چرا بسیاری از مهاجران، مالتا را به عنوان محل اقامت خود انتخاب می کنند؟

چرا بسیاری از مهاجران، مالتا را به عنوان محل اقامت خود انتخاب می کنند؟چرا بسیاری از مهاجران مالتا را به عنوان محل اقامت خود انتخاب می کنند؟ دلایل زیادی بر صلاحیت مالتا به عنوان مکانی مطلوب برای اقامت وجود دارد. در این مقاله تلاش شده است که مزایای اصلی اقامت مالتا برای مخاطبان کنکاش و علاقمندان به اخذ اقامت دائم مالتا توضیح داده شود.

اقامت مالتا سرمایه گذاری مالتا


دلایل زیادی بر صلاحیت مالتا به عنوان مکانی مطلوب برای اقامت وجود دارد. در این مقاله تلاش شده است که مزایای اصلی اقامت مالتا برای مخاطبان کنکاش و علاقمندان به اخذ اقامت دائم مالتا توضیح داده شود.

اولین دلیل می تواند زبان باشد. انگلیسی یکی از زبان های رسمی مالتا است. تقریبا کل جمعیت چند زبانه کشور مالتا به زبان انگلیسی صحبت می کنند، این امر امکان ادغام و ارتباط را برای مهاجرین آسان می سازد. روابط تجاری و کسب و کار نیز بیشتر به زبان انگلیسی صورت می پذیرند و همچنین تمامی مدارک رسمی و حتی قوانین نیز به این زبان نوشته و تصویب می گردند. مدارس خصوصی انگلیسی زبان در مالتا وجود دارند که خدمات تحصیلی با استانداردهای بالا ارائه می کنند؛ امکان تحصیل  در دانشگاه برای مقیمان و فرزندان آنها مهیا می باشد. همچنین بیمارستان های خصوصی این کشور که خدمات درمانی پزشکی با کیفیت ارائه می دهند، پرسنل انگلیسی زبان را به خدمت گرفته اند.  

دلیل دوم بدون شک آب و هوا است. آب و هوای مالتا به شدت تحت تاثیر دریای مدیترانه است، دقیقا همانند آب و هوای جنوب ایتالیا و جنوب یونان. آب و هوای مدیترانه ای به معنی تابستان داغ و خشک، پاییز گرم و کمی مرطوب، و زمستان های کوتاه و خنک می باشد. این آب و هوا به خصوص برای افرادی که از مناطق سرد تر مهاجرت کرده اند، جذاب و دوست داشتنی است.

دلیل سوم موقعیت مالتا است. مالتا در وسط دریای مدیترانه بین اروپا و آفریقا واقع شده است. مالتا تنها 93 کیلومتر با سیسیلی ایتالیا فاصله داشته و پروازهای روزانه به رم، لندن، فرانکفورت و بیشتر شهرهای مهم اروپایی از این جزیره صورت می پذیرد و این پروازها تنها 2 تا 3 ساعت به طول می انجامند.

دلیل چهارم، استاندارد زندگی بالا و قابل مقایسه با سایر کشورهای اروپایی منطقه مدیترانه می باشد، در این کشورها استاندارد زندگی در حد استانداردهای اروپا بوده ولی هزینه زندگی در کشورهای منطقه مدیترانه به نسبت پایین تر از سایر کشورهای منطقه یورو می باشد. نرخ ارتکاب جرم در مالتا پایین است، و خارجی ها بسیار کم مورد هدف قرار می گیرند، البته باید توجه داشت که درهمه شرایط عقل سلیم شرط اصلی برای در امان ماندن از مجرمان می باشد. کودکان شما می توانند در یک محیط امن در مالتا زندگی و رشد کنند. کوچکی این جزیره همچنین نتیجه در ایجاد فضایی دوستانه، گرم و پذیرا داده است که موجب می شود مهاجران اصلا احساس غربت نکنند.

 دلیل پنجم نیز سیستم مالیاتی بسیار پر مزیت این جزیره برای مقیمان آن است. نرخ های مالیاتی مطلوب، به علاوه توافقنامه های دوجانبه مالیاتی با بیش از 50 کشور، برای اجتناب از پرداخت مالیات مضاعف در بیش از یک کشور، مالتا را جایگزینی بسیار جذاب برای اقامت افراد متمول کرده و موجب شده است که این افراد دارایی های خود را به این جزیره انتقال دهند. مهاجران خارجی که در این جزیره زندگی می کنند (معمولا ساکن مالتا بوده ولی اقامت تام در این کشور ندارند) تنها باید بر درآمد خود در مالتا مالیات پرداخت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اخذاقامت دائم مالتابا مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش