هشدار اداره شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری به نمایندگی ها

هشدار اداره شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری به نمایندگی هاهشدار اداره شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری به نمایندگی ها برای استفاده از عبارت "تخفیف ویژه" در برنامه اقامت از طریق سرمایه گذاری - اعلام هر قیمتی به غیر از قیمت های رسمی دولت غیر قانونی است و تحمل نخواهد شد.

پاسپورت دومینیکا

هشدار اداره شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری به نمایندگی ها  برای  "تخفیف ویژه" 

اداره شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، در یک بخشنامه خطاب به نمایندگی های معتبر برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، بازاریابان را به دلیل "استفاده از تکنیک های بازاریابی تهاجمی" و "کتمان حقیقت در هزینه های سرمایه گذاری در دومینیکا" سرزنش کرد.

اداره شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اعلام کرد: "راهکارهایی که برخی از نمایندگان اتخاذ کرده اند و قیمت هایی که به غیر از قیمت های اعلام شده رسمی از سوی دولت را پیشنهاد می دهند غیر قانونی و  تهدیدی برای ما است.

امانوئل نانتان، رئیس اداره شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری در در یک نامه رسمی بیان کرد،"نمایندگی های متعددی از تکنیک های بازاریابی مانند استفاده از متن های برانگیزنده و برجسته سازی عکس های گذرنامه استفاده می کنند و همچنین به دروغ هزینه های سرمایه گذاری را به گونه ای بیان می کنند که به نظر کمتر از هزینه های دولتی رسمی است".

 نانتان اضافه کرد که می خواهد "به وضوح روشن کند که ما با واژه هایی مانند "پیشنهاد ویژه" و"تخفیف ویژه" و غیره سر و کار نخواهیم داشت و این بر خلاف قانون است و کسانی که این شیوه را در پیش گرفته اند باید بلافاصله متوقف و از ادامه فعالیت محروم شوند ".


 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش