دریافت ویزای طلایی از طریق خرید ملک در کدام کشورهای اروپایی امکان پذیر است؟

دریافت ویزای طلایی از طریق خرید ملک در کدام کشورهای اروپایی امکان پذیر است؟کشورهایی که دریافت اقامت از آنها می تواند به شهروندی و دریافت پاسپورت منجر شود شامل اسپانیا، یونان، قبرس و پرتغال است. دیگر کشورهای اروپا دارای این برنامه نیستند. این برنامه ها تضمین می کنند به شرط انجام یک سری ملاک های مشخص اقامت کشورشان را اعطا می نمایند.

دریافت ویزای طلایی از طریق خرید ملک در کدام کشورهای اروپایی امکان پذیر است؟

برخلاف باور عمومی کشورهای کمی در اروپا هستند که از طریق سرمایه گذاری در بخش املاک اقدام به اقامت دادن به سرمایه گذاران می کنند. این برنامه ها تضمین می کنند به شرط انجام یک سری ملاک های کاملا مشخص به سرمایه گذار اقامت کشورشان را اعطا می نمایند. در بعضی از این کشورها اقامت می تواند به شهروندی منجر شود (از جمله اسپانیا، یونان، پرتقال) و در مورد قبرس کسب شهروندی از طریق خرید ملک فوراً انجام می پذیرد.

کشورهایی که دریافت اقامت از آنها می تواند به شهروندی و دریافت پاسپورت منجر شود شامل اسپانیا، یونان، قبرس و پرتغال است.

دیگر کشورهای اروپا دارای برنامه اعطای ویزای طلایی از طریق خرید ملک نیستند.

خیلی دولت های اروپایی و کشورهایی مانند آمریکا و کانادا از طریق سرمایه گذاری اقامت کشورشان را اعطا می کنند اما آن سرمایه گذاری کارآفرینانی را هدف قرار می دهد که باید در کشور ایجاد شغل و کسب و کار کنند، در این موارد معمولاً روند درخواست شامل مصاحبه و ارزیابی بیزینس پلان سرمایه گذار است و در این صورت نتیجه قابل تضمین نیست، این در حالی است که در مورد مهاجرت سرمایه گذاری از طریق خرید ملک می توان تضمین کرد که به سرمایه گذار اقامت داده خواهد شد مگر اینکه سوء پیشینه داشته باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به اسپانیا، مهاجرت به پرتغال، مهاجرت به قبرس و مهاجرت به یونان از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با دریافت ویزای طلایی از طریق خرید ملک در کدام کشورهای اروپایی امکان پذیر است؟

مهاجرت به اروپا از طریق برنامه اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری آنچه سرمایه گذاران ترکیه را به برنامه اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری جذب می کند آیا سرمایه گذاری در املاک یونان سودآور است؟ اقامت یونان در مقایسه با اقامت پرتغال: کدام یک توجیه اقتصادی بیشتری دارد؟ قیمت املاک در یونان از آغاز سال 2018 رو به افزایش است مهاجرت به یونان از طریق خرید ملک 15 دلیل برای سرمایه گذاری در یونان سوالات متداول در مورد اقامت یونان ویزای طلایی یونان: ارزان ترین برنامه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در اروپا اگر پول دارید، ویزا می گیرید؛ مقامات یونانی به دنبال سرمایه گذاران در میان پناهندگان سوری شهروندی از طریق سرمایه گذاری چیست؟ مهاجرت سرمایه گذاری کشورهای مختلف دریافت ویزای طلایی از طریق خرید ملک در کدام کشورهای اروپایی امکان پذیر است؟

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش