اقامت دائم مالتا جایگزین برنامه اقامت دائم مجارستان

اقامت دائم مالتا جایگزین برنامه اقامت دائم مجارستانبرنامه اقامت دائم مجارستان از محبوبیت بالایی برخوددار بود اما در حال حاضر این برنامه به حالت تعلیق در آمده و تنها کشور اروپایی که در همان ابتدا اقامت دائم و مادام العمر اعطا می کند کشور مالتا است. مالتا در مدت حدود 6 ماه به متقاضی اصلی، همسر، فرزندان وابسته مجرد تا هر سنی و حتی پدر و مادر، اقامت دائم اعطا می کند.

اقامت دائم مالتا جایگزین برنامه محبوب اقامت دائم مجارستان

مجارستان در سال های 2013 تا 2017، اوراق قرضه اقامت را به 6,538 ذینفع خارجی از طریق برنامه اوراق قرضه اقامت فروخت. این برنامه در 31 مارس 2017 بسته شد. برنامه اوراق قرضه مجارستان نیازمند سرمایه گذاری  300,000یورو در اوراق قرضه بود که بعد از 5 سال به شخص برگردانده می شد و سرمایه گذاران در 6 ماه مجوز اقامت دائمی مجارستان را بدست می آوردند.

به گزارش ژورنال بوداپست بیزینس ، نزدیک به 20,000 نفر (شامل اعضای خانواده)، اقامت دائمی را از طریق برنامه اوراق قرضه اقامت مجارستان بدست آوردند.

طبق اطلاعات بدست آمده از روزنامه مگیار نمزت، 6,538 شهروند خارجی، مجوز اقامت دائمی و 47 مجوز اقامت (برای اقامت طولانی مدت اقدام نکرده بودند) را در مجارستان بدست آوردند. 13,300 مهاجر دیگر، اقامت دائمی را با هدف جمع شدن دوباره خانواده در یک جا بدست آوردند. در کل، رقم رسمی تعداد مشارکت در برنامه اوراق قرضه اقامتی، 19,885 نفر بود.

هنوز مشخص نیست که برنامه اوراق قرضه دوباره در آینده پس از انتخابات مجارستان شروع به کار می کند یا خیر.


اقامت-دائم-مالتادر حال حاضر این برنامه به حالت تعلیق در آمده و تنها کشور اروپایی که در همان ابتدا اقامت دائم و مادام العمر اعطا می کند کشور مالتا است. مالتا با خرید اوراق قرضه به مبلغ 250 هزار یورو در مدت حدود شش ماه به متقاضی اصلی، همسر، فرزندان وابسته مجرد تا هر سنی و حتی پدر و مادر، اقامت دائم و مادام العمر اعطا می کند. به عنوان ارزانترین برنامه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری، تنها برنامه در اتحادیه اروپا که اقامت دائم می دهد، مشمول شدن فرزندان تا هر سنی و خیلی مزایای دیگر برنامه اخذ اقامت مالتا یکی از محبوبترین برنامه های اخذ اقامت و تنها برنامه اخذ اقامت دائم است و میزان استقبال و محبوبیت این برنامه حتی از برنامه مجارستان هم بیشتر خواهد بود.


برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذ اقامت دائم مالتا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.
مطالب مرتبط با اقامت دائم مالتا جایگزین برنامه اقامت دائم مجارستان

چرا اقامت مالتا؟ اقامت دائم مالتا جایگزین برنامه اقامت دائم مجارستان مالتا یک خانه دوم محبوب در میان سرمایه گذاران غیر اروپایی اخذ اقامت مالتا ارزانترین روش اخذ اقامت اروپا زندگی در مالتا سوالات متداول درباره برنامه اقامت دائم سرمایه گذاری مالتا و پاسخ به آنها پیشگامی مالتا در دنیای بلاک چین و بیت کوین برنامه اقامت مالتا در سال اول اجرا 440 متقاضی داشت مدیر اجرایی برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری: برنامه اقامت مالتا به مرز 800 متقاضی رسید مزایای زندگی در مالتا که با اخذ اقامت دائم مالتا بدست می آید اخذ اقامت مالتا کشوری با ریشه های باستانی و امکانات مدرن اخذ اقامت دائم مالتا - مالتا به عنوان یکی از بهترین کشورهای ارائه خدمات درمانی در جهان شناخته شد مراحل اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری مالتا در یک نگاه تغییر در چهره جزیره: مالتا در حال ساختن آینده قیمت های بازار املاک و مستغلات مالتا به سرعت در حال رشد می باشند برنامه اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری: مزایا، هزینه، و جزییات برنامه ی اقامت مالتا در اولین سال راه اندازی 440 درخواست را جذب کرد والتا Valetta، پایتخت مالتا آمار و ارقامی در مورد مالتا مالتا ، جواهر پنهان مدیترانه چرا مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری، بهترین نوع مهاجرت در اروپا است؟ چرا مالتا توانسته تا این حد در جذب مهاجران سرمایه گذاری موفق باشد؟ پاسخ به مهم ترین سوالات علاقه مندان به برنامه بسیار محبوب اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری اخذ اقامت دائم مالتا زندگی در مالتا اقتصاد در مالتا مراقبت های بهداشتی در مالتا کشور مالتا اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری آب و هوای مالتا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش