اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری، ارزانترین روش اخذ اقامت اروپا

اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری، ارزانترین روش اخذ اقامت اروپااخذ اقامت مالتا بسیار سریع است و از ارزانترین روش های دریافت اخذ اقامت اروپا می باشد. زبان رسمی کشور مالتا انگلیسی است و فرزندان تا هر سنی در پرونده شامل می شوند و اقامت مادام العمر مالتا را بدست می آورند. همچنین والدین متقاضی هم می توانند اقامت دائم مالتا را کسب نمایند. کارت اقامت مالتا امکان سفر بدون ویزا در کل حوزه شنگن را فراهم می آورد.

اقامت مالتا سرمایه گذاری مالتا


برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری تنها برنامه ای است که در ابتدای درخواست، اقامت دائم و مادام العمر اعطا می کند، همه دیگر کشور های اروپا ابتدا اقامت موقت ارائه می دهند و معمولا بعد از پنج سال با رعایت شرط حضور فیزیکی و امتحان زبان و ... می توان اقامت موقت را به دائم تبدیل کرد. از این نظر مالتا در کل اروپا بی رقیب است.

  1. اقامت سرمایه گذاری مالتا یکی از ارزان ترین روش های گلدن ویزا یعنی اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری می باشد. تنها با پرداخت بلاعوض 160 هزار یورو می توان اقامت مالتا را برای همه اعضا خانواده کسب کرد.

  2. حتی یک روز شرط حضور فیزیکی برای حفظ اقامت دائم مالتا وجود ندارد.

  3. دارندگان کارت اقامت مالتا می توانند برای همه عمر در مالتا کار و زندگی کنند.

  4. دارندگان کارت اقامت مالتا بدون نیاز به درخواست ویزا می توانند در حوزه شنگن آزادانه سفر کنند.

  5. برنامه اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری تنها برنامه ای است که فرزاندان مجرد تا هر سنی می توانند با پدر و مادر خود در یک پرونده شامل شوند.

  6. می توان برای پدر و مادر هم درخواست کارت اقامت دائم مالتا را داد.

  7. زبان رسمی کشور مالتا زبان انگلیسی است که موقعیت ممتازی از نظر کار و بیزینس برای این کشور به وجود آورده است.

  8. کشور مالتا زیبا و رویایی و پیشرفته است.

  9. مالتا هم عضو حوزه شنگن است و هم اتحادیه اروپا.

  10. برنامه اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری یکی از سریع ترین برنامه های اخذ اقامت اروپا است و تنها چند ماه به طول می انجامد.

شرایط درخواست  اقامت دائم مالتا و قیمت ها:

به منظور اخذ اقامت دائم مالتا باید همه پنج شرط زیر وجود داشته باشند:

1. سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه

متقاضی اصلی باید مبلغ 250,000 یورو اوراق قرضه دولتی خریداری کرده و به مدت پنج سال نزد دولت نگاه دارد و یا مبلغ 100,000 یورو بلاعوض پرداخت نماید. همچنین دیگر موارد (از جمله خرید و یا اجاره ملک) به ترتیبی که در ادامه توضیح داده خواهد شد باید وجود داشته باشند.

2. اجاره یا خرید ملک

علاوه بر خرید اوراق قرضه دولتی، متقاضیان باید به ارزش حداقل 270,000 یورو در مالتا ملک بخرد و یا  قرارداد 5 ساله ی اجاره ی ملک حداقل 10,000 یورو در سال منعقد کنند.

3. پرداخت هزینه دولتی

برای اینکه بتوان اقامت مالتا را از طریق سرمایه گذاری  به دست آورد، متقاضی اصلی باید مبلغ 30,000 یورو به دولت مالتا کمک کند که از این مبلغ 5,500 یورو در مرحله ی  درخواست و 24,500 یورو در مرحله ی تایید درخواست پرداخت می شود. مبلغ 5,000 یورو برای والدین، پدربزرگ و یا مادربزرگ که در لیست درخواست آورده شده اند نیز باید پرداخت شود.

4. برخورداری از سلامت جسمانی خوب

متقاضیان باید ثابت کنند که هیچ بیماری مسری و یا شرایط جسمانی که برای سیستم بهداشتی مالتا مشکل ساز شود را ندارند.

5.  درآمد

متقاضی باید درآمد سالانه اش که بیرون از مالتا به دست آورده است کمتر از 100,000 یورو نباشد و یا سرمایه ای بیشتر از 500,000 یورو داشته باشد.کیانوش محمودیبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورداخذ اقامت دائم مالتا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش