نکاتی در مورد جلسات کاری و مشاوره های تجاری و مدیریتی در یونان

نکاتی در مورد جلسات کاری و مشاوره های تجاری و مدیریتی در یونانگرچه تجار یونان در طول جلسات کاری از یک نگرش حرفه ای برخوردار هستند، مهم است که بدانید نقاط فرهنگی در این امور نقش محوری دارند. اول و مهمتر از همه، روابط شخصی، مبنا است که براساس آن هر گونه معامله تجاری صورت می گیرد.

نکاتی درباره جلسات مشاوره تجاری و مدیریتی در یونان

اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری


گرچه تجار یونان در طول جلسات کاری از یک نگرش حرفه ای برخوردار هستند، مهم است که بدانید نقاط فرهنگی در این امور نقش محوری دارند. اول و مهمتر از همه، روابط شخصی، مبنا است که براساس آن هر گونه معامله تجاری صورت می گیرد. یونانیان به جای برقراری ارتباط از طریق تلفن و یا ایمیل، جلسات رو در رو را به شدت ترجیح می دهند، زیرا این امر به ایجاد ارتباط شخصی با یک شریک تجاری بالقوه کمک می کند. طرز پوشش لباس آنها در این جلسات، استاندارد اروپایی است.

ممکن است زمان زیادی برای ایجاد چنین روابطی لازم باشد. تاثیر متقابل در جلسه اول از اهمیت اساسی برخوردار است. تحت هیچ شرایطی شما نباید ریا کار یا فردی با برخورد تند به نظر برسید. علاوه بر این، هرگز نباید اظهارات فردی را به چالش بکشید، به خصوص اگر یکپارچگی آنها به عنوان یک شخص یا کسب و کار حرفه ای توسط شما مورد شبهه واقع شود. زمانی که بازرگانان یونان در حال شناخت شما هستند، مطمئنا شما را به ناهار، شام یا قهوه دعوت می کنند. همه این سه تعامل اجتماعی در یونان مهم هستند، بنابراین شما همیشه باید این دعوتها را تا آنجا که ممکن است بپذیرید.

در یک ناهار تجاری، شما باید انتظار مذاکرات و گفتگوهای زیادی را داشته باشید که ممکن است لزوما بر تجارت متمرکز نباشند. سعی نکنید دستور کار یا مذاکره را به سمت کسب و کار هدایت کنید. در عوض، به آنها اجازه دهید تا موضوع را مطابق با میل خودشان مطرح کنند و به موضوعاتی که ممکن است مطرح شوند علاقه نشان دهید. احترام به سلسله مراتب امری حیاتی است و شناخت آنها از هویت شما گام مهمی است.

در طول مذاکرات تجاری و مدیریتی، صبور بودن، جلب اعتماد تجار و بازرگانان یونان را به دنبال خواهد داشت. هر یک از سوالات شخصی و قطع گفتار فردی هر دو به طور کل امری طبیعی هستند، بنابراین در صورت وقوع نباید مضطرب شوید. ارائه مدارک شرکت، از جمله کارت های ویزیت، به دو زبان یونانی و انگلیسی بسیار ارزشمند است. با وجودی که بیشتر بازرگانان قادر به برقراری ارتباط به زبان یونانی هستند، داشتن مترجم در بعضی موارد توصیه می شود.

       برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش