12 درصد از تولید ناخالص داخلی مالتا را تشکیل می دهد. مالتا همچنین یکی از مقاصد مهم برای استارتاپ های بازی های الکترونیکی است.

ورود به بلاک چین

با آغاز ابتکار سیلیکون والتا، نخست وزیر جوزف موسکات به دنبال این است که موقعیت مالتا را  به عنوان رهبر اتحادیه اروپا در جهان دیجیتالی تثبیت کند. موسکات گفت: " ما باید در پذیرفتن بلاک چین و بیت کوین، پیشتاز باشیم."

دولت مالتا در ماه اکتبر با هدف تسهیل تجارت در جزیره، متعهد شد تا استراتژی بلاک چین خود را تولید کند. به گفته سیل ویو شمبری، وزیر پارلمانی خدمات مالی ، اقتصاد دیجیتال و ابداع در مالتا، " این دولت در حال حاضر مشغول ابداع استراتژی بلاک چین ملی است که کشور را برای داشتن چارچوب قانونی قوی برای این بخش رهبری می کند که استفاده از تکنولوژی بلاک چین را در ارائه اپلیکیشن های جدید برای بازار تسهیل می کند و در نتیجه زندگی را برای افراد زیادی آسان تر می کند."

مالتا همچنین مالیات های سخاوتمندانه ای را برای کسب و کار های بلاک چین در نظر می گیرد تا این کسب و کار ها فرصتی برای شکوفایی داشته باشند.

با این وجود، این مسئله بدون انتقاد نخواهد بود. به گفته جاناتن گالی، بنیان گذار بیت مالتا- سیستم تبادل بیت کوین این کشور- مالتا مکان مناسبی برای تجارت با بیت کوین نبوده است. در حالی که گالی بر این باور است که ابتکارات بلاک چین این دولت به صورت کلی مثبت است، گفت: " به صورت کلی باید به رمز ارز توجه بیشتری شود. کسانی که به دنبال استفاده منظم از رمز ارز هستند، نباید زیاد صبر کنند."

حامیان رمز ارز در مالتا، جلسات و کلاس های بحث و تبادل نظر را به منظور توسعه جامعه رمز ارزی ، تشکیل می دهند.

پس از شکست اولین دستگاه ATM بیت کوین مالتا، کوئیکلتز که یک شرکت املاکی است و موسس آن استیو مرسیکا است، با هدف گسترش خدمات به چند منطقه دیگر در این جزیره، یک دستگاه ATM بیت کوین در اداره مرکزی این شرکت نصب کرد.

علاوه بر این، دو تاجر جوان از شرکت ایواجا، سعی در نصب یک دستگاه ATM جدید برای افراد علاقه مند به رمز ارزی دارند.

در حالی که بیت کوین و بلاک چین به کلمات بسیار رایجی در سراسر جهان تبدیل شده اند، مالتا ممکن است جزء اولین کشورهایی باشد که استفاده از بیت کوین و بلاک چین را آغاز کرده است.

با وجود این که دولت محیط مناسبی برای استارتاپ های آینده نگر فراهم کرده است، مالتا هنوز در حیطه رمز ارزی عقب است.

 متقاعد کردن شهروندان معمولی مالتا برای استفاده از ارز دیجیتالی نیز گامی مهم به شمار می رود.

اگر مالتا از فرصت هایش به درستی استفاده کند، در این صورت، آرزوی سیلیکون والتا به حقیقت می پیوندد.


*مالتا نام سیلیکون والتا(Silicon Valletta)  را از سیلیکون ولی (Silicon Valley) گرفته است. سیلیکون ولی محلی در آمریکا است که بسیاری از شرکت های انفورمایتک مانند گوگل، سامسونگ، نوکیا و ... در آن جا قرار دارند. مالتا امیدوار است که به چنین محلی در حوزه دریای مدیترانه تبدیل شود و در این راه در منطقه پیشگام بوده است. 

*بلاک چین سیستم دیجیتالی اطلاعات و گزارش ها است که امکان تغییر یا حذف اطلاعات ثبت شده در آن وجود ندارد و این اطلاعات بین تمامی اعضا به اشتراک گذاشته می شود.  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت مالتا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش