نکاتی در مورد شیوه زندگی در یونان پس از اخذ اقامت سرمایه گذاری یونان

نکاتی در مورد شیوه زندگی در یونان پس از اخذ اقامت سرمایه گذاری یونانیونان با گذشته غنی، سواحل شگفت انگیز و جزایر فوق العاده، در سالهای اخیر بیش از پیش مورد توجه واقع شده است. اما آداب وسنت هایی درارتباط با فرهنگ و روش زندگی مردم خون گرم یونان وجود دارد که مردم بسیاری از کشورها از آن بی اطلاع هستند.

نکاتی در مورد شیوه زندگی در یونان پس از اخذ اقامت سرمایه گذاری یونان

یونان با گذشته غنی، سواحل شگفت انگیز و جزایر فوق العاده، در سالهای اخیر بیش از پیش مورد توجه واقع شده است. اما آداب و سنت هایی درارتباط با فرهنگ و روش زندگی مردم خون گرم یونان وجود دارد که مردم بسیاری از کشورها از آن بی اطلاع هستند. در اینجا به چکیده ای از نحوه زندگی در یونان پس از اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری و آنچه که باید درباره آن بدانید اشاره شده است.

یونانی ها برای خانواده ارزش بالائی قائل هستند

خانواده کانون اصلی جامعه در یونان است. تعجب آور نیست که کل خانواده در یک خانه ی آپارتمانی زندگی می کنند، بزرگ خانواده در طبقه ی اول و بچه ها در طبقات بعدی. حتی در شهرهای بزرگ، خانه ی سالمندان به سختی یافت می شود و پدربزرگ و مادربزرگ اغلب با فرزندان یا نزدیک آنها زندگی می کنند و این فرهنگ در میان یونانی ها پررنگ است. البته، در سال های اخیر، این روند تا حدودی تغییر کرده است، اما می توانید مطمئن باشید که حتی اگر خانواده ها در سراسر کشور پخش شوند، آنها تا آنجائی که می توانند دورهم جمع می شوند.


اقامت سرمایه گذرای یونان

یونانیان به فرهنگ غنی خود افتخار می کنند

یونانی ها ملتی پر افتخار و سربلند هستند و این امر برای کسانی که هیچ چیز از یونان نمی داند و یا در طول عمر خود به یونان سفر نکرده اند امری تازه است. میراث قوی یونان باستان در قلب غرور ملی کشور قرار دارد و فراوانی آثار و وقایع تاریخی که هنوز هم قابل مشاهده هستند تنها اندکی از گذشته پر افتخار کشور را یادآوری می کند.

یونانیان تمایل دارند وقت خود را در خارج از منزل سپری کنند

در کشوری که تقریبا نه ماه از سال هوای آفتابی دارد، تعجب برانگیز نیست که یونانی ها از وقت گذراندن در خارج از خانه لذت ببرند. علاوه بر هوای تازه و آفتابی، سواحل فوق العاده، پارک های طبیعی بکر و قله های ناهموار، به شما اجازه می دهد که به وضوح درک کنید که چرا مردم همیشه در خارج از منزل، حتی در ساعات آخر شب در طول هفته، وقت می گذرانند.


اقامت سونان از طریق سرمایه گذرای

علاقه یونانیان به مصرف قهوه

کتاب های زیادی در مورد ملت گرائی در یونان یا چگونگی حل بحران اقتصادی وجود دارد، اما مطمئنا به اندازه عشق یونانیان به مصرف قهوه نیستند. این که آیا قهوه یونانی قوی یا قهوه سرد باشد، شما همیشه کسی را پیدا خواهید کرد که یک فنجان قهوه در دست داشته باشد. به طور کل، مصرف قهوه در کشور یونان بسیار زیاد است. زمانی که با یک دوست در آخر هفته بیرون می روید  یا بعد از کار با دوستانتان ملاقات می کنید، پیشخدمت ها پیش از آوردن منو برای هر نفر قهوه سرو میکنند.

یونانیان به سنت های خود پایبند هستند

خانواده ها در یونان چه آنهائی که دارای بنیاد مذهبی هستند و چه آنهائی که صرفا فرهنگی هستند، به سنتهای کشورشان بسیار پایبند هستند. به عنوان مثال، مناسبتهائی که در آن جشن می گیرند فراتر از جشن تولد است. در برگزاری مراسم عروسی، نامزدی ها و حتی در مورد انتخاب نام یک کودک، سنت در اولویت قرار دارد. همه اینها زندگی  در یونان را تجربه ای ممتاز می کند.


اقامت یونان از طریق سرمایه گذرای

در یونانی همه چیز به آرامی شروع می شود اما همیشه با شکوه به پایان می رسد

بعضي آن را تعويق، بعضي تنبلي مي دانند. هر کدام از این دو که باشد، در آن حقیقتی نهفته است. به عنوان مثال، آماده سازی برای برگزاری بازیهای المپیک تابستانی سال 2004 ماه ها به طول انجامید. پس از سالها مذاکرات و آماده سازی، کشور شش ماه پیش از آغاز بازی های المپیک به شدت از برنامه عقب ماند. به گفته Bakoyannis، وزیر پیشین امور خارجه یونان، "یونانی ها مانند سرتاکی هستند، آنها به آرامی شروع می کنند و در نهایت بسیار سریع پیش می روند". در پایان، همه چیز طبق برنامه پیش رفت و جامعه بین المللی شگفت زده شد.

در یونان تنها دو فصل وجود دارد: تابستان و باقی سال

تابستان یونان یک زمان فوق العاده است. روزها طولانی و گرم هستند و هیچ چیز دیگری نمی تواند لذت گذراندن ساعات روز در ساحل یا در فضای باز را داشته باشد.

                                           

رژیم غذائی یونان بسیار سالم و لذیذ است

غذاهای یونانی که در سراسر دنیا به خاطر سالم و لذیذ بودن شناخته شده اند، عمدتا شامل سبزیجات، میوه ها، روغن زیتون، غذاهای دریایی و گوشت هستند. در آشپزخانه یونانی سس کچاپ و یا سیب زمینی پیدا نخواهید کرد زیرا غذا بدون سس یا ادویه جات در کنار گیاهان تازه، آب لیمو، سرکه، روغن و نمک و فلفل هم فوق العاده است. حتی اگر فقط یک سالاد یونانی بخورید، از اینکه چقدر خوش طعم است شگفت زده خواهید شد.

اقامت سرمایه گذاری یونان

عید پاک در یونان معادل کریسمس است

کریسمس در یونان قطعا ارزش تجربه دارد اما عید پاک بسیار با شکوه تر برگزار میشود. در عید پاک که مهمترین جشن مذهبی است، تمام اعضای خانواده، در کنار یک میز پر از غذای عالی جمع می شوند. اغلب مردم مرخصی میگیرند تا برای جشن به خانه خود در روستا یا جزیره بازگردند و کشور به این مناسبت تعطیل است.


اقامت یونان

یونانی ها دوست دارند وعده های غذائی خود را با دیگران به اشتراک بگذارند

از آنجائی که که یونانی ها اجتماعی و مهمان نواز هستند، دوست دارند وعده غذا خود را با دوستان و فامیل به اشتراک بگذارند. شما در هنگام بازدید از روستاهای کوچک از مهمان نوازی محلی ها شگفت زده خواهید شد، و اگر شما به اندازه کافی خوش شانس باشید به شام خانوادگی دعوت خواهید شد که معمولا پس از سوگند یاد کردن، غذا سرو می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید. دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش