اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری به ارزش 2 میلیون پوند

اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری به ارزش 2 میلیون پوندبرنامه سرمایه گذاری انگلستان (Tier 1) برای افراد متمولی طراحی شده است که قصد مهاجرت به انگلستان دارند. تنها چند صد اقامت سرمایه گذاری انگلستان در هر سال اعطا می شود.

اقامت انگلستان

برنامه سرمایه گذاری انگلستان (Tier 1) برای افراد متمولی طراحی شده است که قصد مهاجرت به انگلستان دارند. تنها چند صد مجوز اقامت سرمایه گذاری انگلستان در هر سال اعطا می شود. برنامه سرمایه گذاری انگلستان شامل متقاضی اصلی، همسر و فرزندان زیر 18 سال است. در مرحله اول، اقامت سرمایه گذار برای 3 سال و 4 ماه اعطا می شود و سپس برای 2 سال دیگر تمدید می شود به شرطی که سرمایه گذاری حداقل 2 میلیون پوندی در انگلستان انجام داده باشد. هیچ نیازی به دانش زبان انگلیسی نیست. با داشتن اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری، به سرمایه گذار اجازه  کار کردن، درس خواندن و فعالیت های تجاری در انگلستان داده می شود.

سرمایه گذاری 2 میلیون پوندی: واجد شرایط اخذ اقامت دائم انگلستان پس از 5 سال

تعداد روزهایی که سرمایه گذار اجازه دارد خارج از انگلستان باشد، به 180 روز در سال افزایش یافت. متقاضیان می توانند پس از سپری کردن 6 سال در انگلستان، تابعیت و پاسپورت انگلستان را دریافت کنند.

سرمایه گذاری در اقتصاد انگلستان به ارزش دو میلیون پوند:

سرمایه گذاری به ارزش دو میلیون پوند در خرید اوراق قرضه دولتی این روش، بسیار امن است و متقاضیان می توانند روی بازگشت سرمایه خود در هر زمان که بخواهند حساب کنند اما این روش سود بالایی ندارد.

یا

سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه شرکت های تجاری ثبت شده در انگلستان، این روش می تواند سود خوبی داشته باشد اما به شناخت بیشتر در مورد شرکت ها نیاز است و می تواند ریسک داشته باشد.

قوانین مربوط به اخذ تابعیت و پاسپورت انگلستان:

قوانین مربوط به اخذ اقامت دائم انگلستان با قوانین مربوط به اخذ تابعیت و پاسپورت انگلستان متفاوت است.

برای دریافت اقامت دائم انگلستان، متقاضی می تواند تا 180 روز در هر سال را خارج از انگلستان زندگی کند اما برای دریافت تابعیت و پاسپورت انگلستان، متقاضی نباید بیش از 450 روز در 5 سال اول را در خارج از انگلستان زندگی کند. همچنین در 12 ماه نهایی نباید بیش از 90 روز خارج از انگلستان باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری با مشاوران  کنکاش تماس حاصل فرمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش