جذابیت برنامه اخذ اقامت سرمایه گذاری مالتا برای سرمایه گذاران غیر اروپایی

جذابیت برنامه اخذ اقامت سرمایه گذاری مالتا برای سرمایه گذاران غیر اروپاییبا توجه به اینکه سرمایه گذاری در مالتا از 200 تا 250 هزار یورو شروع می شود، و مقایسه این مقدار سرمایه با قیمت ملک در اکثر کشورهای توسعه یافته و یا در حال توسعه، می توان به راحتی دلیل محبوبیت این برنامه را در میان اتباع غیر اروپایی که علاقمند به اخذ اقامت اروپا می باشند، دریافت.

اقامت مالتا سرمایه گذاری مالتا


با توجه به اینکه در برنامه اخذ اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری، مبلغ سرمایه گذاری از 200 تا 250 هزار یورو شروع می شود، و با مقایسه این مقدار سرمایه با قیمت ملک در اکثر کشورهای توسعه یافته و یا در حال توسعه، می توان به راحتی دلیل محبوبیت این برنامه را در میان اتباع غیر اروپایی که علاقمند به اخذ اقامت اروپا می باشند، دریافت. لنس کوهن، متخصص املاک لوکس موسسه Seef Atlantic Seaboard اظهار می کند که مالتا به سرعت در حال تبدیل به یکی از پرطرفدارترین گزینه ها برا ی اخذ اقامت اروپا می باشد.

برای مثال هزینه خرید یک خانه لوکس در یک منطقه تفریحی برای گذراندن تعطیلات، تفاوت چندانی با میزان سرمایه مورد نیاز برای اخذ اقامت دائم مالتا ندارد. البته نباید فراموش کرد که مالتا هم یکی از مقاصد محبوب برای گردشگران تابستانی نیز می باشد، با در نظر گرفتن آب و هوا و سواحل مالتا این کشور هر ساله شاهد خیل عظیمی از گردشگران از سراسر دنیا است، پس اصلا به دور از ذهن نیست که بسیاری تصمیم می گیرند، که نه تنها یک خانه دوم برای گذراندن تعطیلات به دست آورند، بلکه بتوانند  از مزایای داشتن اقامت یک کشور اروپایی نیز بهره مند گردند.

مالتا کمتر از سه ساعت با لندن، و کمتر از دو ساعت با اروپا فاصله داشته، و فاصله آن از خاور میانه تنها 5 ساعت می باشد. آب و هوای آفتابی مدیترانه ای و سبک رندگی جزیره ای فوق العاده نیز از دیگر مزایای این جزیره زیبا می باشند. همچنین مالتا هم از معماری تاریخی غنی بهره برده است و هم بالاترین استانداردهای زندگی اروپایی را به مقیمان خود ارائه می دهد.

گزینه های ملک مالتا نیز بی نهایت متنوع هستند، از ویلاهای زیبا در ساحل مدیترانه گرفته تا آپارتمان های فوق لوکس که تحت استانداردهای بالای جهانی ساخته شده اند. با توجه به بازار رو به رشد و پررونق املاک و مستغلات در مالتا، و همچنین جذابیت توریستی این جزیره خرید ملک نه تنها به مالکان، خانه ای به دور از خانه شان اهدا می کند، بلکه سرمایه گذاری بسیار خوبی هم به حساب می آید، چه برای فروش درآینده، و چه برای  اجاره کوتاه مدت به گردشگران.

مالتا از سه جزیره تشکیل شده است، و یکی از مفرح ترین نقاط اروپا می باشد، همچنین سیستم مالیاتی این کشور برای شروع و یا گسترش تجارت و کسب و کار مناسب است. مالتا عضو کامل اتحادیه اروپا، منطقه یورو، و شنگن است و مزایای اقامت این کشور برای بسیاری از تجار و سرمایه گذاران ارزش بسیاری دارد.

تاریخ غنی و معماری خیره کننده، سواحل زیبا، خلیج های قایقرانی و بسیاری از جذابیت های دیگر به مالتا ماهیتی خیالی می بخشند. سبک زندگی دراین کشور بسیار کلان شهری بوده و زبان اصلی تجارت انگلیسی می باشد.

مالتا همچنین مقصدی ایده آل برای گذراندن تعطیلات تابستانی و یا مهاجرت است. مهاجران بسیاری در این کشور زندگی و کار می کنند و بنابراین بازار اجاره املاک در مالتا پررونق است. بسیاری از اتباع کشورهای اروپایی از جمله بریتانیا نیز در این کشور مالک خانه های ویلایی برای گذراندن تعطیلات خود می باشند. اتباع کشور های غیر اروپایی مانند خاور میانه و آفریقا نیز به طور روزافزون به جمع علاقمندان به خرید ملک در مالتا اضافه می شوند.

بالا رفتن تقاضا منجر به رشد قابل توجه بازار املاک و مستغلات در مالتا شده است. گزینه اخذ اقامت دائم مالتا از طریق خرید اوراق قرضه و خرید یا اجاره ملک نیز به این رشد کمک فراوان کرده است. البته باید توجه داشت که فرد در هنگام تصمیم گیری برای اخذ اقامت دائم مالتا و خرید ملک در این کشور باید از کمک مشاوران خبره مهاجرتی و ملکی بهره گرفته و بهترین گزینه ها را بسته به شرایط خود انتخاب کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورداخذ اقامت دائم مالتا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش