پاسپورت دومینیکا: برنامه ای محبوب برای اخذ پاسپورت در سراسر جهان

پاسپورت دومینیکا: برنامه ای محبوب برای اخذ پاسپورت در سراسر جهانبرنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا در بازار مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، از قدرت و ثبات زیادی برخوردار است و در شاخص CBI(شهروندی از طریق سرمایه گذاری) برای دومین سال، رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

پاسپورت دومینیکا: برنامه ای محبوب برای اخذ پاسپورت در سراسر جهان

پاسپورت-دومینیکا


به گزارش Financial Times، برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا در بازار مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، از قدرت و ثبات زیادی برخوردار است و در شاخص CBI(شهروندی از طریق سرمایه گذاری) برای دومین سال، رتبه اول را به خود اختصاص داده است. برنامه پاسپورت دومینیکا در 5 مورد از 7 مورد بررسی شده، رتبه عالی را به خود اختصاص داد.  این برنامه اخذ تابعیت دوم از طریق سرمایه گذاری در حیطه هایی که در قسمت پایین بیان شده، نسبت به رقیبانش از رتبه بهتری برخوردار است.

بررسی صحت اطلاعات و پیشینه افراد: 

این پروسه در دومینیکا بسیار دقیق و چند مرحله ای است تا از این مسئله اطمینان حاصل کنند که بهترین و برجسته ترین افراد در سراسر جهان، در خواست می دهند. این پروسه شامل مشاوره و راهنمایی افراد خبره از شرکت های بین المللی است که برای مبارزه با پول شویی و مبارزه با تامین بودجه تروریست آموزش دیده اند. اما تنها محدود به  این موارد نیست.

حداقل مقدار سرمایه گذاری: 

یک متقاضی (بدون دیگر اعضای خانواده) می تواند با کمک بلاعوض 100,000 دلار آمریکا به صندوق ملی کشور دومینیکا، تابعیت و پاسپورت دومینیکا را بدست آورد.

پروسه آسان: 

برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا که در سال 1993 آغاز شد، از چارچوب قانونی بسیار خوبی برخوردار است و پروسه را برای متقاضیان تسهیل می کند.

سرعت پروسه:


پرونده متقاضیان در حال حاضر به مدت دو ماه بررسی  می شود و این خبر خوبی برای تاجرانی است که می خواهند سریعا تابعیت و پاسپورت دومینیکا را بدست آورند.


عدم نیاز به سفر به دومینکا یا شرط حضور:

آنهایی که برای پاسپورت و تابعیت دومینیکا درخواست می دهند و شهروندان اقتصادی که تابعیت دومینیکا را دریافت کرده اند، مجبور به سفر به دومینیکا در طول این پروسه نیستند. این مسئله، یکی از نکات مثبت این برنامه است زیرا به متقاضیان این اجازه را می دهد تا سبک زندگی بین المللی و شلوغ خود را ادامه دهند.


 به شرطی که متقاضیان همه الزامات شهروندی را رعایت کنند، می توانند به جامعه جهانی دومینیکا ( شبکه ای از خانواده ها و افراد حرفه ای که می توانند از مزایای تابعیت دومینیکا استفاده کنند) بپیوندند.

جامعه جهانی دومینیکا با روابط دیپلماتیک پایدار و معاهدات سفر بدون ویزا، تقویت شده است. شهروندان می توانند از سفر بدون ویزا به بیش از 120 کشور لذت ببرند که شامل حوزه شنگن، هنگ کنک و سنگاپور است.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.مطالب مرتبط با پاسپورت دومینیکا: برنامه ای محبوب برای اخذ پاسپورت در سراسر جهان

اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری شاهد رشد بی سابقه بوده است پاسپورت دومینیکا: برنامه ای محبوب برای اخذ پاسپورت در سراسر جهان پاسپورت دومینیکا 34 درصد از افراد متمول، پاسپورت دوم دارند سوالات متداول راجع به برنامه پاسپورت دوم کشور دومینیکا دومینیکا: اولین کشور سازگار با تغییر اقلیم سفر بدون ویزا به روسیه با پاسپورت دومینیکا چرا باید به دریافت پاسپورت دوم فکر کرد؟ سیستم مالیاتی دومینیکا و مزایای آن: نکاتی که باید پیش از اقدام برای اخذ پاسپورت دومینیکا بدانید نخست وزیر دومینیکا: 52 درصد درآمد دولت در سال مالی 2018 از برنامه پاسپورت دومینیکا به دست می آید جزئیاتی درباره دومینیکا که سرمایه گذاران خارجی کنجکاو هستند پیش از دریافت پاسپورت آن بدانند تحقیقات نشان می دهند که دومینیکا بهترین کشور برای اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری می باشد پاسپورت دومینیکا: تمام آنچه که باید درباره آموزش، درمان و زندگی در این جزیره بدانید دومینیکا در شرف امضای توافق نامه سفر بدون ویزا به روسیه، امارات متحده عربی، و به احتمال زیاد چین دومینیکا بالاترین آمار رسمی اعلام شده برای متقاضی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در سال 2017 جایگاه نخست دومینیکا در بین کشورهای ارائه دهنده ی برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تغییرات جدید در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا هر آنچه درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا باید بدانید با دومینیکا بیشتر آشنا شویم- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا سوالات رایج درباره دومینیکا و برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری سوالات رایج درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری تجربیات من درباره خرید پاسپورت دوم از کشور دومینیکا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری خانواده های بیشتری را جذب می کند تغییرات جدید در مورد برنامه ی دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اسناد و مدارک لازم برای شهروندی و پاسپورت کشور مشترک المنافع دومینیکا از طریق سرمایه گذاری مزایای شهروندی و اخذ پاسپورت دومینیکا ارزان ترین انتخاب برای شهروندی دوم: پاسپورت دومینیکا مبلغ سرمایه گذاری برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا افزایش نخواهد یافت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اول ماه آگوست 2016 گران خواهد شد. ورود بدون ویزای اتباع دومینیکا و گرانادا به حوزه شنگن و افزایش متعاقب قیمت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا و پاسپورت گرانادا پاسپورت دومینیکا اقتصاد دومینیکا زندگی در دومینیکا آب و هوای دومینیکا آشنایی با دومینیکا- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش