سفر بدون ویزا به کشور روسیه با پاسپورت دومینیکا امکان پذیر شد

سفر بدون ویزا به کشور روسیه با پاسپورت دومینیکا امکان پذیر شددولت روسیه اعلام کرده است که یک توافقنامه سفر بدون ویزا با دومینیکا امضا کرده است که به شهروندان روسیه و دومینیکا اجازه می دهد به کشور یکدیگر سفر کنند و حداکثر 3 ماه در آنجا حضور داشته باشند .

پاسپورت دومینیکا

دولت روسیه اعلام کرده است که یک توافقنامه چشم پوشی از ویزا با دومینیکا امضا کرده است که به شهروندان روسیه و دومینیکا اجازه می دهد به کشور یکدیگر سفر کنند و حداکثر 3 ماه در آنجا اقامت داشته باشند .

طبق اعلان رسمی در وبسایت کابینه روسیه، پیش نویس این توافقنامه، به دارندگان پاسپورت معتبر روسیه که شامل پاسپورت های خدمات و دیپلماتیک است و شهروندان دومینیکا که دارای پاسپورت های معمولی، خدمات و دیپلماتیک هستند، اجازه می دهد تا به کشور یکدیگر سفر کنند اما مدت اقامتشان نباید از 90 روز در هر دوره 180 روز بیشتر شود. بنابراین، دارندگان پاسپورت دومینیکا، دسترسی بدون ویزا به روسیه دارند.

از زمانی که نخست وزیر دومینیکا، روزولت اسکریت، اعلام کرد که در مراحل نهایی مذاکره برای توافقنامه های چشم پوشی از ویزا با روسیه و امارات متحده عربی است و همچنین به دنبال توافقنامه مشابه با چین است، 3 ماه می گذرد.

با وجود این که توافقنامه سفر بدون ویزا با روسیه امضا شد، هنوز هیچ خبری از این توافقنامه با دو کشور دیگر نیست. با این وجود، دومینیکا اعلام کرده است که سفارت و کنسولگری خود را در امارات متحده عربی افتتاح کرده است.

اضافه شدن روسیه در لیست طویل کشور های بدون ویزا، امتیاز بسیار خوبی برای دومینیکا در نظر گرفته می شود.
برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت دومینیکا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش