مرکز ملی صدور ویزای امریکابعلت خبر بسته شدن و یا بالا رفتن مبلغ سرمایه گذاری برنامه مهاجرت EB5 در اوایل 2015 تا سپتامبر همان سال ، تعداد متقاضیان در این گروه برای اولین بار از حد تعیین شده 10000 تقاضا در سال، گذشت و گفته می شود تا پایان سپتامبر همان سال تعداد 16000 پرونده وارد اداره مهاجرت شد.

 

مرکز ملی صدور ویزای امریکا(U.S.A National Visa Center (NVC)

بعلت خبر بسته شدن و یا بالا رفتن مبلغ سرمایه گذاری برنامه مهاجرت EB5 در اوایل 2015 تا سپتامبر همان سال، تعداد متقاضیان در این گروه برای اولین بار از حد تعیین شده 10000 تقاضا در سال،  گذشت و گفته می شود تا پایان سپتامبر همان سال تعداد 16000 پرونده وارد اداره مهاجرت شد. به این دلیل، دست اندر کاران مرکز ملی صدور ویزای آمریکا جهت جلو گیری از قفل شدن پرونده ها وکمک به عدم طولانی شدن رسیدگی به آنها،  در فوریه سال جاری اقدام به تاسیس مرکز جدیدی مختص پرونده هایی که درخواست I-526 آنها پذیرفته شده است کرد.

از این پس متقاضیان می توانند از طریق پست الکترونیکی سریعتر و راحتتر پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند. همچنین، متقاضیان بدین وسیله قادرند مشتقات اضافه شده به پرونده شان را مثل تولد و یا این چنین موارد را  با ارسال مدارک مرتبط پی گیری نمایند. لطفآ توجه داشته باشید که مرکز راه اندازی شده هیچ نوع دخالتی در مورد نوع مدارک، فرایند پرونده و یا زمان مصاحبه ندارد. متقاضی طبق معمول کلیه مدارک اولیه را از قبیل فرمهای تقاضا، مدارک مالی، اسناد و اموال، بانکها، سوابق شغلی و ... را در یک پاکت به مرکز اصلی صدور ویزای آمریکا ارسال می نماید. کارکنان این واحد صرفآ به جهت هدفمند تر کردن سرویس ها،  تسریع در فرایند و روشن کردن ابهامات متقاضیان آموزش دیده اند و نه بیشتر.

[email protected]

 

برای کسب اطلاعات در مورد مهاجرت به آمریکا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط با مرکز ملی صدور ویزای امریکا

تمدید برنامه ویزای EB-5 آمریکا تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۷ ترامپ صدور فرمان اصلاح شده مهاجرتی و ممنوعیت سفر را به تاخیر انداخت آیا شما هم به دنبال ویزای باور نکردنی EB3 هستید؟ مخالفت دادگاه فرجام با درخواست تجدید نظر ترامپ فرمان اجرایی دونالد ترامپ درباره سیاست مهاجرت و پناهندگی ایالات متحده اصلاحات پیشنهادی برنامه EB-5 پس از ۲۸ آوریل ۲۰۱۷ در مورد ویزای EB3 برنامه EB-5 مجددا تمدید خواهد شد پرسش و پاسخ در مورد ویزای E-2 مزایا و معایب ویزای E2 و EB-5 رقابت کشورهای مختلف با برنامه EB5 آمریکا تصمیم گیری نهایی ویزای EB5 هر آنچه در مورد کسب اقامت آمریکا از طریق ویزای E2 باید دانسته شود اگر صاحب کسب و کار خودم یا سرمایه گذار باشم برای ورود به آمریکا چه ویزایی را باید انتخاب کنم؟ خیلی افراد فرق بین اقامت دائم و شهروندی آمریکا را نمی دانند می خواهید به آمریکا مهاجرت کنید؟ تحت ویزای E2 یک کسب و کار در آمریکا راه بیاندازید. سفر بدون ویزا به آمریکا باید ها و نباید های مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری برای ایرانیان پرداخت 500,000 دلار مبلغ سرمایه گذاری در برنامه EB5 به صورت اقساطی قابل توجه متقاضیان ویزای EB5 خبر تمدید EB5 دانستنی هایی در مورد لاتاری آمریکا مرکز ملی صدور ویزای امریکا یک راهنمای اولیه در مورد مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری تحت قوانین مهاجرتی موفقیت جدید کنکاش؛ دریافت ویزای 5 ساله E2 از آمریکا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش