برنامه استارتاپ ویزا: مسیری جایگزین به سوی کانادابرنامه استارتاپ ویزای کانادا در نظر دارد تا کارآفرینان مهاجر خلاق را جذب کند، شغل هایی را ایجاد کند و به رشد اقتصادی در کانادا سرعت ببخشد. این برنامه یکی از اولین برنامه هایی است که اقامت دائمی را بلافاصله و بدون هیچ شرط به کارآفرینان مهاجر ارائه می دهد.

برنامه استارتاپ ویزا: مسیری جایگزین به سوی کانادا

اقامت-کانادا


برنامه استارتاپ ویزای کانادا در نظر دارد تا کارآفرینان مهاجر خلاق را جذب کند، شغل هایی را ایجاد کند و به رشد اقتصادی در کانادا سرعت ببخشد. این برنامه یکی از اولین برنامه هایی است که اقامت دائمی را بلافاصله و بدون هیچ شرط به کارآفرینان مهاجر ارائه می دهد. این کارآفرینان تنها باید توسط یکی از سازمان های تعیین شده ی بخش خصوصی  انتخاب شوند و توسط سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا تایید شوند.

در حقیقت، برنامه استارتاپ ویزا، کارآفرینان مهاجر را با سازمان های بخش خصوصی که تجربه کار با استارتاپ ها را دارند، مرتبط می سازد. این سازمان های تعیین شده، Venture Capital Funds (سرمایه تحت ریسک)، Angel Investors Groups(سرمایه گذار فراهم کننده کمک مالی و یاری دهنده) و Business incubators ( انکوباتور ها) هستند. هرکدام از این سه گروه سازمانی، برای تعیین قبولی کارآفرینان و صدور نامه های گواهی های حمایتی، معیار های خاص خودشان را دارند. ایده های خلاقانه برای کسب و کار  معمولا باید در یکی از این حیطه ها قرار گیرد: بیوتکنولوژی و فارماکولوژی، تجارت و محصولات مصرفی، ارتباطات و رسانه، الکترونیک، انرژی، محصولات صنعتی، فناوری اطلاعات، تولید، پزشکی و سلامت.

الزامات برنامه استارتاپ کانادا بسیار واضح است:

-متقاضی باید در تمام مهارت های  خواندن، نوشتن، گوش دادن و سخن گفتن به زبان انگلیسی یا فرانسه، حداقل سطح CLB5 داشته باشد.

-متقاضی همچنین باید بودجه کافی برای اقامت خود و خانواده اش را داشته باشد.

-متقاضی باید از یکی از سازمان های تعیین شده تعهد داشته باشد که آن سازمان از ایده تجاری متقاضی تا مرحله توسعه حمایت می کند.

-متقاضی باید کسب و کاری راه اندازی کند که شامل این موارد باشد:

      الزام تملک- متقاضی باید به تنهایی 10 درصد یا بیشتر از حق رای و با سازمان تعیین شده، 50 درصد یا بیشتر از حق رای را داشته باشد.

    اجرا در کانادا- متقاضی باید کسب و کاری داشته باشد که در کانادا آن را به صورت فعال مدیریت می کند، قسمت اساسی فعالیت هایش در کانادا باشد و نهایتا در کانادا رسما به ثبت برسد. البته اگر این کسب و کار موفق نشود و یا متقاضی تصمیم بگیرد ادامه ندهد، اقامت دائم بدست آمده از بین نمی رود.

با این وجود، برخی از این شرکت های تعیین شده ممکن است به الزامات اجباری برنامه، معیارهای شخصی خود را هم اضافه کنند: کسب و کار هایی که به مرحله ای از رشد رسیده اند و یا IP(حق مالکیت) دارند، متقاضیانی که در وهله اول از برنامه تسریع کننده استارتاپ با موفقیت بیرون آمده اند، متقاضیانی که تنها در زمینه های خاصی، ایده های تجاری دارند، ...

بنابراین، پروسه درخواست در برنامه استارتاپ کانادا برای کارآفرین مهاجری که علاقمند به دریافت اقامت دائمی است به صورت خلاصه به این شکل است:

-متقاعد کردن سازمان های تعیین شده- متقاضی باید با یک سازمان  از هرکدام از سه گروهی که قبلا به آن اشاره شد، در ارتباط باشد.

-درخواست های مهاجرتی- متقاضی از طریق پرکردن فرم های مناسب و جمع آوری مدارک مرتبط که شامل نامه حمایتی از سازمان تعیین شده و نتایج آزمون های زبان است، شروع به آماده کردن درخواست مهاجرت استارتاپ ویزای خود برای اقامت دائم می کند. در برخی موارد می شود همزمان برای اجازه کار مخصوص استارتاپ ویزای کانادا درخواست داد تا متقاضی بتواند به کانادا برود، کسب و کار را تاسیس کند و  توسعه شرکت را قبل از دریافت اقامت دائمی آغاز کند.

-ارزیابی سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا - بر مبنای الزامات اجباری استارتاپ ویزای کانادا و دستور العمل های اجرایی مرتبط، سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا، پرونده متقاضی را ارزیابی می کند. این سازمان، به خصوص در مواردی که مجوز کار برای کار در کسب و کار بدست آمده است، می تواند درخواست گزارش جدید از فعالیت و توسعه کسب و کار بدهد تا جدیت تلاش متقاضی در کانادا را ارزیابی کند. علاوه بر این، اگر افسر مربوطه نیاز به نظرات یک شخص سوم آشنا به موضوع داشته باشد، سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا می تواند در خواست بررسی دوباره پرونده توسط شخص دیگری را بدهد. اقامت دائمی در نهایت توسط یک متقاضی موفق دریافت می شود و او حق زندگی و کار در آن کسب و کار در کانادا  را بدست می آورد و از مزایای اجتماعی کانادا برای تحصیلات فرزند و خدمات پزشکی لذت می برد. سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا در حال حاضر، زمان پردازش از زمان ارائه درخواست اقامت دائمی تحت برنامه استارتاپ ویزای کانادا را 14 ماه تخمین می زند.

برنامه استارتاپ ویزای کانادا نشان دهنده خواست و نظر سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا است. با ارتقای هزینه ها و مالیات های تجاری کم کانادا، برتری در تحقیقات و ابداعات و کیفیت بالای زندگی، این سازمان به برنامه اقتصادی مهاجرت در سراسر جهان می پیوندد که بر انتخاب سریع، ایمن و درست مهاجران تمرکز دارد. این برنامه دارای پتانسیل برای رشد اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی برای همه کانادایی ها است.


برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ اقامت دائم کانادا از روش برنامه استارت آپ با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


مطالب مرتبط با برنامه استارتاپ ویزا: مسیری جایگزین به سوی کانادا

برنامه استارتاپ ویزا: مسیری جایگزین به سوی کانادا اقامت کانادا از طریق برنامه استارت آپ آیا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری آینده ای در کانادا دارد؟ مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی حذف شرط اسپانسرشیپ دو ساله خانواده توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا افزایش سن فرزند وابسته در پرونده های مهاجرتی کانادا سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017 مزایای کاری و تفریحی برنامه سرمایه گذاری استان منیتوبا دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک سرمایه گذاران به برنامه های استانی کانادا روی می آورند مهاجرت به کانادا با برنامه های استانی، منیتوبا یا آنتاریو مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود احمد حوسن: وزیر جدید اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری در منیتوبا و مبلغ وثیقه کودکان آینده ی ما هستند گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک نقاط قوت و ضعف مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟ کانادا اصلاح سن فرزندان وابسته را پیشنهاد می کند کبک یا آمریکا؛ یک مقایسه عمیق برنامه های ویزای سرمایه گذاری برتر جهان آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟ اخذ شهروندی و پاسپورت کانادا کانادایی ها خواستار جذب مهاجر بیشتر هستند چگونه از اقامت در کانادا انصراف دهیم و همچنان شهروند کانادا باقی بمانیم افراد مقیم دائم آمریکا (دارنده گرین کارت) و افراد مقیم دائم کانادا (دارنده کارت PR) هر کدام چه تعهداتی دارند و کدام ملزم هستند مالیات بر درآمد خارجی پرداخت کنند؟ بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد در مورد برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدانیم چه استان هایی مقصد بیشترین مهاجرین سرمایه گذاری در کانادا بوده اند؟ چه کشورهایی بیشترین تعداد مهاجرین به کانادا را دارند؟ وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک نگاه/ مقایسه برنامه ی استان های مختلف کانادا جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا آمریکا یا کانادا؛ کدام کشور بهترین برنامه مهاجرت سرمایه گذاری را دارد؟ خبر کبک بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبک بازگشایی برنامه کبک اقامت دائم برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در کانادا اقامت داِئم و فوری برای همسران کانادایی ها تغییرات قانون شهروندی کانادا کانادا تمایل به جذب کدام مهاجران دارد؟ ویزای تحصیلی کانادا آمریکا و کانادا؛ مقصدهای نخبگان مهاجر ایرانی اقامت در کانادا پس از تحصیل

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش