چرا برنامه اقامت و پاسپورت پرتغال برای سرمایه گذاران جذاب است؟

چرا برنامه اقامت و پاسپورت پرتغال برای سرمایه گذاران جذاب است؟برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال، بهترین برنامه سرمایه گذاری برای اخذ اقامت اروپا است. آیا می دانید چه عواملی موجب جذابیت برنامه اقامت پرتغال با خرید ملک می شود؟

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال


برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال، بهترین برنامه سرمایه گذاری برای اخذ اقامت اروپا است. آیا می دانید چه عواملی موجب جذابیت برنامه اقامت پرتغال با خرید ملک می شود؟

به گزارش رسانه Investment Migration Insider، برنامه اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری برای سومین سال متوالی، بهترین برنامه اقامت از طریق سرمایه گذاری در سراسر جهان بود.

برنامه اقامت پرتغال با 10 معیار سنجیده شد و از 100، امتیاز 79 را به خود اختصاص داد. این 10 معیار شامل قوانین تابعیت و پاسپورت ، قانونمندی، قوانین مالی، زمان پردازش پرونده و کیفیت پردازش پرونده، کیفیت زندگی ، معروفیت این برنامه، مالیات، زمان رسیدن به اخذ تابعیت و پاسپورت، مجموع هزینه ها و امکان دسترسی بدون ویزا بود.

دکتر کریستین اچ کالین، متخصص قوانین تابعیت و مهاجرت بین المللی گفت: گزارش برنامه های اقامت و تابعیت جهانی، برای افراد علاقمند به تابعیت مضاعف یا پاسپورت دوم و افراد حرفه ای مانند مشاوران خصوصی، بانک های خصوصی و وکلا و همچنین دولت هایی که برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را اجرا می کنند، ابزاری بسیار مفید است.

پس چرا پرتغال؟ چگونه پرتغال به فرصتی جذاب برای سرمایه گذاری تبدیل شده است؟ این راهنمای کوتاه به مزایای برنامه اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری و  دیگر فرصت های موجود در کشور می پردازد.

برنامه اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری چیست؟

تنها افراد با تابعیت غیر اروپایی می توانند در این برنامه سرمایه گذاری شرکت کنند. این برنامه برای افراد با تابعیت پرتغال، اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا در دسترس نیست. این برنامه، افراد با تابعیت غیر اروپایی را قادر می سازد تا اقامت پرتغال را بدست آورند و به اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال پس از 5 سال اقامت پرتغال، کمک می کند.

مزایای برنامه اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری چیست؟

  1. اتحاد و پیوند مجدد خانواده: طبق قانون، آنها همچنین به مجوز اقامت دائم و تابعیت پرتغال هم دسترسی پیدا می کنند.

  2. ورود به پرتغال بدون نیاز به ویزای اقامتی

  3. زندگی و کار در پرتغال. شرط حضور در پرتغال برای تمدید اقامت پرتغال، سالی حداقل 7 روز است.

  4. درخواست برای تابعیت و پاسپورت پرتغال پس از دریافت اقامت دائم پرتغال

  5. سفر بدون ویزا به حوزه شنگن

پس از مدت زمان کوتاهی از آغاز برنامه اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری، این برنامه بسیار معروف شد. به گزارش دولت پرتغال، از آغاز برنامه یعنی سال 2012 تا 19 مارس سال 2014، 734 مجوز اقامت پرتغال صادر شد و بیش از 440 میلیون یورو در این پروسه از طریق فروش املاک، سرمایه گذاری در سهام و ایجاد شغل های جدید در پرتغال بدست آمد.

چرا پرتغال؟

 دلایلی وجود دارد که نشان می دهد چرا پرتغال فرصتی عالی برای سرمایه گذاری است.

اولین دلیل این است که این کشور، قوانین مالیاتی را با دیگر کشور های اتحادیه اروپا تنظیم می کند. علاوه بر آن، پرتغال یکی از کم هزینه ترین کشورها برای زندگی در اتحادیه اروپا است. سفر پرتغال سریع و آسان است. هزینه های مربوط به کسب و کار در مقایسه با دیگر کشور های اتحادیه اروپا بسیار پایین است. این کشور یکی از پایین ترین نرخ های جرم وجنایت را در سراسر اروپا دارد.

در رابطه با رابطه های سیاسی جغرافیایی، پرتغال جایگاه بسیار خوبی دارد. نه تنها پرتغال عضو اتحادیه اروپا است، بلکه رابطه نزدیک و خوبی با آنگولا، برزیل، ماکائو و موزامبیک دارد و می تواند راهی به دیگر بازار های پرتغالی زبان باشد.

آیا قصد سفر به پرتغال دارید؟ باید بدانید که این کشور دارای فناوری اطلاعات و زیرساخت های فیزیکی توسعه یافته است. سرمایه گذاران در املاک، گزینه های بسیار جذابی را برای سرمایه گذاری دارند. پرتغال دارای طبیعت زیبا، رودخانه های متعدد، کوه ها و سواحل شنی بسیار تمیز است.

اگر علاقه ای به سرمایه گذاری در املاک دارید، توجه کنید که  برای ملک شما مشتریان زیادی وجود دارد. پرتغال برای توریست ها بسیار جذاب است زیرا هر سال 300 روز آفتابی دارد و کیفیت زندگی در پرتغال برای افرادی که به دنبال فضایی آرام برای دوران بازنشستگی هستند، بسیار جذاب است. همچنین هواداران بازی گلف، علاقه شدیدی به کشور پرتغال دارند زیرا پرتغال دارای بزرگترین زمین های گلف در کل جنوب اروپا است.

در شهر لیسبون که پایتخت پرتغال است، هر سال کنفرانس هایی برگزار می شود که صاحبان کسب و کار را به پرتغال جذب می کند. جزیره مادیرا دارای بالاترین نرخ رشد ارزش ملک است و آلگاروه منطقه ای در پرتغال است که بسیار مورد تقاضا قرار می گیرد.

با توضیحات بالا، طبیعی است که پرتغال توجه سرمایه گذاران را به خود جذب می کند. آیا شما نفر بعدی برای سرمایه گذاری در پرتغال هستید؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید. 

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش